18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wizyta w domu rozpusty
B................x • 2014-09-19, 8:19
Ostatnio odwiedziłem burdel i zaprosiłem do swojego pokoju ładna blondynkę, z średnim biustem w wieku ok. 22 lat. Dziewczyna była niczego sobie, chociaż zamiast od razu zabrać się do dzieła nie bardzo wiedziała, co ma robić i krzątała się po pomieszczeniu jakby chciała powycierać kurze albo ugotować mi obiad – chuj wie. Wiec żeby dodać jej trochę odwagi rzuciłem: „Może byś się zabrała do roboty??” Na co ona odparła najśmieszniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem: „Ty nie mów do mnie jak do kurwy!”- odparła. Gdy to usłyszałem z uśmiechem na twarzy wyjebałem jej z kopa w brzuch. W końcu przyszedłem się ruchać a nie oglądać comedy central.
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2014-09-19, 8:21 4
Piwo dla Ciebie Niby nie śmieszna historyjka ale jakoś tak dziwnie mnie rozbawiła
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-09-19, 8:31 12
A potem śniła ci się ryba w galarecie. A gdy obudziłeś się miałeś "rybkę" w garści i galaretę na brzuchu.
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-09-19, 8:47 15
hmmm... nie to, że się czepiam... "zaprosiłeś do swojego pokoju"???
stać Cię na 22letnie kurwy, ale już niekoniecznie na własne mieszkanie???
no chyba, że ta 22latka to Twoja siostra...
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-09-19, 8:55 106
@up Idąc na kurwy, dostajesz w burdelu pokój, wybierasz kurwę i zabierasz do swojego pokoju. Coś jak hotel, ale tylko na godzinę lub dwie i w bonusie do pokoiku dostajesz ruchanie. Rozumiesz? A w ogóle kto pozwolił Ci wyjść z kuchni?
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-09-19, 9:03 10
Magsurf napisał/a:

@up Idąc na kurwy, dostajesz w burdelu pokój, wybierasz kurwę i zabierasz do swojego pokoju. Coś jak hotel, ale tylko na godzinę lub dwie i w bonusie do pokoiku dostajesz ruchanie. Rozumiesz? A w ogóle kto pozwolił Ci wyjść z kuchni?



aha

a co do kuchni
pozwolił mi ten/ta, który/a za sprawą emancypacji wypierdolił/a mnie do roboty na minimum 8h
średnio bawi mnie ta sytuacja - więc może daruj sobie tego typu komentarze
Zgłoś
Avatar
Foodman 2014-09-19, 9:49 3
Pewnie myślała że Ci się jej żal zrobi i dasz jej kasę za to że i tak jej nie poruchasz. Bo to pewnie taka co stwierdziła że zamiatać ulic ani pracować w fabryce nie będzie bo to praca bez szacunku. Feministka pierdolona
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2014-09-19, 10:37 28
A dlaczego nie napisałeś, że chwilę po tym, jak kopnąłeś tę biedną dziewczynę, przyszedł wielki tłusty ochroniarz i obił ci ryja, potem zapakował w kakao, a panna postawiła ci kloca na twarz?
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-09-19, 10:39 23
Brix napisał/a:

Ostatnio odwiedziłem burdel i zaprosiłem do swojego pokoju ładna blondynkę, z średnim biustem w wieku ok. 22 lat. Dziewczyna była niczego sobie, chociaż zamiast od razu zabrać się do dzieła nie bardzo wiedziała, co ma robić i krzątała się po pomieszczeniu jakby chciała powycierać kurze albo ugotować mi obiad – chuj wie. Wiec żeby dodać jej trochę odwagi rzuciłem: „Może byś się zabrała do roboty??” Na co ona odparła najśmieszniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem: „Ty nie mów do mnie jak do kurwy!”- odparła. Gdy to usłyszałem z uśmiechem na twarzy wyjebałem jej z kopa w brzuch. W końcu przyszedłem się ruchać a nie oglądać comedy central.


jakbyś chociaż raz był w burdelu to byś wiedział ze po takiej akcji ciebie by ukopało 4 karków które ich pilnuje wiec chujowe, jakby jeszcze byla w tym nuta prawdopodobieństwa a taką historie każdy może wymyślić.
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-09-19, 10:58 3
Cytat:

hmmm... nie to, że się czepiam... "zaprosiłeś do swojego pokoju"???
stać Cię na 22letnie kurwy, ale już niekoniecznie na własne mieszkanie???
no chyba, że ta 22latka to Twoja siostra...



prosiłem już, żeby ktoś tą kurwę zerżnął w końcu? wyślijmy jakąś ekpię, samemu chyba nikt nie podoła.

daj mała adres, ulżymy Ci trochę
Zgłoś
Avatar
cicik 2014-09-19, 11:03 8
Magsurf napisał/a:

@up Idąc na kurwy, dostajesz w burdelu pokój, wybierasz kurwę i zabierasz do swojego pokoju. Coś jak hotel, ale tylko na godzinę lub dwie i w bonusie do pokoiku dostajesz ruchanie. Rozumiesz? A w ogóle kto pozwolił Ci wyjść z kuchni?



ja pierdole ... widać ześ nigdy w bajzlu nie był ...
1. kurwy zabierają cie do SWOICH pokoi
2. gdybyś przyjebał jednej z nich to byś teraz na urazówce leżał a nie pierdoły pisał na poważnym forum.
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-09-19, 11:47 1
achujciwcycki napisał/a:



prosiłem już, żeby ktoś tą kurwę zerżnął w końcu? wyślijmy jakąś ekpię, samemu chyba nikt nie podoła.

daj mała adres, ulżymy Ci trochę



mam się czuć jakoś specjalnie poruszona, że mnie zapamiętałeś
i jak już to raczej "tę kurwę" - chyba, że sugerujesz moją przynależność do męskiej płci, albo twoje skrywane pragnienia - chodź cię przytulę...

edit: nie, nie do męskiej - a raczej do czegoś po środku - tak czy siak mogę cię przytulić
Zgłoś
Avatar
SKR 2014-09-19, 12:58 23
Widać że autor nigdy w bajzlu nie był . Pewnie na przerwie usłyszał historyjkę od kumpla z ławki który usłyszał historyjkę ... i autor stwierdził że błyśnie na sadolu. Pierwotna wersja byla taka:
Mam 22 lata ale jeszcze nigdy nie ruchałem ( bom pizda ) Postanowiłem odkładać kieszonkowe żeby iść na kurwy. w ciągu poł roku z kieszonkowego uskładałem 120 zł wiec postanowiłem dokonać przełomu w moim nudnym jak kwejk życiu. byłem strasznie podenerwowany wiec postanowiłem przed " akcją " strzelić kilka piw w parku i tka też zrobiłem. naprawde dodało mi to animuszu i dziarsko ruszyłem w kierunku agencji towarzyskiej. W środku było kilka fajnych młodych kurewek i 3 stare kurwiska. Siadłem przy barze, zamówiłem piwo i zacząłem sie zastanawiać z którą stracić cnotę. Wszystkie były piękne ( oprócz tych trzech starych raszpli) a że wybór był trudny to zamówiłem jeszcze jedno piwo a było to już szóste z kolei. W oko wpadła mi piękna blondynka. Podszedłem do niej na szczęście to ona zagadała pytając - chcesz iść do pokoju ? - kiwnąłem głową na co ona - platnę z góry 150zł za godzinę. wsadziłem ręke do kieszeni i wyciągnąłem raptem 70zł. ona spojrzała na mnie parsknęła śmiechem i rzekła - za tyle to idź tam i wskazała na te 3. mój świat legł w gruzach ale popatrzyłem na nie dokładnie i nie wyglądały już tak źle
zabrała mnie do pokoju i zaczęła sie rozbierać ja widząc to zlałem sie w majty ale udawałem że wszystko jest w porządku. Zapytała - jak chcesz ? - na co odparłem że normalnie wiec położyła sie a jej stare flakowate cycki wpłynęły pod pachy - mój kutas był znowu gotowy ! po paru ruchach stało sie coś nieprzewidzianego ! browary zrobiły swoje zemdliło mnie i zrzygałem sie jej prosto na ryj . ona w odruchu zajebała mi kopa w ryj i zaczęła krzyczeć . wpadł ochroniarz który jak zobaczył co sie dzieje to zaczoł sie śmiać na co ona poniosła jeszcze większy krzyk .
dalej mi sie kura nie chce misie dlaej pisać a tym bardziej poprawiać błedów
Zgłoś
Avatar
A................C 2014-09-19, 13:36 12
Dupczyć za pieniądze.. szczyt spierdolenia.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2014-09-19, 15:04 6
I zaczęła się napinka, kto to już nie był w burdelu. Sami fachowcy i koneserze sztuki prostytucyjnej się odezwali, jak widzę.

A ja nigdy nie byłem w burdelu, bo nie musiałem. Abstrahując od tego, co myślę o kobietach, które tam pracują, uważam, że to uwłaczające dla mężczyzny, jeśli musi płacić za seks. Paradoksalnie sytuacja, w której mężczyzna może pokazać, jaki to z niego ogier i jakie "ma jaja", zupełnie go tych jaj pozbawia, bo jak ostatnia pizda i nieudacznik daje X zł, żeby poruchać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie