18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
W skrócie: 18 latek zdał egzamin na prawo jazdy i jeszcze przed odebraniem prawka jeździł sobie po mieście. Jako że był miękkim waflem wymusił pierwszeństwo i po stłuczce wjechał na chodnik, gdzie potrącił 27 latkę łamiąc jej kręgosłup w rezultacie czego biedna kobieta zmarła. To się nazywa spierdolić sobie (i komuś) życie na starcie..



Cytat:

Wjechał na kobietę na chodniku. Dopiero zdał egzamin

Zmarła 27-letnia kobieta, która przechodząc przed południem chodnikiem została potrącona przez 18-letniego kierowcę. Mężczyzna niedawno zdał egzamin na prawo jazdy, nie zdążył jeszcze odebrać dokumentu. O szczegółach wypadku, do którego doszło w centrum Opola, informuje serwis 24opole.pl.

"Kierujący fordem fiestą 18-latek jadąc ulicą Damrota, wymusił pierwszeństwo i na skrzyżowaniu zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem passatem kierowanym przez 43-letniego mężczyznę" - w rozmowie z serwisem 24opole.pl relacjonował mł. asp. Piotr Pogoda z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Zjechał na chodnik, potrącił kobietę

"Po zderzeniu ford zjechał na chodnik, gdzie potrącił 27-letnią pieszą. Poszkodowaną w ciężkim stanie, ze złamaniem kręgosłupa, urazem klatki piersiowej i jamy brzusznej zabrano do szpitala.

- O 15:30 27-latka zmarła" - poinformował kom. Sławomir Kulej, dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

"Jak się okazało, 18-letni sprawca wypadku niedawno zdał egzamin na prawo jazdy i nie zdążył jeszcze odebrać dokumentu uprawniającego do jazdy samochodem" - podal serwis 24opole.pl.

Zgłoś
Avatar
Rosiq 2013-07-26, 22:44
A skąd ten jebany dzieciak miał hajs na corse C?
Zgłoś
Avatar
R331 2013-07-26, 22:44
Zamiast nauczać się dobrze mechaniki jazdy ludzie bardziej martwią się kiedy jest stan po spożyciu itp. lub ile razy na minute miga kierunkowskaz...
Zgłoś
Avatar
neko22 2013-07-26, 22:44
Jeszcze dwie godziny wcześniej przechodziłem przez tą ulicę... przecież mogłem ją minąć po drodze lub być to ja... po chu... takim prawko i dobrze że nie zdaje wielu!
Zgłoś
Avatar
nasil7 2013-07-26, 22:45
i przez takich debili prawo jazdy będzie niedługo od 24 lat , tak jak na motocykl ..........
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-26, 22:46 3
Problem w tym iż WORD-y w Polsce nie egzaminują kierowców ale manewry. Zaliczysz wszystkie to zdałeś. I dzięki temu mamy młodych kierowców którzy bezbłędnie potrafią cofać na łuku lecz nie mają wyobraźni i opanowania. Zaś egzaminy są prowadzone na ściśle określonych trasach dzięki czemu kursanci uczą się ich na pamięć. Lecz niestety muszą bo innego sposobu nie ma na zdanie egzaminu. Ponieważ wystarczy jeden durny błąd popełnić a egzaminator mówi "do zobaczenia następnym razem". W wieku krajach obowiązuje % wskaźnik przy egzaminie praktycznym. Gdzie zdaje się przy 80% poprawności. W Polsce cudowni egzaminatorzy dostają % od przerobionych kursantów. Więc wiadomo statystyka musi być. Aby nie było siary przepuszczają kilka osób zaś resztę systematycznie oblewają.
Zgłoś
Avatar
SZEWAlejTU 2013-07-26, 22:48
Śmigam po Uk od 2 lat i w sumie 4 mam prawko lecz wcale nie sądzę że jestem gites kierowcą chodź mam przejechane więcej kilosów niż niejeden wszystko wiedzący cwaniaczek w aucie od rodziców .
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-07-26, 22:48
Jak nieraz patrzę na ludzi jak zapierdalają autem to mi się srać chce. Zimny łokieć jakaś wiertarka w środku i faja w mordzie.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-26, 22:49
nasil7 napisał/a:

i przez takich debili prawo jazdy będzie niedługo od 24 lat , tak jak na motocykl ..........



Powinny być dodatkowe psychotesty jak na zachodzie i nie u lekarza pierwszego kontaktu za flaszkę, tylko w specjalistycznych przychodniach. Ponadto uważam, że prawo jazdy A powinno być od początku od conajmniej 25 lat, a wiem to stąd, że sam je otrzymałem w wieku lat 17.
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-07-26, 22:50 2
Było napisał/a:

To się nazywa spierdolić sobie (i komuś) życie na starcie..



Chuj z nim, szkoda kobitki bo zginęła przez głupotę gnoja.
Zgłoś
Avatar
Michaziom 2013-07-26, 22:50 9
Przynajmniej mu prawka nie zabiorą hehe
Zgłoś
Avatar
xqwzts88 2013-07-26, 22:55
może durna refleksja, ale kiedyś młodzi ludzie byli chyba dużo bardziej odpowiedzialni...
Nie wiem co jest tego powodem, chyba cały nasz durny system edukacji który teraz nie uczy myślenia tylko regułek na pamięć.

7 lat temu po maturze ("egzamin dojrzałości" - śmiech na sali patrząc na obecne matury) nie wiedziałem co dalej w życiu robić :o

Prawko dostałem zaraz po 18, nie mogę też powiedzieć że myślałem na drodze, byłem idiotą takim jak większość ludzi w tym wieku może nie aż tak jak gość z materiału, ale jednak.

Próg na mature/alkohol/papierosy/prawo jazdy powinno się przesunąć minimum do 21 roku życia, dzisiaj na pewno nie jest się dojrzałym i w pełni świadomym człowiekiem w wieku 18 lat... Wtedy jest się jeszcze idiotą.
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-07-26, 22:57
Zaraz, zaraz...
Kto potrącił śmiertelnie kobietę: 18-latek w Fieście, czy kierujący VW?
Bo ze zdjęcia wynika inaczej. Chyba, że to nie to zdjęcie co trzeba...
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-07-26, 23:06
@UP:
24opole.pl/12382,Zmarla_27-latka_potracona_przez_mlodego_kierowce,wiadomosc.html
Jest napisane, że zderzył się z innym pojazdem. Czyli VW.
Zgłoś
Avatar
Fiszu92 2013-07-26, 23:06 1
Czego sie spodziewac, jak na egzaminie teoretycznym wola zapytac "jakie wymiary ma tablica rejestracyjna?", a nie jak wyglada znak 'ustap pierszenstwa"
Zgłoś
Avatar
miodek_1 2013-07-26, 23:07
JebakLeśny napisał/a:

Bo zamiast nauczać jak jeździć samochodem, szkoły nauki jazdy uczą jak zdać egzamin..


Może to i prawda, ale to nie wina szkół , że dochodzi do takich wypadków . To wina idioty , który pomimo , że wie , że nie potrafi jeździć wyjeżdża na drogę. Jak czujesz , że coś jest nie tak to dokup godziny jazdy z instruktorem, lub jeździj z kimś doświadczonym. Znam wiele osób , które to zrobiły , zaraz po zdaniu prawka , bo czuły się niepewnie za kierownicą. Tylko żeby do tego dojść trzeba najpierw potrafić używać mózgu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie