18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niezła akcja się odjebała. Opis dla wnikliwych pod filmem.
Podejrzani przyłapani na kamerze włamują się do firmy holowniczej z Portland, przejeżdżającej nad pracownikiem
Policja szuka mężczyzny i kobiety, którzy zostali przyłapani na kamerze kradną furgonetkę i biegną nad pracownikiem firmy holowniczej w północnym Portland w środę.

Oficerowie zareagowali na zgłoszony włamanie w 21st Century Towing na North Kerby Avenue około 2:30 rano. Podczas odpowiedzi funkcjonariusze dowiedzieli się, że pracownik został potrącony.

Wideo z nadzoru ze sceny pokazuje mężczyznę i kobietę przybywających do firmy holującej w białej furgonetce z napisem na boku. Kobieta czołgała się pod zamkniętą bramą, aby dostać się do środka.

Około minuty później pracownik holownika zatrzymuje się na zewnątrz bramy. Wysiada ze swojej ciężarówki i wydaje się, że próbuje porozmawiać z kimś przez bramę.

Następnie podejrzana przejeżdża przez bramę furgonetkę, wbijając pracownika w płot i podrzucając go kilka stóp w powietrze. Pracownik wstaje i uderza w okno furgonetki, ale kobieta odjeżdża.

Policja powiedziała, że ​​pracownik został zabrany do szpitala ze znacznymi obrażeniami, ale oczekuje się że przeżyje.

Śledczy twierdzą, że podejrzani to biały mężczyzna w wieku od 60 do 70 lat z białymi włosami i biała kobieta w wieku od 20 do 30 lat.

Furgonetka, którą ukradła kobieta, to Ford F150 w kolorze węgla rocznik 2016 z pasującym baldachimem. Ma numer rejestracyjny 628JPJ. Śledczy próbują zlokalizować pojazd. Podejrzewają, że ma znaczne uszkodzenia przedniej części i nie ma przedniej tablicy rejestracyjnej.
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2020-02-14, 21:03
Ten ford to chyba z amelinium był ani jednej rysy nie miał.
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-02-14, 21:14 1
Widziałem dziś tego forad pod radomiem!
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-02-14, 21:15 20
Świetny opis zdarzenia. Nie chce Ci się tłumaczyć, albo poprawić po translatorze, to nie zamieszczaj chujni. Piwa nie będzie...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-02-14, 21:37 5
Salieri16000 napisał/a:

Świetny opis zdarzenia. Nie chce Ci się tłumaczyć, albo poprawić po translatorze, to nie zamieszczaj chujni. Piwa nie będzie...



To hujku od tej pory też nie licz na żadne piwo ode mnie. Pewnie się nawet nie wysiliłeś żeby przeczytać opis.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-02-14, 21:49 6
~T3RMINATOR napisał/a:

To hujku od tej pory też nie licz na żadne piwo ode mnie. Pewnie się nawet nie wysiliłeś żeby przeczytać opis.



Czytałem chujku w oryginale, bo widziałem to nagranie kilka godzin wcześniej na innym portalu. Twojego szajsu nie czytałem w całości- zrezygnowałem po drugim zdaniu, bo czytać się tego nie da. Za stary jestem, i nie śmieszy mnie to w ogóle...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-02-15, 6:04
"....wbijając pracownika w płot i podrzucając go kilka stóp w powietrze. Pracownik wstaje i uderza w okno furgonetki, ale kobieta odjeżdża.
Policja powiedziała, że ​​pracownik został zabrany do szpitala ze znacznymi obrażeniami, ale oczekuje się że przeżyje..."

co innego widze na filmiku
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-02-15, 6:56 1
Salieri16000 napisał/a:

Czytałem chujku w oryginale, bo widziałem to nagranie kilka godzin wcześniej na innym portalu. Twojego szajsu nie czytałem w całości- zrezygnowałem po drugim zdaniu, bo czytać się tego nie da. Za stary jestem, i nie śmieszy mnie to w ogóle...



idź się wyżywać za swoje problemy gdzie indziej. Kup może karnet na siłkę bądź basen, albo pobiegaj.
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-02-15, 8:25 2
T3RMINATOR napisał/a:

To hujku od tej pory też nie licz na żadne piwo ode mnie. Pewnie się nawet nie wysiliłeś żeby przeczytać opis.



Też czytałem. Np. O firmie przejeżdżającej przez pracownika czy jakoś podobnie więc potwierdzam, że to tłumaczenie jest wuja warte.
Zgłoś
Avatar
garota 2020-02-15, 8:37
Ten pracownik to jakiś kurwa debil. Zamiast wejść do swojej fury i w nich napierdalać to stoi i ryzykuje że go zabiją przez rozjechanie. Brawo Jasiu.
Zgłoś
Avatar
extremetube 2020-02-15, 8:48
"Oficerowie zareagowali " - nie oficerowie tylko funkcjonariusze. Tłumaczyć to trzeba umieć
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-02-15, 9:26 1
Widzę ze opis najwyższych lotów ktoś musiał wysilać swe szare komórki a i tak nic to nie dało i poziom jest raguczny. Piwa za syf nie będzie
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-02-15, 12:23 1
Zajebiste są te hamerykańskie Fordy. Konstrukcje bramy wygiął w pałąk, przesunął inny furgon i spokojnie odjechał z kilkoma ryskami. Jebany czołg.
Zgłoś
Avatar
jajkob 2020-02-15, 14:25
Ale ładnie wystrzelił ten pracownik. Wyjebało go jak z procy.
Zgłoś