18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
syaoran937 2023-07-17, 7:26
to niech dalej piepza na ulicy]
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2023-07-17, 10:25
mam nadzieje że specjalnie to zrobił kierowca, ku*wy z wymionami będą sobie pogaduszki urządzać za samochodem który cofa
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-07-17, 22:33
Geraldinio napisał/a:

To baba, więc normalne, pojebały jej się biegi To samo z pomyłką pedału gazu z hamulcem. Nie jestem jakimś szowinistą, ale spotkałem się w życiu z mnóstwem przypadków, gdy kobieta myliła prawą stronę z lewą, to nie jest złośliwy komentarz, po prostu stwierdzam fakt.



to dobre kobiety wybierasz ,idz pan w hoj ! nie spojrzał bym na taka amebe umysłową a co mówić się z taka spotykać czy mieć jakie kolwiek relacje.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-07-18, 5:26
ale chociaż spędzili popołudnie w większym gronie
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-19, 21:42
69ruchamcicorke69 napisał/a:

Stary to chłop prowadził…



Po czym to poznałeś? zawsze chciałem mieć magiczną moc rozpoznawania np. blizny na twarzy, nagranej żelazkiem z 50 metrów w środku nocy

NosaczPL napisał/a:

to dobre kobiety wybierasz ,idz pan w hoj ! nie spojrzał bym na taka amebe umysłową a co mówić się z taka spotykać czy mieć jakie kolwiek relacje.



Który fragment mojej wypowiedzi Ci zasugerował, że takie kobiety wybieram? przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Zgłoś