18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
q800 2015-01-23, 9:42 1
Ale fajna czekoladka... lizałbym, penetrował i sprawdzał jak wygląda i smakuje różowa fuga na ciemnobrązowych kafelkach.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2015-01-23, 9:49 8
Nutzz napisał/a:

Nie mogę znieść jej chorego amerykańskiego podejścia do prezentowania informacji i samego siebie. Sztuczna intonacja ociekająca syntetycznym miodem i do tego polana lukrem. Szerzej niech się uśmiecha to jej się banan w poprzek mordy zmieści.



oj tam. Jestem pod wrażeniem, że tyle się dowiedzieli i wspomnieli na wizji o Pileckim. Uśmiech wyćwiczony, ale i tak lepszy od smutnej kartoflanej mordy:)
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-01-23, 9:55 6
Sinus napisał/a:

Wkurwia mnie jej ten banan na ryju. Cieszy się jakby relacjonowała otwarcie disneylandu.



A nie przyszło ci do głowy, że reportaż ma wydźwięk pozytywny, bo przedstawia "jednego z największych bohaterów wojennych"?
Można opowiadać o historii w sposób afirmujący, a uśmiech nie musi oznaczać braku szacunku.

Fajny reportaż i bardzo sympatyczna prowadząca.
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2015-01-23, 9:59 5
O, to to nie były nazistowskie ani polskie tylko niemieckie obozy? W końcu jakieś poprawne dane na zachodzie?
Zgłoś
Avatar
Murzyn9111 2015-01-23, 10:45 2
W zydowskich mediach powiedzieli ze to niemieckie obozy byly ? Brawo !! a za rotmistrza Pileckiego caly dzban najlepszego browara !
Zgłoś
Avatar
zoob3r3k 2015-01-23, 11:01
w ogóle jak to ma być, że o takich Polakach słyszymy nie w polskich mediach a zagranicznych...
Zgłoś
Avatar
jaboll154 2015-01-23, 11:02
Komuś niewolnik z klatki spierdolił i udaje, że rozumie rozmowę ludzi.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-01-23, 11:11
Trochę mi aż głupio się przypierdalać, skoro w szkole nie słyszałem nawet jednego słowa o nim, a w zachodnich mediach murzynka opowiada o naszym bohaterskim rodaku, ale no kurwa wpisać w google translate jak się wymawia Pilecki to nie byłoby takie trudne. Ale amerykańce myślą, że każdy język ma taką samą fonetykę jak ich. Poza tym to otoczka programu jak prognoza pogody, muzyczka jak ze studia kawa czy herbata a mówią o największej wojnie wszech czasów, zagładzie, zbrodniach i bohaterstwie. Te amerykańce to ni chuja wyczucia nie mają.

A poza tym to fajnie, że ktoś oprócz świadomych Polaków o nim pamięta.
Zgłoś
Avatar
moonelq 2015-01-23, 11:11 1
W tym przypadku w czoko jest spoko;P
Zgłoś
Avatar
l................s 2015-01-23, 12:08 1
Zgłoś
Avatar
lolcat 2015-01-23, 13:32 2
Cytat:

Wiem, że Pilecki działał dla "większego dobra" , ale ciekawi mnie jaka kara za jego ucieczkę spotkała innych więźniów. Ktoś wie coś na ten temat?


Pater patriae napisał/a:

@up
A jaka kara miała ich spotkać? Co gorszego mogło jeszcze spotkać więźniów? Głodówka? Eksperymenty? Poniżenie? Śmierć?
Żeś dojebał pytaniem.

Z tego co pamiętam, to w "raportach" nic o tym nie było, a więźniów raczej by nie informowano, że jakieś śmieci zabiły kogoś z rasy panów i uciekły.



Po ucieczce Augustyna Kowalczyka i innych niemcy rozstrzelali 20 więźniów i zagazowali 320 Polaków z kompanii karnej. Może przeżyliby to piekło, a może nie.
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2015-01-23, 13:39 1
Wieczny pokój rotmistrzowi
Zgłoś
Avatar
DanJ93 2015-01-23, 13:48
To w afryce mają telewizję?
Zgłoś
Avatar
Nieciu 2015-01-23, 18:38
Mówi o obozach, a uśmiecha się jakby reklamowała noże w mango...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-01-23, 22:24 1
Szkoda tylko, że nie ma wzmianki o tym fakcie w mainstreamowych mediach zachodnich. W większych zachodnich stacjach telewizyjnych nie wspominają nawet o udziale Polaków w złamaniu szyfru Enigmy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie