18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Mruczuś 2013-03-06, 17:36
Wiedziałem, że u mnie w mieście są nieźli debile >.>
Zgłoś
Avatar
kosek318 2013-03-06, 17:46
Lekarz zyje i wrocil juz do pracy, jezdzi autem i komunikuje sie
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-03-06, 20:35
Większość lekarzy na specjalizacji z ginekologii to kobiety [w ogóle jest ich proporcja 2-3 do 1 na medycynie], a sam swojej dziewczynie powiedziałem, żeby poszła lepiej do faceta ginekologa bo mam większe zaufanie do facetów lekarzy. Oczywiście nie randomowego tylko tego co ma dobre opinie.

kobieta ginekolog o dobrej opinii < mężczyzna ginekolog o dobrej opinii

Oczywiście wcześniej też byłem zazdrosnym burakiem, ale z tego wyrosłem bo jak się śmiecho-narządy spierdolą to co ze związku zostaje? Ja serwisować to tam gdzie najlepiej.

Taka moja ocena kobiet i mężczyzn w zawodzie lekarza wynika z tego, że faceta zdecydowanie łatwiej ocenić. Są bardziej prostolinijni i jak są chujowi w swoim zawodzie to od razu widać. Kobiety to jakoś dziwnie maskują - jak na egzaminach.
Wydaje ci się, że koleżanka to napierdala jak szalona wiedzę ma w kosmos wyjebaną a przychodzi co do czego i 2 łamane na 3. Z kolegami jest tak, że od razu wiesz kto jest opierdalaczem.

A historia chujowa po maksie - ja bym tego faceta kołem łamał na rynku w Słupsku [macie tam rynek? ] i polewał octem. Nie mówcie, że nie bo widziałem to na filmie.
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-06, 22:22
Też słyszałam od różnych kobiet, że mężczyźni ginekolodzy są lepsi, ale z autopsji nie wiem. Jedną lekarkę trafiłam całkiem pojebaną i dużo osób na nią narzekało, ale i tak lepiej iść do babki bo mniejszy stres. Ale to chyba ogólny problem lekarzy - niektórzy mają większe wyczucie i traktują pacjenta jak człowieka, a niektórzy lecą tylko na masówkę, żeby były pieniądze a szacunku dla pacjenta nie ma.
Zgłoś
Avatar
amalthea 2013-03-07, 11:01
Napisałam z doświadczenia własnego i koleżanek.

Też mi się kiedyś wydawało że kobiety się będę mniej krępowała, ale koleżanki, znajome doradzały pójście do mężczyzny na pierwszą wizytę i tak zrobiłam. Potem bywało, że i do kobiety chodziłam, jednak o dziwo, mężczyzna krępuje mnie mniej.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-03-07, 19:29
BongMan napisał/a:

lepiej dla społeczeństwa żeby takiego zastrzelić?



Ciebie za chujowe żarty powinni zastrzelić
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-11-28, 22:13
Vuko napisał/a:

ufff dobrze że ojciec mnie nie chciał zabić jak z mamy wyszedłem...



albo że ssałeś jej suta:)
Zgłoś