18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
włamanie do banku
pepik29 • 2010-04-02, 18:28
był sobie złodziej który nie planował skoków tylko włamywał się spontanicznie.pewnego dnia wjebał się do banku.wchodzi do pierwszego pomieszczenia a tam mały sejfik.otwiera a sejfik pełen jogurtów,myśli sobie jak już go otworzyłem to zjem te jogurty.wchodzi dalej a tam taka dosyć spora kasa pancerna,otwiera.kurwa znowu jogurty,ale chuj jak już tu jestem to zjem te jogurty.wchodzi do trzeciego pomieszczenia,patrzy a tam wielki sejf,myśli sobie tu musi być kasa.otwiera,znowu jogurty.caly pełen,prawie żyga,mówi
-kurwa wpierdole im te jogurty na złość
wjebał je z wielkim bólem,wychodzi
-zobacze co to za zjebany bank
patrzy a tam szyld
BANK SPERMY
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-04-03, 10:15
pepik29 napisał/a:

skoro uwazacie ze 3000piw dostalem za suchary,to co to za portal?i kim kurwa wy jestescie??



zobacz ilu jest użyszkodników portalu
potem weź poprawke na to ze 60% to dzieciaki i dają piwo za byle gówno, a dopiero poźniej podniecaj się iloscią 3k piw za suchary.
Zgłoś
Avatar
grotik 2010-04-03, 10:45
portal który schodzi na psy przez takich jak ty
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-04-03, 11:49 2
Zgłoś
Avatar
Special 2010-04-03, 12:05
pepik29 napisał/a:

skoro uwazacie ze 3000piw dostalem za suchary,to co to za portal?i kim kurwa wy jestescie??


Zdobądź tyle piw za wrzuty na hardzie, wtedy powiem "dobra robota". Chociaż nie, na hard też już dzieci wchodzą, jeden koleś za zwykła gołą dupę dostał 500 piw. Cholera, ten portal schodzi na psy.
Odnośnie tego dowcipu, nie jest śmieszny, bo już mniej więcej w połowie wiadomo jak się skończy.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-04-03, 13:07
mam nadzieję pepik że zdajesz sobie sprawę z tego, że każdym swoim postem strzelasz sobie w kolano. ale skoro jesteś aż tak łapczywy na te wirtualne piwa to masz i kilka ode mnie, na zdrowie (ja i tak z nich użytku nie zrobię)
Zgłoś
Avatar
pepik29 2010-04-03, 13:33 1
ja i kilku moich kolegow z pracy dowiezielismy sie o tym portalu od niedawna.siedzimy na nim glownie w robocie,owszem rywalizujemy o piwa miedzy soba bo chyba sa one elementem rywalizacji,jezli uwazacie ze ten portal schodzi na psy i siedza tu same dzieci to pytanie brzmi;
NA CHUJ TU WCHODZICIE?????????
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-04-03, 14:09
pepik29 napisał/a:

owszem rywalizujemy o piwa miedzy soba


No wiecie co, nie macie innych miejsc?
Zgłoś
Avatar
valker04 2010-04-03, 14:36 2
U ciebie w pracy nie wymagają przecinków i dużych liter? Aaa... to ty mojej babce dom robiłeś!
Zgłoś
Avatar
pepik29 2010-04-03, 19:44 1
faktycznie same dzieciaki na garnku u mamusi
Zgłoś