18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Siniak37 2013-08-31, 13:21 3
Brakuje jeszcze jakiś bonusów, np zupa z płoda
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-08-31, 14:26 6
Widze że moda na płodowego sadola trwa, jebne coś o aborcji , na bank bedzie duzo piwek ambitna młodzież! Ten portal staje sie już tak przewidywalny jak kwejk czy inne gówno.
Zgłoś
Avatar
Morbus Arthur 2013-08-31, 14:44 11
kufel01 napisał/a:

Widze że moda na płodowego sadola trwa, jebne coś o aborcji , na bank bedzie duzo piwek ambitna młodzież! Ten portal staje sie już tak przewidywalny jak kwejk czy inne gówno.



Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-31, 23:48
o kurwa,ale napieroliem sie jest moc kurwa mac, koam alkol SADOL PELNA PARA KURWA MC
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-01, 0:34 3
grzechu5444 napisał/a:

o kurwa,ale napieroliem sie jest moc kurwa mac, koam alkol SADOL PELNA PARA KURWA MC



Powinieneś dostać bana za analfabetyzm...
Zgłoś
Avatar
I................r 2013-09-01, 11:13 1
@up nie mów że po pijaku w ogole obchodzi ciebie ortografia lub poprawiania literówek

btw. myslalem ze jestes czarnuchem, bo Kris(chris) to typowo czarne imie, a dalej myslalem ze masz "KFC" w nicku
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-01, 12:24
MyTuSmiechyACyganPodOknem napisał/a:

@up nie mów że po pijaku w ogole obchodzi ciebie ortografia lub poprawiania literówek

btw. myslalem ze jestes czarnuchem, bo Kris(chris) to typowo czarne imie, a dalej myslalem ze masz "KFC" w nicku



Po pijaku to ja mam ciekawsze zajęcia niż siedzieć przed kompem...
Chris to skrót od Christoph niedouczony waflu... a jeśli Krzysztof to dla Ciebie murzyńskie imię to nie mam pytań...
A tak w ogóle dopierdalasz się do nicku sam mając najbardziej zjebany nick jaki dotąd tu widziałem... myślisz że jesteś fajny z takim ? Eh.. idź się przewietrz...przez okno najlepiej.
Zgłoś
Avatar
I................r 2013-09-01, 14:26
KrisCFC napisał/a:



Po pijaku to ja mam ciekawsze zajęcia niż siedzieć przed kompem...
Chris to skrót od Christoph niedouczony waflu... a jeśli Krzysztof to dla Ciebie murzyńskie imię to nie mam pytań...
A tak w ogóle dopierdalasz się do nicku sam mając najbardziej zjebany nick jaki dotąd tu widziałem... myślisz że jesteś fajny z takim ? Eh.. idź się przewietrz...przez okno najlepiej.



Co za gościu, powiedziałem dla żartu, ale widać że to prawda, bo gosciu tak zacisnal poslady, ze moglyby robić za dziadka do orzechów.

A tu masz gratis, oklepane bo oklepane, ale przyda ci sie


Tekst nie miał na celu dyskryminowanie nigerów jakim jest ChrisKFC, a masc na bol dupy czysto z przyjacielskich względów w trosce o bezpieczenstwo użytkownika ~tak dla modów
Zgłoś