18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
DmNQ 2024-01-10, 20:42 1
Siriuz napisał/a:

Tak, kurwa, Pinokio był o stokroć lepszy od tego rudego psa, więc to tylko ukazuje bezmiar zidiocenia w narodzie. Była okazja, żeby wybiadolić obu...



Pinokio kurwa sztos. Wyłudzanie działek od Skarbu Państwa dzięki klechom. Afery taśmowe no i przypomnę , że był przydupasem rudego psa. Geniusz jedyny w swoim rodzaju. Premier prawy i sprawiedliwy. Jedyny jakiego powinniśmy mieć. AVE JAROSŁAW.

No ale PiSiorki biednę to są męczennicy. Nowych trzeba zrobić z tych kryminalistów bo PiS jak tlenu potrzebuje nowego kultu tak jak ze Smolenskiem XDD
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-10, 20:49 2
DmNQ napisał/a:

Pinokio kurwa sztos. Wyłudzanie działek od Skarbu Państwa dzięki klechom. Afery taśmowe no i przypomnę , że był przydupasem rudego psa. Geniusz jedyny w swoim rodzaju. Premier prawy i sprawiedliwy. Jedyny jakiego powinniśmy mieć. AVE JAROSŁAW.
No ale PiSiorki biednę to są męczennicy. Nowych trzeba zrobić z tych kryminalistów bo PiS jak tlenu potrzebuje nowego kultu tak jak ze Smolenskiem XDD



No widzisz, zaczynasz łapać już jak POPiSowcy są żałośni. Jedni mieli swój Smoleńsk a drudzy KOD... pojeby
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-01-10, 21:25
Deportować.
Na Antarktydę....
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-01-10, 21:27 1
saves napisał/a:

Dzięki Donaldowi i wyborcom byłej opozycji, już wkrótce w Polsce.



hehe pisowska kuhwo tak jest!
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-10, 21:55 1
Siriuz napisał/a:

No bo kurwa debile zrobili z niego premiera! Rozumiesz to? Najwyraźniej za mało było przypominane jaki to aparat.


Miło mi, że doceniasz. Głosowałem na jego partię dla ciebie i tobie podobnych. Żebyś miał jasno określonego wroga, na którego możesz wylać wszystkie żale. Wina Tuska forever!
Nie musisz dziękować.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-10, 23:14 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Miło mi, że doceniasz. Głosowałem na jego partię dla ciebie i tobie podobnych. Żebyś miał jasno określonego wroga, na którego możesz wylać wszystkie żale. Wina Tuska forever!
Nie musisz dziękować.



Nie, tacy jak Ty są problemem. Wybieracie sobie rząd jak jebany proszek do prania. Wystarczy, że ma dobrą reklamę, a że jest rakotwórczy to chuj. Ukraińcy dokładnie w ten sam sposób wybrali sobie Zelenskiego, bo taki zabawny był, komediant, w fajnych filmach grał w Nowym Jorku.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-01-10, 23:57 1
DmNQ napisał/a:

Powiedzieć można wszystko a zrobić już nie tak łatwo. Chociaż Pisiorom i Wawrzykowi się udało XD



Nie, nie można być aż tak jebniętym wyborcą żeby bronić w ten sposób słów ryżego

Zgłoś
Avatar
vass 2024-01-11, 0:55
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



Jak by coś to sprzedamy kilkaset tysięcy wiz czarnuchom, napchamy sobie kabzę koledzy z PIS.
Zgłoś
Avatar
neo001 2024-01-11, 3:51 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Miło mi, że doceniasz. Głosowałem na jego partię dla ciebie i tobie podobnych. Żebyś miał jasno określonego wroga, na którego możesz wylać wszystkie żale. Wina Tuska forever!
Nie musisz dziękować.



Ten szwab zasrany dawno z polityki powinien wylecieć, a jeszcze lepiej na sznurku zadyndać. Bez obrazy dla lewactwa, ale on to akurat zwykła zdradziecka szmata. Informowano go o ambergold, że podejrzana firemka i że synalek zamieszany, to śmieć udawał idote i że nic jako PREMIER zrobić nie mógł. Oczywiście win jego za czasów premierowania było od groma, ale kto to spamięta i zliczy.
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2024-01-11, 6:35
8 lat temu jak mieszkałem we Włoszech ( wenecia via montepiana) w dzielnicy ciapatych + bangladesz + Chińczycy, to jak się dowiedzieli że mieszka na osiedlu 4 Polaków to tak spokojniej ciszej się zrobiło, mega życzliwi ludzie. Nie każdy ciapaty chce Cie zajebać, tak sako nie każda azjatka pizdy nie goli.
Zgłoś
Avatar
mod_y 2024-01-11, 8:42
O Pan inżynier
Zgłoś
Avatar
kolejny 2024-01-11, 14:24
Łażą jak ofiary losu, a murzynowi należy wybaczyć, lata uciskania i wykorzystania zbudowały frustrację
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-01-11, 22:16
bardzo dobrze baba musi dostać w łeb one to lubią w końcu lecą na takich
Zgłoś
Avatar
Mef5992 2024-01-12, 13:25
Dlaczego ten i wiele innych filmów na telefonie nie startuje?
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-01-13, 12:38
przecież ich nie zerżnął w dupsko więc o co chodzi
Zgłoś