18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kielu 2023-08-14, 18:21 5
"Hulajnóg" do ukarania za potrącenie na czerwonym .....
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-08-14, 18:31 3
Kielu napisał/a:

"Hulajnóg" do ukarania za potrącenie na czerwonym .....



zgoda, ale madka roku miała rację, więc zapłaciła zdrowiem albo... i życiem dziecka
bo nie wiadomo co się mogło stać od spadku na asfalt
ale miała rację

i nigdy nie patrzy...

Po co w ogóle patrzeć na światła- żadne światła nigdy nikogo nie zabiły
no, może kilka razy, bo akurat były źle zamontowane i spadły

Światła to tak, dla ogólnego ruchu
ona nawet nie spojrzała...czy coś jedzie

jeszcze przed sadolem się rozglądałem na boki nie zależnie jaki kolor światła
a teraz i w górę
żyjemy w czasie dronów, skuterów..itd
Zgłoś
Avatar
uzumw 2023-08-14, 18:53 5
mynameisgod napisał/a:

zgoda, ale madka roku miała rację, więc zapłaciła zdrowiem albo... i życiem dziecka
bo nie wiadomo co się mogło stać od spadku na asfalt
ale miała rację
i nigdy nie patrzy...
Po co w ogóle patrzeć na światła- żadne światła nigdy nikogo nie zabiły
no, może kilka razy, bo akurat były źle zamontowane i spadły
Światła to tak, dla ogólnego ruchu
ona nawet nie spojrzała...czy coś jedzie
jeszcze przed sadolem się rozglądałem na boki nie zależnie jaki kolor światła
a teraz i w górę
żyjemy w czasie dronów, skuterów..itd



Co ty pierdolisz, te bezmózgie kurwy do utylizacji. Sor jest zajebany albo nimi albo ludźmi w których się wpierdolili.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-08-14, 19:37 10
1) to gówno powinno mieć blokadę prędkości na poziomie 10-15 km/h
2) za ten wypadek jakby dostał z 8 lat to kolejni może by się opanowali trochę...
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-08-14, 19:54
Przynajmniej się zachował jak człowiek, złapał się za głowę i od razu pomógł wstać kobiecie.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-08-14, 20:18
Białorycerstwo nie zareagowało?
Tylko swoich rozwydrzaków bronią ?
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-08-14, 20:49
idioci na hulajkach inteligencja przypominają pedalarzy, wszystko mogę, wszędzie mogę a reszta ma spierdalać
Zgłoś
Avatar
35i 2023-08-14, 21:02
Co ta kurwa z pederastką robiła na jezdni?
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-08-14, 23:42
Podstawowa zasada dbaj o swoje bezpieczeństwo nie ufaj nikomu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-14, 23:50 3
nowynick napisał/a:

to gówno powinno mieć blokadę prędkości na poziomie 10-15 km/h



Jak się ostatnio przekonałem, na tych hulajgównach jeżdżą nawet osoby, które nie wiedzą nawet, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny. Jadę rowerem po ścieżce rowerowej. Jadę przy prawej krawędzi, na wprost mnie zapierdala niedojeb na tej zielonej hulajnodze. Przyjeb jedzie prosto na mnie, trzyma się swojej lewej przy samym krawężniku jakby chciał bym ja spierdolił do lewej (jeśli w ogóle cokolwiek myślał). W ostatnim momencie odbił, a ja zdążyłem tylko napluć mu na ten głupi ryj. Miałem nadzieję, że poczuje się urażony i się zatrzyma, ale kurwa spierdoliła.
Dodam jeszcze, że wyglądało to na dorosłego człowieka płci męskiej.
Zgłoś
Avatar
nastuh 2023-08-15, 2:50 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jak się ostatnio przekonałem, na tych hulajgównach jeżdżą nawet osoby, które nie wiedzą nawet, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny. Jadę rowerem po ścieżce rowerowej. Jadę przy prawej krawędzi, na wprost mnie zapierdala niedojeb na tej zielonej hulajnodze. Przyjeb jedzie prosto na mnie, trzyma się swojej lewej przy samym krawężniku jakby chciał bym ja spierdolił do lewej (jeśli w ogóle cokolwiek myślał). W ostatnim momencie odbił, a ja zdążyłem tylko napluć mu na ten głupi ryj. Miałem nadzieję, że poczuje się urażony i się zatrzyma, ale kurwa spierdoliła.
Dodam jeszcze, że wyglądało to na dorosłego człowieka płci męskiej.



nowynick napisał/a:

1) to gówno powinno mieć blokadę prędkości na poziomie 10-15 km/h
2) za ten wypadek jakby dostał z 8 lat to kolejni może by się opanowali trochę...



Za jeżdżenie we dwoje na hulajnodze, chuj w dupe. Jak ktoś tu jest na sadolu i tak robi, to też po jednym leci.

Ogolnie każdy zakłada, że dany użytkownik hulajnogi zna przepisy drogowe,. Ja również, jako kierowca samochodu od 18 lat jak i hulajnogi. Wiadomo, że jednak tak nie jest i często nie ma czasu na reakcje. Tu nie chodzi o prędkość dopuszczalną hulajnogi, tylko czy jest niedojebanie mózgowia czy nie. Ludzie, którzy nie potrafią poprostu zwolnić jak przejeżdżaja obok czy jednej czy wielu osób są do tępienia. Żelka na ryło wskazana, piwko. Jak umie się korzystać jak trzeba, to żadne ograniczenia nie są potrzebne..

Odnośnie słuchawek w uszach jeżdżąc na hulajnodze i nie tyllo - Nie słuchajcie na full. Nie umoralniam ale może, któremuś się zakoduje w bani przez to .
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-08-15, 7:34 1
Przynajmniej zachowanie jakies ludzkie
Zgłoś
Avatar
cz4rnuchy_to_sludzy 2023-08-16, 21:32
jebani hulajdupiarze
Zgłoś