18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Włoska minister od spraw imigracji w rządzie E.Lettiego Cecile Kyenge została okradziona przez cyganów, którym tak ochoczo z racji piastowanego przez siebie stanowiska starała się zapewniać prawne zakwaterowanie we Włoszech.

Dom pani Minister został zdewastowany przez czterech, pięciu sprawców. Po splądrowaniu posiadłości i załadowaniu skradzionych rzeczy na przyczepę włamywacze odjechali autem na niemieckich rejestracjach. Niespodziewani goście zostawili po sobie nie lada prezent w postaci „substancji organicznej" w każdym z pomieszczeń. Sama Pani Minister stara się bagatelizować cała sprawę, poddając jednocześnie w wątpliwość cygańskie pochodzenie włamywaczy, deklarując, że prawdziwymi sprawcami są sami Włosi pełni nienawiści i rasizmu, którzy pozwalają na to by niektórzy ludzie żyli w tak urągających dla człowieka warunkach.
Za: lesobservateurs.ch

Może wyciągnie z tego jakieś wnioski??
Zgłoś
Avatar
marudnik 2013-09-26, 16:46 100
jebana lewacka idiotka, nawet po zasraniu jej całej chałpy przez gównolicych, nadal bedzie ich bronić
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-09-26, 17:27 7
nie dość, że okradli to jeszcze jej dzieci podrzucili do chałupy. cyganie.
Zgłoś
Avatar
st_kpr 2013-09-26, 18:03 2
dlaczego ktoś sugeruje że to cyganie?
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-09-26, 18:20 30
@up włoskie CSI wykryło w ekskrementach resztki spoiwa murarskiego oraz cegieł będących, jak wiadomo, składnikami gruzu.
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-09-26, 19:09 12
Ja pierdole lewactwo wyprało całkowicie mózg tej baby i nawet jak jej zasrali dom to ona i tak tych gównoludzi chroni i oskarża swoich.
Pewnie jak by się włamali do niej drugi raz i nasrali by jej do pyska to by opierdoliła ze smakiem i jeszcze zrobiła by im po herbacie i podziękowała za odwiedziny.
Logiki lewara się nie rozumie przed logiką lewara trzeba się bronić.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-26, 20:22 5
jedyne co mi przychodzi do głowy to "hahahahha", bo takiego idiotyzmu ze świeczką szukać
masz teraz tępa kurwo bronienie śmierdzieli
Zgłoś
Avatar
premium122 2013-09-27, 6:01 26
marudnik napisał/a:

jebana lewacka idiotka, nawet po zasraniu jej całej chałpy przez gównolicych, nadal bedzie ich bronić



Przypomne , ze rzeczona minister/ofiara kradziezy wyglada tak , wiec wydaje mi sie ze bedzie bronic gownolicych i innych ciapakow nawet po smierci.

Zgłoś
Avatar
k................8 2013-09-27, 17:53 16
premium122 napisał/a:



Przypomne , ze rzeczona minister/ofiara kradziezy wyglada tak , wiec wydaje mi sie ze bedzie bronic gownolicych i innych ciapakow nawet po smierci.

Obrazek



To wszystko wyjaśnia
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-29, 14:40
Ech co się dzieje z białym człowiekiem, niegdyś bezwzglednym, brutalnym postrachem reszty świata? Wyrzuty sumienia które nagle w sobie odkrył?
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-09-29, 14:48
Sory, ale w tym wypadku kobieta może mieć rację. Cygan napewno zajebałby ile wlezie, ale raczej nie zostawiłby sraki czy moczu na dywanie, na dodatek w każdym pomieszczeniu - to ewidentnie pokazuje, że sprawcom nie chodziło jedynie o dobra materialne. Ewidentnie nie darzyli sympatią minister.
Zgłoś
Avatar
ksz-ksz 2013-09-29, 14:55 4
Po pierwsze, skąd wiadomo, że to byli cyganie - bo z tego tekstu wynika, że niewiadomo, skoro są wątpliwości. Po drugie, gdzie źródło tej informacji? Bo źródłem może być jakiś "Fuckt" albo inny syf, a nawet autor mógł sobie taką historię wymyślić. I tak się właśnie manipuluje społeczeństwem, jak widać po powyższych komentarzach, skutecznie. Lemingów pełno wszędzie.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-09-29, 15:18 1
Lewactwo i te ich pomysły.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-09-29, 16:06 3
Zrodlo jest bardzo watpliwe, na tej stronie lesobservateurs nie ma zadnego artykulu na ten temat. W jezyku niemieckim i angielskim rowniez nie ma zadnej wzmianki. Jedyny artykul na ten temat znajduje sie na stronie narodowcy net. Poza tym artykul wyglada na sfabrykowany, Sugestia ze to cyganie zrobili, bez zadnego potwierdzenia jakies niemieckie rejestracje i do tego jeszcze ta wypowiedz tej minister wycieta zywcem z prawicowych fantazji. Widze szkola szechtera w fabrykowaniu wydarzen nie jest obca narodowo wyzwolenczemu frontowi na wojnie z Eurolewactwem.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-09-29, 16:38 2
Jestem ultraprawicowcem, ale ten artykuł to łyknęliście jak młode pelikany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie