18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
rozkurw 2016-11-17, 10:49 22
Jak patrze na cierpierpienie dzieci(wykluczajac tych z bliskiego wschodu) to z checia przyjąłbym ten cały ból na siebie.
Zgłoś
Avatar
Lyck 2016-11-17, 11:07 7
Ja nie wiem, jak te brudasy tak sie mnoza, wojna za wojna, glod, bieda, krokodyle, miny przeciwpiechotne i nic.... a u nas + 10 i - zalóóóż czapeczke, a Krzysio nie zalożyl i na drugi dzien, zapalenie pluc i umiera... no ja nie wiem
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2016-11-17, 13:06 45
Od zarania dziejów wiadomo, że na wkręconą nogę dziecka w koło motocykla najlepszy jest okład ze świeżego pomidora.
Zgłoś
Avatar
orzechcccc 2016-11-17, 13:07 7
@rozkurw ale z Ciebie mięka pizdeczka
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2016-11-17, 14:30 19
No żesz kurwa... Noga połamana, palców brakuje, rany cięte a szaman pomidorem...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2016-11-17, 15:37 10
bardziej mnie rozjebało to że zaczęła go karmić cycem,
rozjebało ci nogę wyjesz z bólu a ktoś ci wkłada do ryja kebaba, nie no kurwa!!!!
Zgłoś
Avatar
freeszpak 2016-11-17, 17:06 22
orzechcccc napisał/a:

@rozkurw ale z Ciebie mięka pizdeczka



bo przyjąłby cierpienie na siebie?

założe się, że w sytuacji kryzysowej to ty byś wymiękł jak pizdeczka i pierwszy płakał do mamusi, nie on. jego komentarz sprawia wrażenie, że pisał go wyważony, dojrzały człowiek. twój komentarz to popisywanie się jaki to ja jestem odważny, w dodatku przed internetową społecznością, podwójne dno.
Zgłoś
Avatar
maly-boy 2016-11-17, 17:34
Na pewno cieplutkie mleko z cyca mu pomogło.
Zgłoś
Avatar
Heathen 2016-11-17, 19:46
Czy ja dobrze widzę?
On mu wyciska na rany ostrą papryczkę?
To przeto mały się tak drze
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2016-11-17, 20:41 12
ZbysłwaPierwszy napisał/a:

bardziej mnie rozjebało to że zaczęła go karmić cycem,

proste pytanie, ile dzieci wykarmiłeś własną piersią bądź w jakimkolwiek stopniu opiekowałeś się niemowlakiem?> Tak Panowie, podanie piersi takiemu niemowlęciu działa na niego uspokajająco, a co kurwa? Miała poklepać go po plecach i powiedzieć że wszystko będzie ok? Ja pierdole, jesteście prości jak budowa pierdolonego cepa. Dla takiego malucha podanie piersi i zapach własnej matki to prawie to samo co dla dorosłego człowieka podanie morfiny. Nawet podczas szczepień lekarze proszą matki aby podawały niemowlakom cycka, bo to je uspokaja, tak wiesz szczepienie to inna bajka niż wkręcenie sobie nogi w koła motocykla, ale jednak.
Zgłoś
Avatar
w................e 2016-11-17, 23:43
Do szpitala z nim debile!
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2016-11-17, 23:43 1
A może to nie pomidor tylko habanero?
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2016-11-17, 23:46 1
Bo pomidory nie będą miały w sobie takiej zarazy co brudna woda, więc lepiej przemyć sokiem z pomidora. Z dwojga złego... Niestety oni nie mają tak wygodnie jak ty, z bieżącą wodą na każdym kroku.
Zgłoś
Avatar
s2mar 2016-11-18, 0:06
Nie ma to jak fachowa pomoc medyczna... Dziecko już chyba tej nogi nie ma albo zrośnie się krzywo. Ktoś ci rozjebał nogę to ci żarcie podsuwają czyli cyca dziecku...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie