18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Właściciele BMW
InnyName • 2017-05-12, 22:49
Od dawna wiadomo, ze większość właścicieli tych pięknych nowych BMW GS1200, GS1200 ADV i pobocznych modeli to pozerzy którzy myślą, że jak kupią motocykl za 80tys zł to będą podróżnikami na drugim końcu świata.

Chujowej baletnicy to i zajebiste baletki nie pomogą.

Oglądać do końca jeśli macie czas.
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-05-12, 22:58 10
Zawsze śmieszą mnie motocykliści nad Jeziorem Zegrzyńskim z tymi wszystkimi aluminiowymi kuferkami jakby się wybierali przynajmniej na drugi koniec Polski w nieskazitelnie czystych, pachnących nowością skrzypiących skórzanych kombinezonach i kaskach Shoei pod pachą czego to człowiek nie zrobi dla lansu...
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-05-12, 23:17 41
@up.Niech się bawią.Nie robią nikomu tym krzywdy i robią to za swoje własne pieniądze.Chuj nam w sumie do tego jak ktoś spędza swój wolny czas.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-05-13, 0:06 11
igorektgk napisał/a:

@up.Niech się bawią.Nie robią nikomu tym krzywdy i robią to za swoje własne pieniądze.Chuj nam w sumie do tego jak ktoś spędza swój wolny czas.


przypierdalasz się, oni mu nie przeszkadzaja tylko go bawią
Mnie też bawią, przyjedzie na zlot, kufry nówki sztuki BMW, moto full wyposażone pytasz ile przejechane, 5000km w 2 lata
Super i idziesz dalej
To jak kupowanie jeepa/pickupa do miasta
Zgłoś
Avatar
pepinio71 2017-05-13, 0:18 4
W tym wypadku inne "baletki" (czytaj terenowe opony) by pomogły
Zgłoś
Avatar
boogiehash 2017-05-13, 3:27 11
Po pierwsze tuman ma zle opony, a pierdolenie ze "smieszy mnie wiesniak na motorze z kuframi, bo nie opierdoli swiata dwa razy do roku jest jeszcze bardziej wiesniackie od tych gosci, czyli jak ktos ma w pyte siana to ma sobie nie kupowac ferrari bo w Polsce to jest rozpierdoli na drogach??
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-13, 8:58 4
Cytat:

w nieskazitelnie czystych, pachnących nowością skrzypiących skórzanych kombinezonach i kaskach Shoei pod pachą


Nie no, lepiej aby jeździli w dresach i bez kasków... przynajmniej więcej materiałów na hardzie by było.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2017-05-13, 9:04 4
Raz na wypadzie była whuj duża kałuża z metr głębokości z 20 metrów długości. Przejechania podjął się jakiś tam kros, gs i dr800. Kros przejechał, dr z oporami, gs w połowie staną. Kross dalej jeździ w dr po zdjęciu filtra powietrza wygoniło wodę-dalej jeździ, gs martwy. Fajny ciężki motocykl tylko z tym dodatkiem adventure to ich trochę poniosło.

Prosiłem napisał/a:

Zawsze śmieszą mnie motocykliści nad Jeziorem Zegrzyńskim z tymi wszystkimi aluminiowymi kuferkami jakby się wybierali przynajmniej na drugi koniec Polski w nieskazitelnie czystych, pachnących nowością skrzypiących skórzanych kombinezonach i kaskach Shoei pod pachą czego to człowiek nie zrobi dla lansu...

Uwierz mi, że warto mieć w życiu 1 hobby, któremu można się poświęcić. Osobiście mam stary motor, kask powystawowy nolan, ciuchy buty z giełdy w Łodzi. Wystarcza mi to chodź jak bym miał więcej $ to mógłbyś się śmiać ze mnie również
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-05-13, 9:12 2
No i chuj, już nawet nie może nas nic bawić, smutny ten świat w chuj
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-05-13, 13:26 1
To jest wypasiony, ciężki motocykl turystyczny. Gdzie tym w teren wjeżdżać...
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2017-05-13, 13:32 6
do autora:
Co mnie kurwa obchodzi wylewanie twoich plynow menstruacyjnych na posiadaczy motocykli, na ktore nigdy nie bedzie cie stac?
Zgłoś
Avatar
black88 2017-05-13, 13:33 1
GS 1200 nadaje się w teren jak nie przymierzając polityk do pilnowania stosu pieniędzy:)

to jest motor na trasy najwyżej lekko szutrowe a zakładanie do niego terenowej opony mija się z celem bo takie TKC 80 schodzi w nim pewno po 2000km ;]

tyle w temacie. idę polatać po mieście moim gsem
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2017-05-13, 14:17
To nie są maszyny terenowe, po prostu są za ciężkie, ale na długie trasy ten typ motorynki sprawdza się zajebiście, nie mam bmw bo mnie nie stać.
Zgłoś
Avatar
Kafarex1 2017-05-13, 15:24
Polski kwiat wiedzy motoryzacyjnej się wypowiedział.... a gówno wiedział.

Gość nie wyłączył ABS i mu komputer odcina dopływ paliwa gdy wykrywa poślizg tylnego koła. (starsze samochody z ABS mają ten sam problem, w nowszych po dodaniu "gazu" komputer pozwala na poślizg kół)
Motocykl to szosowa wersja R1200 GS, z oponami przeznaczonymi jedynie do jazdy jedynie po asfalcie, a nie wersja "off-road".
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-05-13, 16:08 1
Polski kwiat wiedzy motoryzacyjnej się wypowiedział.... a gówno wiedział.

Gość nie wyłączył ABS i mu komputer odcina dopływ paliwa gdy wykrywa poślizg tylnego koła. (starsze samochody z ABS mają ten sam problem, w nowszych po dodaniu "gazu" komputer pozwala na poślizg kół)
Motocykl to szosowa wersja R1200 GS, z oponami przeznaczonymi jedynie do jazdy jedynie po asfalcie, a nie wersja "off-road".

Chyba coś pojebałeś bo jak ABS czy tow motorze czy w aucie odcina jakikolwiek zapłon to ja jestem kurwa baletnica...

Swoją drogą dowiedziałem się dlaczego kierowcy BMW nie włączają kierunkowskazów ! chodzi o to że oni jednak włączają tylko że światło z kierunkowskazów działa w takich zakresach że biedota ich nie po prostu nie widzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie