18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wizyta w chińskim
wysoki_johnson • 2014-01-09, 12:10
Historia własna.

Latem poszedłem do chińskiego i przy płaceniu bez zastanowienia powiedziałem: "cholera jak ja nie lubię tych żółtych". Chodziło mi o miedziaki w moim portfelu, ale skośnooki przy ladzie źle to odebrał i wyprosił mnie z lokalu...
Zgłoś
Avatar
forshow 2014-01-09, 23:53 8
@ Pącki:
...a Ciebie zazdrość w dupę gryzie, że dopiero trzeci jesteś w kolejce?
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-10, 0:03 4
BongMan napisał/a:

Chiński sklep w Łebie. Mogę udowodnić, tak samo jak każdą z historii, które przytoczyłem na sadisticu.
Mogę, ale czemu mam się tłumaczyć?
Jak komuś bardzo zależy żeby pokazać jaki ze mnie bajkopisarz, to proponuję zakład:
Jeśli ci udowodnię, że mówię prawdę, to robisz mi laskę i wrzucamy filmik na sadistica.
Jeśli ty mi udowodnisz, że kłamię, to kończę działalność na forum, kasuję konto i przyznaję, że jestem bajkopisarzem.
Kto chętny?



Niby jak by miał Ci udowodnić,że kłamiesz?Albo Ty jemu,że nie ?Co zabierzesz go do chińczyka i powiesz "Te żółty powiedz mu,jak wyprowadziłeś złodzieja ze sklepu i tak mu zasadziłeś kopa,że aż podskoczył" Proszę Cię chłopie....Chociaz to jedyna Twoja historyjka,w którą mogę uwierzyć bo tylko o to się sprułeś zawsze siedziałeś cicho jak po Tobie jechali a tu nagle bach takie zdziwko Bongman się broni

Załóż się z biedroniem lub grodzką o laskę to psychologia się skończy;) Oni chętnie opierdolą pindola nawet za frajer
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-10, 0:09
forshow napisał/a:

@ Pącki:
...a Ciebie zazdrość w dupę gryzie, że dopiero trzeci jesteś w kolejce?


Ta, zara mnie wyżre od środka
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2014-01-10, 1:23
Aż mi się cordoba216 przypomniał
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-01-10, 1:41
@Pącki

rozumiem, że mama ani nikt inny do ciebie nie mówił zdrobniale, żeby cie, jak się na coś zdenerwowałeś w dzieciństwie, uspokoić... po prostu nie zaznałeś ciepła i miłości w domu?

w sumie to by wyjaśniało, skąd u Ciebie skojarzenie z opierdalaniem pały. teraz tylko pytanie - twój stary czy stara cie tak wykorzystywał?
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-01-10, 8:44
Bong lubisz oral akcje z chłopakami?
Zgłoś
Avatar
SrpskiFilm 2014-01-10, 10:34
A ja BongManowi wierzę z tą akcją w chińskim, bo sama byłam świadkiem podobnej. Chinole się nie pierdolą ze złodziejami
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-10, 10:42
ReniferPL napisał/a:

@Pącki

rozumiem, że mama ani nikt inny do ciebie nie mówił zdrobniale, żeby cie, jak się na coś zdenerwowałeś w dzieciństwie, uspokoić... po prostu nie zaznałeś ciepła i miłości w domu?

w sumie to by wyjaśniało, skąd u Ciebie skojarzenie z opierdalaniem pały. teraz tylko pytanie - twój stary czy stara cie tak wykorzystywał?


Czyli chcesz mi powiedzieć, że darzysz użytkownita sadistica, który czasem napisze coś śmiesznego matczyną miłością? Pogrążasz się pedale piehdolony
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-01-10, 12:06 1
Ja tam tą całą sytuacje tutaj pierdole po całości
Bez BongMana to forum nie byłoby takie samo. Byłoby bardziej? yy mokre.

Poza tym Bongman, jeżeli masz spine i inni tak samo, to zaglądnijcie na mój avatar.

I wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-01-10, 18:30
@pącki
widać, że nikt cie nie nauczył czytania ze zrozumieniem.
biedakom należy okazywać współczucie, bo jezusek tak mówił
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2014-01-10, 22:16
SrpskiFilm napisał/a:

A ja BongManowi wierzę z tą akcją w chińskim, bo sama byłam świadkiem podobnej. Chinole się nie pierdolą ze złodziejami



"Tak, jestem kobietą"

Tyle chyba nam starczy.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-11, 0:10
ReniferPL napisał/a:

@pącki
widać, że nikt cie nie nauczył czytania ze zrozumieniem.
biedakom należy okazywać współczucie, bo jezusek tak mówił


Sądząc po twojej argumentacji, mógłym zmasakrować Cię jak Mikke typową lewacką kurwę. Nie zrobię tego, bo nie i chuj. Mam dość tej gównoburzy pedałki
Zgłoś
Avatar
tabacca 2014-01-11, 14:27
BongMan napisał/a:

garota, bo litra może kupić jak przegra i nic. A jeśli w grę wchodzi wzięcie do ust kutasa, czyli chyba największe upokorzenie dla faceta, to wtedy gościu musi być naprawdę pewny swojej racji żeby się o to założyć. A jeśli ktoś nie jest pewny swojej racji, najprawdopodobniej jej nie ma, tak jak w tym przypadku.
Jeśli stawką zakładu jest byle gówno, to wejdziesz w ten zakład nawet nie mając pewności, bo "a nuż wygram, a jak nie to chuj, najwyżej mu flaszkę postawię".
Robienie laski to tylko przykład. Równie dobrze można się założyć o milion złotych, którego nie mam. Nie mam, ale założyć się mogę, bo wiem że ten zakład wygram.
Psychologia.



Tak Bonguś, tak :

W: Ale ty masz silną psychikę.

J: Zajebiście silną. Zawsze patrzę w oczy kiedy z kimś rozmawiam. I nigdy nie wykonuje niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi pierwszych 10 słów, 5 pierwszych gestów jakiekolwiek koleżki, i już wiem że w jego psychice czai się strach.
Zgłoś