18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wizyta w domu rozpusty
B................x • 2014-09-19, 8:19
Ostatnio odwiedziłem burdel i zaprosiłem do swojego pokoju ładna blondynkę, z średnim biustem w wieku ok. 22 lat. Dziewczyna była niczego sobie, chociaż zamiast od razu zabrać się do dzieła nie bardzo wiedziała, co ma robić i krzątała się po pomieszczeniu jakby chciała powycierać kurze albo ugotować mi obiad – chuj wie. Wiec żeby dodać jej trochę odwagi rzuciłem: „Może byś się zabrała do roboty??” Na co ona odparła najśmieszniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem: „Ty nie mów do mnie jak do kurwy!”- odparła. Gdy to usłyszałem z uśmiechem na twarzy wyjebałem jej z kopa w brzuch. W końcu przyszedłem się ruchać a nie oglądać comedy central.
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2014-09-19, 15:30 7
Jak to jest z tymi kurwami ? Nikt ich nie lubi, wszyscy się brzydzą, każdy nimi gardzi. A jak się nazbiera pod krzyżem to leeeecą z połową wypłaty żeby zakutasić jakieś młode ciałko bez żadnych zobowiązań. Nie możemy mówić że kurwy są złe. PRZYWRÓCIĆ SZACUNEK KURWĄ !
Zgłoś
Avatar
noterscrut 2014-09-19, 16:27 1
Up, zaczyni może od okazania szacunku dla ojczystego języka!
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-09-19, 16:37 1
ci co sie chwala ze w burdelu byli sami sobie jaja obcinaja
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-09-19, 17:18
oczami30latki napisał/a:



mam się czuć jakoś specjalnie poruszona, że mnie zapamiętałeś
i jak już to raczej "tę kurwę" - chyba, że sugerujesz moją przynależność do męskiej płci, albo twoje skrywane pragnienia - chodź cię przytulę...

edit: nie, nie do męskiej - a raczej do czegoś po środku - tak czy siak mogę cię przytulić



czyli mam dać swój adres?
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-09-19, 17:27 2
Daj mi. Zajebię trzy razy w ryło, łapy połamię i będzie spokój. Jednego debila mniej na tym portalu przynajmniej na miesiąc.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-09-19, 17:33 1
Do tych co mówią, że byłby na urazówce - a może to był jego burdel więc robi co chce? Wszak sam napisał "zaprosiłem DO SWOJEGO POKOJU"

...albo po drugiej stronie jest jakiś Rockefeller który tyle siana zostawia w burdelach, że ma specjalne traktowanie
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-09-19, 21:35
Moj znojomy kiedyś dzwonił do babki z odlotów i słysze tam grzecznie"dzień dobry tegesz szmeges" a po chwili " jak to urlop? To kurwy mają urlop?"
Zgłoś
Avatar
aardwolf_ge 2014-09-20, 1:24
A ja tam mam fetysz na prostytutki, nic mnie tak bardzo nie kręci jak one (inna sprawa, że znam tylko te z Niemiec z FKK, podobne w Polsce nie są zbyt miłe).
Jak dla mnie to własna dziewczyna to tyko namiastka takiej za pieniądze (nie, nigdy nie zdradziłem, albo jedno albo drugie).
Gdyby nie to, że boję się HIV, to w burdelu bym chyba zamieszkał.
Zgłoś
Avatar
patromierz 2014-09-20, 10:49 2
Co niby takiego złego jest w płaceniu za ruchanie? Nawet dziewczynie trzeba płacić, tylko trochę w inny sposób - jakieś kino, restauracje, wspólne wypady - generalnie wychodzi taniej w burdelu
Najlepiej przedstawia to Figo Fagot w kawałku "Świnki i Damy"
Zgłoś
Avatar
wiktorioss 2014-09-22, 19:23
Historyjka fejk jak nic...

po pierwsze widziałem ją już gdzieś jakieś 2tyg. temu a po drugie jakbyś tak dał kopa panience to bys wyszedł w towarzystwie panów sanitariuszy trzymających piekny album trumien.
Zgłoś
Avatar
aardwolf_ge 2014-09-26, 0:21
Cytat:

A ja tam mam fetysz na prostytutki, nic mnie tak bardzo nie kręci jak one (inna sprawa, że znam tylko te z Niemiec z FKK, podobne w Polsce nie są zbyt miłe).
Jak dla mnie to własna dziewczyna to tyko namiastka takiej za pieniądze (nie, nigdy nie zdradziłem, albo jedno albo drugie).
Gdyby nie to, że boję się HIV, to w burdelu bym chyba zamieszkał.



Dobra, to, co napisałem wcześniej to był głupkowaty żart.
O ile rzeczywiście nie czuję pogardy dla osób zajmujących się prostytucją, to moje nieliczne wizyty w takowych uważam za wielki błąd i miałem szczęście, że nic nie złapałem.
Zgłoś