18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


afryka dzika dawno odkryta ale nic z tego nie wynika...

2024-03-29, 10:34
Jaka ku*wa Afryka?!
Ja wiem, że jesteście mało rozgarnięci ale już niczego was nie uczą w tym szwabskim landzie ukropol?

2024-03-29, 11:10
SkoPio1 napisał/a:

Nihil novi sub sole.
Wygrani poniżają przegranych i pokazują, że to oni wygrali, i że mogą fszysko*.
Ci kolorowi pastwią się nad trupem, ci bardziej cywilizowani urządzają procesy – m.in. pokazowe.
A dzidy? Co za różnica czy dzidy jak Afryce, maczety jak w Krakowie czy pistolety jak w Brazylii?
Jeden pies ciotkę posuwał.
*



Baca ci dyktował? Czy halny ci tak głowę przewiał?

2024-03-29, 11:20
To nagranie sprzed tygodnia szokuje.

2024-03-29, 13:30
samspadaj napisał/a:

wyglądają jak aborygeni, ci co mają średnią IQ na poziomie 62 (czyli połowa z nich ma mniej niż 62), i tylko polityczna poprawność sprawia, że klasyfikujemy ich jako ludzi.


Mylisz średnią i medianę

2024-03-29, 14:03
Ten polski podróżnik tam był ostatnio, jak coś im tam odwali to cala wieś walczy :D

2024-03-29, 16:08
Aaaad napisał/a:

Mylisz średnią i medianę

Masz rację, ale nie w tą stronę: otóż nie da się zejść z IQ poniżej zera, a już trochę poniżej owych 62 uniemożliwia wzięcie udziału w teście (czyli mamy selection bias). Zaś każdy trochę inteligentniejszy wymaga wielu debili do zniwelowania: na każdego z IQ 92 potrzeba trzech 52 aby średnia wróciła do normy. Stąd: więcej niż połowa jest głupsza od średniej.

2024-03-29, 22:34
Aaaad napisał/a:

Mylisz średnią i medianę



kurde, masz racje.




majeńka napisał/a:

Masz rację, ale nie w tą stronę: otóż nie da się zejść z IQ poniżej zera, a już trochę poniżej owych 62 uniemożliwia wzięcie udziału w teście (czyli mamy selection bias). Zaś każdy trochę inteligentniejszy wymaga wielu debili do zniwelowania: na każdego z IQ 92 potrzeba trzech 52 aby średnia wróciła do normy. Stąd: więcej niż połowa jest głupsza od średniej.




30 minut to przetwarzałem. czyli żeby zakładać ilu jest pod średnią przydałoby się chociaż znać najniższy uzyskany wynik. im niższy jest najniższy, tym większa szansa, że połowa jest pod średnią, i analogicznie, im wyższy jest najniższy wynik, tym większa szansa że połowa jest ponad.

najwyższy górny wynik też by pomógł. do tego odchylenie standardowe, kształt rozkładu oraz porównanie średniej i mediany.

jezu, w co ja się wpakowałem, to nie na moją głowę.

2024-03-29, 22:50
Antropologowie szukają "brakującego ogniwa", a tu się samo pcha przed obiektyw...

2024-03-30, 02:57
Za tydzień będą w Hamburgu, już im tam Polacy malują mieszkanko socjalne które Helmut musiał oddać bo mi pani burmistrz tak kazała.

2024-03-30, 03:18
Dzidy maczety i łuki... Niby wszędzie gówno ale jednak mają technologię.
Czymś nagrać to musieli, połączenie z Internetem też mieć musieli skoro trafiło to do sieci.
Wniosek: Mają możliwość czerpania wiedzy z doświadczenia białego człowieka a i tak wolą żyć w gównie,
Przypomina mi się ten film z Wakanda, niby taka technologia ect itp a i tak popierdzielali z dzidami, tyle że tam laserowymi czy coś no i oczywiście tylko jeden miał dostęp do ultra mega giga biga wdzianka...

2024-03-30, 12:36
samspadaj napisał/a:

... (czyli połowa z nich ma mniej niż 62),....


głupi wniosek.

2024-03-30, 17:47
killua napisał/a:

głupi wniosek.



sam jesteś gupi :(

2024-03-30, 18:26
samspadaj napisał/a:

30 minut to przetwarzałem. czyli żeby zakładać ilu jest pod średnią przydałoby się chociaż znać najniższy uzyskany wynik. im niższy jest najniższy, tym większa szansa, że połowa jest pod średnią, i analogicznie, im wyższy jest najniższy wynik, tym większa szansa że połowa jest ponad.
najwyższy górny wynik też by pomógł. do tego odchylenie standardowe, kształt rozkładu oraz porównanie średniej i mediany.
jezu, w co ja się wpakowałem, to nie na moją głowę.

Nie martw się, ja też jakoś statystyki nie miałam na studiach, i parę razy solidnie tego żałowałam.

I czytając swoje wypociny powyżej też mam wątpliwości czy ja czasem bzdur nie gadam.

2024-03-31, 08:11
onucek napisał/a:

To Papuasi są. Inna rasa, ale mentalność podobna.



Oni nadal wierzą w czarną magie (dosłownie).

2024-03-31, 20:31
identycznie jak ruSScy w Buczy.