18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:00
Dobry wieczór.

Czas na małą przerwę od Da Silvów i skupić się na czymś innym. Przedstawiam dwa filmy których osobiście jeszcze nie widziałem i zapewne część z Was również.

Tornado które rozpierdala w pył (dosłownie) miasteczko Moore w Oklahomie. Osobiście jakbym takie kurwisko zobaczył u siebie przed domem to nie wiem co bym zrobił.

#1 Uprzedzam przed darciem pizdy nagrywającej:


#2 Bardziej ciekawe, ale troszkę długie:


#3 Tutaj zniszczenie przez tornado 3 maja 1999 o którym mówił koleś w "#2"


#4 j.w. 3 Maj 1999


Jeśli temat się Wam spodoba to mogę zrobić jakiś większy temat w którym opisze wybrane Tornado: video, rozpierdziel, skutki, ofiary, etc...

Miłego oglądania
Zgłoś
Avatar
M................t 2016-10-08, 21:49 9
Jakże to piękne że człowiek mimo tego jak rozwinął technologie nadal jest bezsilny w starciu z potęgą natury, widok jak żywioł niszczy urbanizację jest dla mnie niczym miód na serce...
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-10-08, 21:51 4
@ up no niekoniecznie taki bezsilny, poczytaj o HAARP to taka technologia stworzona przez ludzi.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2016-10-08, 21:52 5
Jestem ekspertem: tornado f5 zaczyna sie od wiatru okolo 460km/h do 512km/h. Niszczy wszystko. Szybsza od niego jest tylko fala po wybuchu bomby atomowej.
Zgłoś
Avatar
obibobibobi 2016-10-08, 21:53 1
ogarnij firenado, najsilniejszy atak fite - type Pokemon.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2016-10-08, 21:57 2
i satanicunt ma racje. Obecnie ludzie nie sa w stanie walczyc z tym zjawiskiem, bo do konca niewiadomo nigdy gdzie kiedy i czy w ogole tornado uderzy.
Zgłoś
Avatar
M................t 2016-10-08, 22:53 5
Mesjaszowaty napisał/a:

@ up no niekoniecznie taki bezsilny, poczytaj o HAARP to taka technologia stworzona przez ludzi.

czytałem, cóż teraz? Mimo HAARP natura zbiera żniwa, mam nadzieję że ci jajogłowi zaprzestaną ingerować w naturę, człowiek nie może mieć kontroli nad wszystkim, zwłaszcza nad naturą, myślę że nauka powinna być dostępna jedynie dla wybranych ludzi, obrzydza mnie fakt jak człowiek ingeruję w naturę, jeszcze klonów człowieka na tym do granic zepsutym świecie brakuje...
Zgłoś
Avatar
Skurvodaktyl 2016-10-08, 23:43 4
Piękne widoki ale zauważcie że kiedy dzieją się jakieś zjawiska pogodowe i jest w pobliżu baba to mnie skręca te jej oh god itd, przeżywa jak kaczka okres, nie lubię jak baba pierdoli jak potłuczona tak jak na załączonym filmiku. Oglądając częściej tego typu programy człowiek przyzwyczaja się do naukowego słownictwa dzięki tym łowcom burz ale baby wkurwiaja..
Zgłoś
Avatar
premos13 2016-10-09, 5:46 3
na chuj kompas w samochodzie?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-10-09, 7:55 2
ohhh.. zaskoczeni jak co roku,debile porządnej chałupy nie potrafią zbudować
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2016-10-09, 11:41 2
U nas w niektórych miejscach w kraju sadownicy używają dział przeciwgradowych zgadnijcie jakiej produkcji za 42.000E choć teraz już coś pewnie swojego wymyślili... ale czy to jest efektywne? nie wydaje mi się, aby z takiego kominka fala uderzeniowa doleciała na wysokość 10km czy 15km jak mówią, bo musiało to by być ładne jebnięcie. A co Harpa to przypomina mi się Edward Lorentz i jego teoria chaosu. Podobnie uważam iż jesteśmy za ciency aby wojować z mechanizmem natury. Myślę, że gdyby Harp działał to pierwsze zajęli by się swoją aleją tornad, jakoś też nie słychać, że w krajach, gdzie wprowadzają demokrację są anomalia pogodowe czy inne...
Zgłoś