18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Wjechał jak dzik w sosnę
Dżepetto • 2023-10-18, 16:21
Na DK 15 w miejscowości Dziadkowo w woj. dolnośląskim 19 latek wjechał Audi w śmieciarkę przy okazji potrącając śmieciarza. Nikt nie odniósł większych obrażeń.



Zgłoś
Avatar
robertocarlos23 2023-10-18, 16:26 10
Co za kurwa łeb. Zapewne zapatrzony w telefon.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2023-10-18, 16:52 34
Na szczęście smieciarka była.na miejscu aby zabrać kierowcę audi.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-10-18, 16:55 137
Żyję już na świecie bardzo, bardzo długo. Na tyle długo, żeby największym szacunkiem darzyć zawód śmieciarza. Wstają do roboty, kiedy wszyscy jeszcze smacznie śpią. Rzetelnie wykonują przy każdej pogodzie niezwykle potrzebną, a jednocześnie dość niewdzięczną pracę. Na drugim biegunie widzę takie zawody jak polityk, urzędnik, komornik albo zomowiec. Nawet takie zawody, które kiedyś zdarzyłem szacunkiem, zupełnie się zdewaluowały. Dziennikarze stali się sługami polityków, a lekarze akwizytorami leków i szczepionek.
Zgłoś
Avatar
L................m 2023-10-18, 16:59 6
Właśnie takie dzięcioły głosowali za rudym lisem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-10-18, 17:26 11
Lukigm napisał/a:

Właśnie takie dzięcioły głosowali za rudym lisem



Nikt na mnie nie głosował.
Zgłoś
Avatar
Labell 2023-10-18, 17:28 26
On nie potracił smieciarza, on potrącił sprzątacza. Śmieciarze to my
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-18, 17:49 2
Manolito666 napisał/a:

komornik albo zomowiec. Nawet takie zawody, które kiedyś zdarzyłem szacunkiem, zupełnie się zdewaluowały.



Gratuluję hierarchii wartości...
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-10-18, 18:08 2
smc napisał/a:

Gratuluję hierarchii wartości...

poczekaj jak ktoś weźmie co twoje i nie odda. Rów komornikowi jeszcze byś lizał żeby za ciebie odebrał
A dla śmiecia z audi kamieniołom, bo że trafił w śmieciarkę to jego fart i tych co przechodzili przez ulicę ileś metrów dalej.
Zgłoś
Avatar
elim 2023-10-18, 18:09 1
Lukigm napisał/a:

Właśnie takie dzięcioły głosowali za rudym lisem



Za rudym to głosowali ci co się w peerelu urodzili, a nie gówniarze.
Zgłoś
Avatar
Madmax8000 2023-10-18, 18:40
Manolito666 napisał/a:

Żyję już na świecie bardzo, bardzo długo. Na tyle długo, żeby największym szacunkiem darzyć zawód śmieciarza. Wstają do roboty, kiedy wszyscy jeszcze smacznie śpią. Rzetelnie wykonują przy każdej pogodzie niezwykle potrzebną, a jednocześnie dość niewdzięczną pracę. Na drugim biegunie widzę takie zawody jak polityk, urzędnik, komornik albo zomowiec. Nawet takie zawody, które kiedyś zdarzyłem szacunkiem, zupełnie się zdewaluowały. Dziennikarze stali się sługami polityków, a lekarze akwizytorami leków i szczepionek.



Mam tak samo, a żyję dopiero 30 lat.
Zgłoś
Avatar
Zaprzysiężony 2023-10-18, 19:30 4
Manolito666 napisał/a:

Żyję już na świecie bardzo, bardzo długo. Na tyle długo, żeby największym szacunkiem darzyć zawód śmieciarza. Wstają do roboty, kiedy wszyscy jeszcze smacznie śpią. Rzetelnie wykonują przy każdej pogodzie niezwykle potrzebną, a jednocześnie dość niewdzięczną pracę. Na drugim biegunie widzę takie zawody jak polityk, urzędnik, komornik albo zomowiec. Nawet takie zawody, które kiedyś zdarzyłem szacunkiem, zupełnie się zdewaluowały. Dziennikarze stali się sługami polityków, a lekarze akwizytorami leków i szczepionek.



Dałem Ci piwo kolego, ale komornika to Ty szanuj. Mówią źle o nim ci, którzy jeszcze nie musieli windykować dłużnika. Choć generalnie moim zdaniem ten system faktycznie wymaga naprawy.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-10-18, 19:33 4
elim napisał/a:

Za rudym to głosowali ci co się w peerelu urodzili, a nie gówniarze.



Ehh co was już tak dupa szczypi .
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2023-10-18, 19:48 1
Pierdolony oszukał przeznaczenie
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-10-18, 20:15 3
smc napisał/a:

Gratuluję hierarchii wartości...



Czytaj proszę ze zrozumieniem. Zawody, które kiedyś szanowałem to lekarz czy dziennikarz. Nigdy zomowiec albo komornik.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie