18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Wjazd
Pener • 2011-12-20, 23:56
pan mi nawoskuje samochód, tylko szybko
Zgłoś
Avatar
B................o 2011-12-21, 0:25 15
Ciekawy soundtrack
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-21, 0:26 16
tabasc napisał/a:

Ciekawy soundtrack


zrobiłem sobie z tego dzwonek do telefonu
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2011-12-21, 3:07
jebany moher.
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2011-12-21, 7:21 2
Baba wychodzi ze środka:

- Ale o so chozi ? Ja żem lekko walła, niech pan tylko na milicyje nie telefonuje, bo mąż mnie udusi.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2011-12-21, 8:17
gaz sie jej omskl
Zgłoś
Avatar
deniZ 2011-12-21, 8:23 1
Angela Merkel jezdzi Renault? co z niej za patriotka?
Zgłoś
Avatar
(................) 2011-12-21, 8:53
Jeszcze z dobitką poszło :/ A babka jeszcze jakieś fochy miny stroi.
Zgłoś
Avatar
griffin1899 2011-12-21, 8:56
w chuj kurwa smieszne .../.

jebal pies takie zarty ... he h

z takim zarty na suchar com a niu tu kyrwa w dupe zajebana mac
Zgłoś
Avatar
sherman 2011-12-21, 9:00 51
Ja pierdole. Żadna baba nie powinna się zbliżać do fotela kierowcy. Potem pieprza, że kobiety jeżdza bezpieczniej niż faceci...szkoda, że nikt nie sprawdza ile z tych wypadków zostało spowodowane przez baby, które potem w nich nie uczestniczyly. Albo popierdolą pedały, albo lusterka zamiast na droge maja ustawione na siebie, albo nie chce im się włączyć kierunku przy zmianie pasa (a nawet kurwa nie odwrocą łba zanim to zrobia) ALBO PO PROSTU SĄ W JAKIŚ SPOSÓB UPOŚLEDZONE RUCHOWO (oczywiście tutaj generalizuje, nie chce ubliżać kobietom, ktore sobie radzą). Powiedzcie dlaczego faceci nie odpierdalają takich rzeczy jakie widać na tym np filmiku, nie mówiąc juz o wyjeżdzaniu ze stacji z wężem od dystrybutora we wlewie albo dachowaniu przy wjeżdzaniu w brame?
Zgłoś
Avatar
wojas30 2011-12-21, 10:47 2
sherman napisał/a:

Ja pierdole...bla bla bla


I po co to piszesz? Przecież kobiet na Sadolu garstka (a i tak będą zaprzeczać), a faceci wiedzą to co napisałeś już od dawna...
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2011-12-21, 11:15
Czemu baby są tak beznadziejnie tępe!? Chcecie równouprawnienia to najpierw wyhodujcie sobie mózgi!
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2011-12-21, 11:27 1
czuje się taki zaskoczony tym że kierowca owego samochodu kobietą się okazał
Zgłoś
Avatar
Nabs 2011-12-21, 11:38 18
Bo większość niestety kobiet, to niestety panikary. Nie radzą sobie w większości przypadków, w sytuacjach stresowych, reagując uczuciowo, czyli np wciskając gaz do dechy. Wkurwia mnie coś takiego, widzi że pierdolnęła kolesia, rozjebała mu nogi w pizdu, to siedzi z tą tłustą pizdą w fotelu i wyjebane ma, a koleś zwija się z bólu. Dlaczego ma wyjebane? Bo jej mikroskopijnych rozmiarów móżdżek dopiero zaczyna analizować co się stało. Zamiast odpowiednio za reagować, wyskoczyć z samochodu, pomóc poszkodowanemu, już nie wspomnę o błagalno-przepraszalneym combosie jaki zanim dojdzie do poszkodowanego powinna wykrzykiwać. Ale nie, ona spanikowała, koleś może i nie będzie mógł chodzić, a ona siedzi z pizdą w samochodzie.

Sytuacja hipotetyczna, aczkolwiek bardzo rzeczywista. Jest wypadek, na tej stronie filmików z wypadkami nie brakuje. Przeanalizujcie filmiki i zauważcie kto najczęściej podbiega do poszkodowanych - faceci. Powód jest oczywisty, kobiety w większości przypadków nadają się tylko do kuchni.
Zgłoś
Avatar
majkelson 2011-12-21, 11:45
Jaka stara kurwa. Odjebała i siedzi w tym aucie, nie wyjdzie.
Myślałem, że to typ, ale nie zdziwiłem się na koniec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie