18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wkręt matki
potencjalnymorderca • 2015-10-12, 3:07
Może nie jakoś bardzo sadystyczne bo mamusia nie nabiera się zbyt dobrze przyzwyczajona do wkrętów głupiego męża, który kolejny raz posługuje się do tego fingowaniem śmierci/krzywdy swojego dziecka no ale pomysł całkiem w miarę. Jakby ktoś chciał więcej to może poszukać na jego kanale - są takie, w których kobita bardziej się rozkleja i przejmuje. Gość ma małe zadatki na prawdziwego sadola

Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2015-10-12, 5:15 45
po chuj to wrzucac? tylko gimbaza i ludzie majacy internet od tygodnia beda w przekonaniu ze to nie fake...
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-10-12, 9:37 2
Może wierzą w to ci w hameryce, ale u nas występuje zdecydowanie wyższy poziom inteligencji. Gość już kilka razy jeśli nie kilkadziesiąt robił jej różne "psikusy" i zawsze ta głupia baba się na to nabiera. Wszystko jest ustawione włącznie z jej płaczem i histerią, ale ociężali umysłowo (fizycznie z resztą też) amerykanie łykają to jak Polacy obiecanki polityków przed wyborami.
Zgłoś
Avatar
potencjalnymorderca 2015-10-12, 12:16
@Up: Ty no ale zauważ, że ona praktycznie od razu się niby (żebyście się nie dojebali zaraz, że ja to wszystko 100% serio biorę) łapie, że to żart, a płacz jest całkiem normalny bez względu na to czy to żart nawet kiedy o tym wiesz. Niech ktoś do ciebie zadzwoni i powie ci, że ktoś z twoich bliskich miał poważny wypadek i zostało mu kilka minut - może zdążysz przyjechać się pożegnać. Nawet najbardziej absurdalny żart tego typu rzuci pierwszą myśl 'o kurwa, co?'. Jeden to zaraz po sekundzie zleje wiedząc, że to jakiś durny kawał, drugi (a tym bardziej druga) może to przeżyć troszkę bardziej i tak jak na filmiku babeczka ogarnia, że to żart i prawie od razu mówi mu 'to nie jest śmieszne' to samo pierwsze wrażenie działa na emocje. Przyjrzyj się, że ani się w chuj nie telepie, ani nie histeryzuje, ani nie piszczy, nie ryczy, po prostu widać, że dotknęła ją myśl kiedy zobaczyła manekina wyglądającego od tyłu z odległości kilku kroków jak jej syn, którego tak samo ubranego widziała kilka sekund temu, do którego mówi jej mąż jak do dziecka, a potem dzieje się to co się dzieje... No chyba wiesz o co mi chodzi.
Nie bronie filmiku, chuj tam wie czy ona była w to zamieszana i wszystko jest ustawką. Przyjęło się już tak, że każdy wkręt nagrany w internecie to same udawane gówna, albo po prostu gówna i nie ma innej opcji i tyle.
Zgłoś
Avatar
M................r 2015-10-12, 23:06 1
@Up: Prawdziwy Polak nie wie co to poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
cenius 2015-10-14, 7:21 13
Kurwa auta jak ciężarówki ale to ja szkodzę planecie swoim 1.2 w benzynie.
Zgłoś
Avatar
lysout 2015-10-14, 7:23 1
Chuj z filmem, ale ta laska powinna być wystawiona w Sevres pod Paryżem jako wzorzec MILF'etki
Zgłoś
Avatar
jinn 2015-10-14, 8:06 3
lysout napisał/a:

Chuj z filmem, ale ta laska powinna być wystawiona w Sevres pod Paryżem jako wzorzec MILF'etki


No, już nie przesadzaj.
Zgłoś
Avatar
motci 2015-10-14, 9:12
Mommy całkiem jebablé
Zgłoś
Avatar
hawusss 2015-10-14, 12:30
zdrowoyebne napisał/a:

po chuj to wrzucac? tylko gimbaza i ludzie majacy internet od tygodnia beda w przekonaniu ze to nie fake...


matrix to też fake, a jednak przyjemnie się ogląda
Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2015-10-14, 13:26
@up
film to film wiadome ze bajka
ale taki prank juz z góry powinien byc skreslony przez doswiadczonych i kumatych internautow
Zgłoś
Avatar
James.B 2015-10-14, 18:15
cała ameryka to jeden wielki fejk wkurwiają mnie już z tymi kłamstwami
Zgłoś