18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
KurwaRomantyk 2011-10-10, 3:20
1:32 - o, jakaś cyganka.
PS. Pener, wiesz co
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-10, 3:23
KurwaRomantyk napisał/a:

PS. Pener, wiesz co


co takiego?
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-10-10, 3:32 4
Pener666 napisał/a:


co takiego?


Spać!
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-10, 3:38
nie mogę
Zgłoś
Avatar
ktoslos 2011-10-10, 6:31 8
takie kurwy nie powinny miec wspomagania
Zgłoś
Avatar
G................9 2011-10-10, 8:48 2
I na chuj trąbią? Jak bedą ryczeć na durną cipę, to jeszcze wolniej będzie kombinować tym autkiem. Ale nie - męskie ego króla prostej, zdobywcy wiraży cierpi stojąc w korku. Oczywiście jeden z drugim wjechaliby do tego garażu szybciej, wolną ręką miętosząc cycki pasażerki. Jak nie mają się czym w aucie bawić, niech się chujem pobawią, nie klaksonem - tego podobnie jak chuja, nalezy używac z głową.
btw. kierowniczka Audi wkurwiająca ale lepsza od dziadków w Tico czy SC.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-10-10, 12:02 9
@up pierdolisz troszeczkę
jeśli ktoś nie potrafi wjechać do pierdolonego garażu powinien być obtrąbiony. Ba ! musi być. Może blondynka się zastanowi nad sobą i albo przesiądzie się do komunikacji miejskiej albo zainwestuje w szofera albo weźmie lekcje doszkalające.
Przy takim poziomie umiejętności nie jest problemem to że wjeżdża się 5 minut do garażu, ale to że na pewno stwarza niebezpieczeństwo przy normalnej jeździe. I może komuś robić krzywdę.
Zgłoś
Avatar
Jutub 2011-10-10, 12:17
@up a my czekamy tutaj z filmikami jak komuś zrobi
Zgłoś
Avatar
G................9 2011-10-10, 12:34
Rafal1757 napisał/a:

@up pierdolisz troszeczkę
jeśli ktoś nie potrafi wjechać do pierdolonego garażu powinien być obtrąbiony. Ba ! musi być. Może blondynka się zastanowi nad sobą i albo przesiądzie się do komunikacji miejskiej albo zainwestuje w szofera albo weźmie lekcje doszkalające.
Przy takim poziomie umiejętności nie jest problemem to że wjeżdża się 5 minut do garażu, ale to że na pewno stwarza niebezpieczeństwo przy normalnej jeździe. I może komuś robić krzywdę.



Ś.P. Janusz Kulig, swoją drogą niezły fachura, dał się zabić w głupi sposób, przez pociąg. No ja rozumiem dostać w głowę dachówką, no mogę jej kurwa nie zauważyć, ale pociąg raczej rzuca się w oczy! I nawet umiejętności nie pomogły.
Skąd wiesz jak laska jeździ? Mam znajomą która bawi się w rajdy samochodowe, ma licencję a nie zaparkuje w zatoczce - tu nie ma reguły. Z Ciebie też może być w porządku koleś mimo że możesz czasami pierdolić głupoty.
Zgłoś
Avatar
sebi88pl 2011-10-10, 14:42 3
Licencje to ona ma chyba za obciąganie
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-10-10, 15:40
@Gurgul99
spoko, ale zazwyczaj tak jest, że osoby które mają poziom umiejętności jak pani prezentowana na filmie, nie są najlepszymi kierowcami. Nie chcę uogólniać bo i "profesjonalistom" zdarzają się wyppadki, ale to co widać mówi samo za siebie.
Zgłoś
Avatar
grzesiekpl88 2011-10-10, 17:41 1
miałem coś napisać o niej ale brak mi słów na takie coś, beztalencie jeśli chodzi o parkowanie, niestety większość kobiet ma z tym problemy
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-10-10, 17:50
Czasami mam ochotę zajebać takiemu bucowi co stoi i trąbi, bo aż mnie zalewa gdy wielki kurwa pan się spieszy i nie może zaczekać 2 minut. Chuj wbijam w takich kierowców.
Zgłoś
Avatar
Cotlet 2011-10-10, 18:56
Typowa tępa baba. Ja to bym od razu wjechał. Wstyd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie