18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wkurzony Polaczek
Nejm • 2013-05-23, 12:25
Witam, jestem wkurwiony Polaczek.
Jestem wkurwiony ale zacznę od tego co mnie cieszy, a cieszy mnie postawa ponad połowy sadoli! chodzi mi o naszą świadomość kim są muzułmanie i czym jest islam. Żyjemy w lewackim świecie, gdzie wolność i tolerancja istnieje o charakterze patologicznym. Kierując się pokojem i dobrymi intencjami zaczęliśmy się jednoczyć i otwierać. Pominę jednak kwestię Uni Europejskiej i jej wpływów ponieważ nie o tym chcę mówić, o tym już się mówi. Polacy się budzą i działają .



Chcę mówić o tym o czym nikt nie mówi, a mianowicie o białym rasizmie i fanatyzmie religijnym. U nas fanatyzm religijny przejawia się w moherach (starszych ludziach o ograniczonych poglądach wykreowanych przez Radio Maryja). I ten fanatyzm... jest po prostu śmieszny . W niczym nie przeszkadza(dopóki ci ludzie nie idą na wybory) i jest komedia. No i tyle o naszym współczesnym fanatyzmie.

Jak już wspominałem, żyjemy w wątpliwej otwartej społeczności. Wyciągamy rękę nie do tych ludzi co trzeba - do wrogów. Co nas do tego skłoniło?
:tecza:Lewackie:tecza: poglądy tłumaczące, że nie wszystkich można wrzucać do jednego worka, że to że jakiś arab gwałci Polki

Turek gwałcił 13-letnią Polkę w Małopolsce
10 stycznia 2011
Ponownie dowody na barbarzyństwo ze strony muzułmanów są jak przestroga dla cywilizacji Europy. Oto w Polsce Turek gwałcił 13-letnie dziecko na parkingu przy granicy ze Słowacją w Województwie Małopolskim, ponieważ jego natura muzułmanina nakazywała molestować każdą osobę płci żeńskiej tak jakby kupował przedmiot w sklepie lub podbijał inny naród. Prawdopodonie jak każdy pedofil-muzułmanin zwabił ją miłym uśmiechem, by po chwili ujawnić zbrodniczy charakter. Takie nieludzkie postępowanie wobec kobiet to norma w świecie zacofanych islamistów, jest prawnie dopuszczany gwałt na dzieciach od 13-tego roku życia (zdarzają się przypadki, gdzie dziewczynkę poniżej 10 lat zmusza się do małżeństwa z 60-letnimi pedofilami), ponieważ dla nich kobieta to nie człowiek, a przedmiot, natomiast pojęcie pedofilii wobec dziewczynek nie jest uznawane za przestępstwo. W samych krajach islamskich z winy polityki produkowania po 6-7 chłopców na 1 dziewczynkę brakuje kobiet do gwałtów, dlatego wzrost liczyb muzułmanów w Europie zapewne jest związany z chęcią wyłapania kobiet na wywózkę do Bliskiego Wschodu pod postacią udawanej miłości do „tej jedynej”.


źródło: lukas40000.blog.onet.pl/2011/01/10/turek-gwalcil-13-letnia-polke-w-malopolsce/

to nie oznacza, że wszyscy jego rasy/religii robią to samo.

Cóż...

Oczywiście zgadzam się z tym. Są wyznawcy islamu, którzy odrzucają niecywilizowane treści koranu i żyją normalnie. Bez wątpienia wkurwia ich codzienne czytanie o swoich braciach i o tym jaki to przypał znowu zrobili. Jednak jest to mniejszość, a ich poglądy i styl życia nie są zgodne z ich religią. Te pokojowe nastawienie to wynik ich własnej interpretacji koranu. Podejrzewam, że ci desperaci nie mogąc odrzucić swojej religii zaczęli po prostu ją interpretować na swój własny sposób mając nadzieje, że to jakoś przejdzie u tego całego allaha.

Czym jest islam?



Reszta części dostępna na YouTube po wpisaniu frazy: islam religia pokoju

Zatem w skrócie:
-Muhammad był bardzo mądrym i przebiegłym arabem, który w ramach wymówki na swoje barbarzyństwo wymyślił nową religie, a ciapaci to połknęli niczym kozią spermę.


Swoją drogą przypomina mi to pewien element z gry (powiedzmy mojego dzieciństwa) i filmu na jej podstawie



W wyżej przedstawionym kadrze z filmu, Koleś rozmawia z Uncle Dave o tym jak Wujek Dave wymyślił i wmówił ludziom swoją religie (tak przy okazji, gorąco polecam film )

No i minęło kilka stuleci, poczciwego Muhammada już nie ma, a ci debile dalej to wyznają i o to walczą.

Trwa nieoficjalna wojna.


Której świadomi są chyba tylko muzułmanie. Drodzy Sadole, powiedzcie mi kurwa, czy za małolata jak jakiś kajtek z innego podwórka wchodził wam do piaskownicy i zaczął przysłowiowo pluć wam w twarz
To siedzieliście bezczynnie czy wszczynaliście bójkę broniąc swojej młodej godności ?

Niezależnie od tego co robiliście te dwa wyjścia świadczą o dwóch różnych postawach. My przyjmujemy aktualnie pierwszą postawę.

Wpuszczamy obcą religie, cywilizacje do siebie w sytuacji której oni otwarcie mówią, że nas nienawidzą i chcą przejąć nad nami władzę (no kurwa to brzmi już tak absurdalnie, że nie wiem co jeszcze by musieli powiedzieć aby ktoś na nich zwrócił uwagę).

W sytuacji której trwa otwarty konflikt zbrojny, wpuszczamy wroga na swoje terytorium. Powiedzcie mi teraz, który żołnierz wpuścił by wroga do swojej bazy i lizał mu dupę? Tylko zdrajca!. Jakby taki kapral Kowalski przyszedł za rączkę z arabem do bazy to od razu by na komisje poleciał! A my ich wpuszczamy dalej, tolerujemy ich i pozwalamy na coraz większy zakres działań.

W sytuacji której oni traktują nas jak śmieci w swoich krajach! Jesteśmy podczłowiekiem w mniemaniu ich prawa, w krajach których nie ma ani katolickich kościołów, ani mniejszości narodowych (chyba, że z krajów arabskich) ani kurwa niczego!

To jakim kurwa prawem my mamy się przed nimi płaszczyć ?!

Cytat:

Organizacja Muzułmanie Przeciw Krucjatom (MAC) żąda wyznaczenia miast Bradford oraz Dewsbury w hrabstwie West Yorkshire oraz części Londynu na ich własność. Chcą wprowadzenia zasad szariatu i „integracji międzykulturowej”. Miałyby funkcjonować poza Brytyjskim prawem, co faktycznie oznacza utworzenie wysepek obcych państw na terenie Zjednoczonego Królestwa.
Lider MAC-u Abu Assadullah, który jest znany z notorycznego organizowania protestów i podburzania tłumu przeciw angielskiej policji ogłosił, iż: „Muzułmanie powinni utworzyć Islamskie emiraty w UK”. MAC chce również utworzenia na tych terenach własnych sądów oraz szkół muzułmańskich



źródło: ndie.pl

Pierdoleni hipokryci! Aż chce się wejść w tłum tych brudasów z piłą mechaniczną . I jeszcze odwracają kota ogonem, że to my ich prześladujemy. No jasne kurwa prześladujemy ludzi w naszych własnych krajach. Ty weź się pierdolnij w ten brudny turban, jeden z drugim i nawet jeśli to była by prawda, to jest Nasz Kraj
i możemy robić sobie w nim co chcemy!

Piszę to ponieważ ostatnio jakiś muzułmański czarnuch zabił angielskiego żołnierza w biały dzień na ulicy. Odciął mu kurwa głowę za to, że zabija ,,jego ludzi" w afganistanie. Nic dziwnego, że był wkurwiony. W końcu żyje na terytorium wroga! Wyobraźcie sobie co ten żołnierz musiał sobie pomyśleć. W jego własnym kurwa kraju... I ten fakt pewnie dalej gówno zmieni! Bo ten spedalony rząd nic nie robi.

Proponowałbym założyć bojówki przeciwko brudasom, jednak u nas w Polsce jest ich mało więc tylko byśmy się nudzili. A u sąsiadów nie będziemy przecież sprzątać

Najważniejsze, abyśmy byli tego wszystkiego świadomi i traktowali z pogardą, a nawet z przemocą tę hołotę i ludzi im pomagających. Najlepiej było by ich wysiedlić na syberie do ciezkich prac, a arabom wypowiedzieć tę ich ukochaną świętą wojne aż w końcu wytępić tę chorą pozostałość po mohasredzie, tak aby przyszłe pokolenia nie wiedzialy co to jest.

Stay smart ppl!

[/i]
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-05-23, 12:26
A co tu dużo dyskutować. Kto jest chętny na udział w kolejnej krucjacie?
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-05-23, 12:30
Smutas napisał/a:

A co tu dużo dyskutować. Kto jest chętny na udział w kolejnej krucjacie?



Ja.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-05-23, 19:41
Z tym, że islam jest zagrożeniem dla Europy (moim zdaniem dla całego świata) trafiłeś w sedno. Jednak reszta tekstu to wywody wieśniaka, który nie zna żadnego muzułmanina, ale i tak wie, że wszyscy to radykałowie. Zastanów się, co ludzie w innych krajach myśleliby o Polsce, gdyby w wiadomościach była pokazywana tylko w kontekście marszów smoleńskich.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-05-23, 21:21
@Hangman108

Cytat:

Są wyznawcy islamu, którzy odrzucają niecywilizowane treści koranu i żyją normalnie. Bez wątpienia wkurwia ich codzienne czytanie o swoich braciach i o tym jaki to przypał znowu zrobili. Jednak jest to mniejszość, a ich poglądy i styl życia nie są zgodne z ich religią. Te pokojowe nastawienie to wynik ich własnej interpretacji koranu. Podejrzewam, że ci desperaci nie mogąc odrzucić swojej religii zaczęli po prostu ją interpretować na swój własny sposób mając nadzieje, że to jakoś przejdzie u tego całego allaha.



Chłopaki kurwa, czytajcie do końca.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-05-23, 21:40
@up Czytałem i dobiło mnie właśnie to, że według Ciebie zwykli ludzie, próbujący żyć z dnia na dzień, to mniejszość. Spójrz na przykład Turcji. Prawie 100% z nich to muzułmanie, a jednak niedawno przeczytałem, że większość jest za separacją religii i państwa, tak samo jak w Polsce jest z katolikami. To, że jakiś procent popierdoleńców morduje w imię religii, nie znaczy, że większość nie jest umiarkowana, tylko nie sprzeciwiają się w obawie o swoje własne życie. Niby we wszystkich wierzeniach istnieje jakiegoś typu życie po śmierci, ale bardzo niewielu wyznawców jest gotowych umrzeć za swoje przekonania.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-05-23, 22:48
Tutaj nie ma o czym gadać. Nie ma żadnych statystyk ktore by mogly posluzyc za argument. To wciaz powierzchowne informacje, a co do Turcji to jest to najbardziej cywilizowany kraj z krajow muzulmanskich (mimo wymienionego przykladu gwaltu dokonanego przez turka). Co nie zmienia faktu, ze ta religia nie powinna istniec bo widzisz, ci 'popierdolcy' nie ubzdurali sobie jihadu. Oni po prostu musza wierzyc w sens swietej wojny jesli wierza w allaha.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-05-23, 23:26
Krótko mówiąc nie ma czegoś takiego jak "normalny" muzułmanin, ponieważ ludzie zwący się muzułmanami, a nie działający tak jak koran i jego komentarze nakazują są zwykłymi heretykami i według prawdziwych Allah Akbarów zasługują na śmierć. Możliwe też, że tacy normalni muzułmanie nie są heretykami tylko po prostu dobrze się maskują. Wiedzie sobie taki normalny żywot, niczym się nie wyróżnia aż tu nagle jebs i zaczyna zabijać niewiernych w odpowiednim momencie, tak jak, np.: ten muzułmański major wojsk USA, który nagle zaczął strzelać do swoich można powiedzieć kumpli drąć ryja "allah akbar", albo ten aktor co grał główną rolę w Taxi, a w wolnym czasie lubił podrzynać gardła.
Zgłoś