18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
Forczman 2014-09-12, 15:54
Za długo chyba kutasa nie widziała.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-09-12, 16:07
pierdolona szmata
Zgłoś
Avatar
kaczyhuj 2014-09-12, 16:34
naćpała sie czegos i ją nosi
Zgłoś
Avatar
999WTF999 2014-09-12, 16:34 4
U nas nie jest lepiej. Ostatnio jak zauważyłem zaparkowanego SUV'a centralnie pod wejściem do sklepu (trochę mnie to wkurwiło, zwłaszcza że ludzie musieli przechodzić na około bo tak) to jak zapytałem właścicielkę suv'a czy aby od dobrobytu się nie poprzestawiało w głowie to musiałem spierdalać na wstecznym bo babsko by mnie z auta wyciągnęło. I teraz nasuwa się pytanie, czy zajebać takiej po tym jak uderzyła mnie pierwsza, czy też asertywnie stać i na każdy jej atak odpowiadać jedynie argumentami próbując ją uspokoić bo po 1. Nie wypada uderzyć/oddać kobiecie a po 2. Jak bym oddał to bym był mega skurwysynem w oczach ludzi postronnych. Boże... Ale pojebane czasy nadchodzą...
Zgłoś
Avatar
mateo 2014-09-12, 17:07 1
@up ja bym zajebał
Zgłoś
Avatar
pajonk 2014-09-12, 17:11 2
oj tam, pieprzycie, że to wina równouprawnienia. to wina takich pierdołowatych facetów. Gdyby każdy potrafił zareagować (czyli sprzedać jej jednego mocnego plaskacza), to małpa by się nie darła. Dajemy sobie wchodzić na głowę, to i mamy.
Zgłoś
Avatar
JankoSado 2014-09-12, 17:32 1
pajonk napisał/a:

oj tam, pieprzycie, że to wina równouprawnienia. to wina takich pierdołowatych facetów. Gdyby każdy potrafił zareagować (czyli sprzedać jej jednego mocnego plaskacza), to małpa by się nie darła. Dajemy sobie wchodzić na głowę, to i mamy.


Od kiedy to na białą kobietę mówi się "małpa" ?
Trochę szacunku!
Zgłoś
Avatar
naczelny 2014-09-12, 17:38 4
@JankoSado, od wtedy, od kiedy zachowuje się jak małpa
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-09-12, 22:19
hue hue zjebała grubasa jak szmaciarz konia ja już nie mam siły jebać po różnej maści zdzirach poddałem się za dużo tego... łańcuchy pozrywane, kuchnie z dostępem do internetów do tego nie zaryglowane... a w chuj z tym wszystkim. Dajta mi wszyscy święty spokój
Zgłoś
Avatar
tomas-25 2014-09-12, 22:25
Żeby szmata jeżami rodziła. Wypierdolił bym jej sztychówką za to darcie japy.
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-09-13, 16:04
Przygadał kocioł garnkowi... gość jej zajechał drogę (nie wiem czy serio spowodował groźną sytuacje czy tylko jej sie tak wydawało, bo późno go zauważyła przez to że się przeglądała w lusterku ) i to rzeczywiście jest powód żeby samemu odpierdać takie rzeczy na drodze.
Zgłoś