18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
yava1111 2014-03-19, 23:51
Do polityki i religii, tak jak tematy przedstawiające Ukraińców w innym świetle niż pro poprawność propagandy euro.pejskiej wymaga i którą na co dzień nas karmi .
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2014-03-20, 0:04 6
to już robi się coraz bardziej nudne. Na każdej stronie tylko Putin, Ukraina a dług publiczny nam kurwa napierdala bez przerwy.
Zgłoś
Avatar
Radioactiv 2014-03-20, 0:34 2
@MocnyFull
A co mamy kurwa płakać nad długiem? W końcu to nie nasz, tylko tych skurwysynów od koryta...
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-20, 9:04 11
Up
Jak nie nasz ? Nasz kurwa, skurwysyny go zrobiły, dorobiły się na nim a dług jest nasz.
Co za nieodpowiedzialna logika.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-20, 9:16 1
PatrolZG napisał/a:

Up
Jak nie nasz ? Nasz kurwa, skurwysyny go zrobiły, dorobiły się na nim a dług jest nasz.
Co za nieodpowiedzialna logika.



Ano nie nasz My spłacamy te, które zaciągał gierek. te skurwysyny, o których raczyłeś pomnieć zaciągają już na konto naszych prawnuków
Zgłoś
Avatar
magisterbibendi 2014-03-20, 9:42 6
kkndkkndkknd napisał/a:



Ano nie nasz My spłacamy te, które zaciągał gierek. te skurwysyny, o których raczyłeś pomnieć zaciągają już na konto naszych prawnuków



Gierka spłaciliśmy jakieś 2 lata temu, ostatnia rata Japończykom, ale to co jest teraz to już nawet nie jest śmieszne. Oni przewidują każdy budżet z deficytem, życie ponad stan. W normalnej sytuacji kraju to się wiąże z powieszeniem takich ludzi. Rozstrzelanie jest zbyt honorowe.
Zgłoś
Avatar
x................x 2014-03-20, 15:47 3
ciekaw jestem ile tego gówna jeszcze wrzucicie gimby, kolejna moda, standardowo dostaje się piwa za obraze katoli żydów teraz za ukraine, no i komenty typu tusk to chuj i tak dalej

to już jest nudne a portal nie jest już sadystyczny, bo nawet nie można napisać wypierdalaj.

i zamknijcie pizdy bo to moje drugie konto nowo powstałe, na wcześniejszym byłem aktywny, teraz tylko patrze i nie wierze
Zgłoś
Avatar
DdruMmer 2014-03-20, 15:58
Czy dodający pierwszego posta zawsze muszą się tym aż tak pałować?
Zgłoś
Avatar
jazzma 2014-03-20, 15:59 2
zo_Onk napisał/a:

go.
Pierwszy post więc nie srać żarem!


Chuj mnie to boli, który to post, po co to piszesz? Chcesz współczucia, czy kolegów szukasz ?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-03-20, 17:53
"Krym w teraz" ? Hmm...
Zgłoś
Avatar
Amelinium 2014-03-20, 18:08
Pierdoli nas ukraina, krym i inne kurwiołki. Weź i spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
Japuk1 2014-03-20, 18:51
co to za inteligent robił ten obrazek ? przecież przeciętny gimnazjalista wie że tam nie może być "in"...
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-03-20, 20:13
Do autora:

WYpierdalaj gimbo nieuku.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-03-20, 21:12
*captain obvious mode on*
@Japuk1, przeczytaj szybko i na głos te wyrazy, może ich polskie brzmienie było zamysłem autora.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie