18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
jasypan 2020-01-30, 18:25 4
Ciekawe o co poszło?
Zgłoś
Avatar
Riben 2020-01-30, 18:36 6
Może vlogerka/yutuberka/modelka chciała za darmo jechać.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-01-30, 18:42 39
Riben napisał/a:

Może vlogerka/yutuberka/modelka chciała za darmo jechać.



Fachowo te pasożyty nazywa się influenserami.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-30, 19:05
jasypan napisał/a:

Ciekawe o co poszło?



Powiedziała, że w uberze było czyściej, taniej, lepsze auto i chce żeby uber byl legalny.
Zgłoś
Avatar
TestovironJR 2020-01-30, 19:35
ale się zagotowałem kurwa AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym chuja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//
Zgłoś
Avatar
grauper 2020-01-30, 19:46 45
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem kurwa AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym chuja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//



ie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2020-01-30, 19:47 26
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem kurwa AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym chuja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//



Zesrałbyś się rycerzyku, słabe prowo

Generalnie nie wiadomo o co chodzi zupełnie, ale jak widać babsko rzuciło się na wkurwionego chłopa z łapami i dostało od niego po mordzie, więc jakby nie patrzeć uczciwa wymiana.
Zgłoś
Avatar
CorT7 2020-01-30, 19:50 20


W Rosji nie tracą czasu na prośby
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-01-30, 19:51
Stary jebany gruby knur, mam nadzieje że straci pracę.
Zgłoś
Avatar
Pitok 2020-01-30, 19:56 11
~T3RMINATOR napisał/a:

Fachowo te pasożyty nazywa się influenserami.


Prawidłowo, nazywa się to właśnie pasożytami.
Zgłoś
Avatar
dybek_44 2020-01-30, 21:45 14
Pierdolicie.... baba coś odjebała więc chłop ją wyrzucił. Wtedy w zemście kopnęła mu w auto na co się chłop wkurwił i dał jej po głupim łubie. W obecnych czasach gdzie baby są pojebane i myślą że płeć czy ich poglądy ( wizja tego jak powinno się je traktować) tworzą nad nimi zaklęcie ochronne. Kurwa ... mogło być rożnie, może nie jej wina, rozumiem i usprawiedliwiam. Tylko na wyjebaniu z jej auta najwięcej traci jej duma, za to jak zajebiesz kopa w samochód to już może kosztować trochę PLN czy w ich przypadku Rubli (czy tam innej waluty, chuj wie)
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2020-01-31, 1:47 5
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem kurwa AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym chuja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//



Najpierw dorwij słownik języka polskiego.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-01-31, 13:14
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem kurwa AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym chuja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//


Chyba cie posrało. Baba nie chce wyleźć, z jego taksówki, a własność rzecz święta. Do tego pewnie jeszcze pyskuje. dostała więc to na co zasłużyła. Jeszcze się żadnej od lekkiego zebrania po łbie nic wielkiego nie stało. Są nawet religie które zalecają okazjonalny wpierdziel, co by się baba nie biesiła. Chyba nie jesteś islamofobem, antysemitą czy innym rasistą?
Zgłoś
Avatar
TestovironJR 2020-01-31, 16:51 1
janlew napisał/a:

Chyba cie posrało. Baba nie chce wyleźć, z jego taksówki, a własność rzecz święta. Do tego pewnie jeszcze pyskuje. dostała więc to na co zasłużyła. Jeszcze się żadnej od lekkiego zebrania po łbie nic wielkiego nie stało. Są nawet religie które zalecają okazjonalny wpierdziel, co by się baba nie biesiła. Chyba nie jesteś islamofobem, antysemitą czy innym rasistą?



ERROR
Zgłoś