18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (17) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
flejtuch 2024-01-10, 15:06 8
Silny jest, tylko buntownik bo uciekł z gospodarstwa swojego białego Pana. Trzeba go koniecznie naprostować bo bawełna czeka.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-10, 15:09 122
"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "

— Donald Tusk.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-01-10, 15:24 5
jedyna słuszna kara która by go coś nauczyła
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-01-10, 15:33 8
A ja nie mogę się doczekać kiedy tysiące czarnych przyjedzie do nas. Zapytacie dlaczego ? Bo chcę zobaczyć jak prawicowe pizdeusze będą bronić polskich kobiet.
Będziecie mieli okazję ponapierdalać czarnoskórych inżynierów.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-01-10, 15:50 76
edek_kotek napisał/a:

A ja nie mogę się doczekać kiedy tysiące czarnych przyjedzie do nas. Zapytacie dlaczego ? Bo chcę zobaczyć jak prawicowe pizdeusze będą bronić polskich kobiet.
Będziecie mieli okazję ponapierdalać czarnoskórych inżynierów.



Tobie jakby murzyny obskoczyli partnerkę to pewnie jedyne co byś zrobił to zlizał na koniec

Zgłoś
Avatar
saves 2024-01-10, 15:57 37
Dzięki Donaldowi i wyborcom byłej opozycji, już wkrótce w Polsce.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-01-10, 16:57 37
Yebać tuska, yebać czarne gówno.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2024-01-10, 17:40 7
turor napisał/a:

To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękam



Powiedzieć można wszystko a zrobić już nie tak łatwo. Chociaż Pisiorom i Wawrzykowi się udało XD

Zgłoś
Avatar
janmod 2024-01-10, 17:59 2
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



Dla niego multikulti oczywiscie bylo zajebiste - bo nie musial miec doczynienia z "inzynierami". To jest problem z takimi politykami - multikulti jest zajebiste, rozne jedzenia i w ogole, super. Nie chodzil po ulicach wieczorami, bo nie musial.

W malych dawkach multikulti jest zajebiste. Problem jest ze jak sie nazjezdza smieci to nagle te super jedzenie nie jest warte tego wiecej.
Zgłoś
Avatar
Mad_Max 2024-01-10, 18:04 10
Zajebali go, czy tylko dostał większe mieszkanie?
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-01-10, 18:14 2
sa pewni siebie i aroganccy , nie maja kompleksów co na to psycholoszki z tvn
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-10, 18:35 3
Czarny incel, bo facetów nie rusza. Rzadki przypadek, bo incelstwo to domena białych.
Zgłoś
Avatar
BorysekKlinga 2024-01-10, 19:01 2
edek_kotek napisał/a:

bronić



Jedyne co byś zrobił to wypiął dupsko, pedale albo spierdolił jak Usain Bolt. Pierdół się frajerze
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2024-01-10, 19:09 1
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



To od nas zależy kogo wpuścimy a kogo nie chcemy, nie jakiegoś posła czy innego chuja z rządu. Jak nie czujecie się na tyle silni, żeby walczyć o swój kraj i wolność, do której macie prawo, to chuj z takim narodem. Ja tam nie dam się bić we własnym kraju, domu czy na ulicy, bo mam w sobie na tyle godności, żeby stawić czoła jakimś chujom, którzy wjebali się na krzywy ryj po socjal i polskie kobiety, które bądź co bądź same pchają się na ich kutasy.
Zgłoś