18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wizy
Polnischefuhrer • 2015-08-14, 13:38
Nie żebym nie był jakimś islamofobem, wręcz przeciwnie uważam iż powinni oni otrzymać wizy do Polski. Moja propozycja wprowadzenia wiz do Polski dla obywateli państwa Islamskiego..
ukryta treść
to dziewięć gram ołowiu w potylicę rzecz jasna
Zgłoś
Avatar
H................h 2015-08-14, 13:42 2
Nie zebym byl jakims polonofobem, ale jestem za wprowadzeniem takich samych wiz dla Polactwa kolonizujacego Zachodnia Europe, stop polonizacji!
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-08-14, 13:47 5
Hitch napisał/a:

Nie zebym byl jakims polonofobem, ale jestem za wprowadzeniem takich samych wiz dla Polactwa kolonizujacego Zachodnia Europe, stop polonizacji!

wiesz stary próbowałem.. ale oni są jak karaluchy. Nawet jebnięcie atomówki by przetrwali
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2015-08-14, 15:47 6
oho no widze, ze trole grasuja, idzcie robic sobie dobrze gdzie indziej...
Zgłoś
Avatar
g................1 2015-08-14, 18:56 1
A ja tam wolę Araba, który podaje mi piwo w barze, niż polaczka który by mi do tego piwa napluł. Pierdolone bydło z was.
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-08-14, 21:13
przychylam sie do wniosku i jestem za !
Zgłoś
Avatar
tgdarek 2015-08-15, 0:40 3
9 gram powiadasz a jaki to kaliber??
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2015-08-15, 1:11 7
I znowu walka Polaków ze swoimi odwiecznymi i znienawidzonymi wrogami Polakami.

Jesteście kurwa żałośni.
Poszanowanie ojczyzny, rodaków i historii jest w tym kraju na tak żałośnie niskim poziomie, że nawet NASA nie wymyśliło jeszcze takiej jednostki metrycznej.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2015-08-15, 2:31 1
H1NRICH napisał/a:

A ja tam wolę araba, który podaje mi piwo w barze, niż Polaczka który by mi do tego piwa napluł. Pierdolone bydło z was.

wiesz ja tam wolę czasem poruchać jakąś mamuśkę nawet byłem u Ciebie w domu niestety kóz nie rucham. Wypierdalaj z kraju cwelu.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-15, 8:59 1
Psilocke napisał/a:

I znowu walka Polaków ze swoimi odwiecznymi i znienawidzonymi wrogami Polakami.

Jesteście kurwa żałośni.
Poszanowanie ojczyzny, rodaków i historii jest w tym kraju na tak żałośnie niskim poziomie, że nawet NASA nie wymyśliło jeszcze takiej jednostki metrycznej.



Jak to nie? OpP - Onion per Post. Jeden Onion to każde zdanie, które ma na celu znieważenie kraju lub obywatela.
Zgłoś
Avatar
Bladess 2015-08-15, 9:54
Powiini ich wszystkich palić kurwa, przynajmniej problemu z prądem by nie było...
Zgłoś