18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
joeblacktwo 2020-11-21, 8:15 10
Tam to złodzieje się modlą żeby ich szybciej zamykali
Zgłoś
Avatar
kubol 2020-11-21, 9:08 2
W Polsce policjanci mieliby pierszenstwo zeby dostac oklep.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-11-21, 10:17 1
kubol napisał/a:

W Polsce policjanci mieliby pierszenstwo zeby dostac oklep.



Też dobrze.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 10:56 2
Tylko w dzikich krajach policja pozwala na lincze w swojej obecności. W takich krajach praktycznie cała populacja to ludzkie ścierwo, intelektualne odpady, które powinny zostać wyeliminowane, najlepiej w drodze naturalnej eliminacji, aby nie zabrakło nam nigdy materiałów na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
gazowany_spirytus 2020-11-21, 11:01 2
Rebeliant napisał/a:

Tylko w dzikich krajach policja pozwala na lincze w swojej obecności. W takich krajach praktycznie cała populacja to ludzkie ścierwo, intelektualne odpady, które powinny zostać wyeliminowane, najlepiej w drodze naturalnej eliminacji, aby nie zabrakło nam nigdy materiałów na Sadolu.





Ten Pan zgodziłby się z tobą
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 11:13 8
gazowany_spirytus napisał/a:

Ten Pan zgodziłby się z tobą



Ten skurwiel by ich wszystkich wyłapał, zabił promil tych, co przejawiają jakąś inteligencję, a resztę zamienił w niewolników archipelagu Gułag.

Ten drugi skurwiel, co różnił się od pierwszego tylko wąsem, dodałby jeszcze eksperymenty medyczne.

P.S.: Rozumiem, że nie jesz aspiryny (żadnej) ani niczego od firmy Bayer, bo ich dorobek naukowy wynika z mordowania Polaków przez anioła śmierci?
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2020-11-21, 13:00 3
A więc nie lubisz adolfa ani juzefa a jednoczesnie domagasz sie systemu autorytarnego z zarezerwowaniem stosowania przemocy wyłącznie dla formacji mundurowych...

Lewicowy mindfuck?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 13:05 5
R41NM4N napisał/a:

A więc nie lubisz adolfa ani juzefa a jednoczesnie domagasz sie systemu autorytarnego z zarezerwowaniem stosowania przemocy wyłącznie dla formacji mundurowych...
Lewicowy mindfuck?



Co kurwa? Gdzie kurwa? Ja pierdole. To jest Sadol, piszę tutaj komentarze aby sobie frywolnie wyrażać pogardę dla ludzkiego ścierwa. Normalnych ludzi, a zwłaszcza słabszych nie wyszydzam, i nie gardzę nimi. Nie mam też respektu do nacji nam wrogich, czyli wszystkich poza Haiti i Gruzją.

Ale skąd kurwa wziąłeś, że mam zapędy do autorytaryzmu, to nie ogarniam... Jak odnosisz się do mojego postu w tym wątku, to mam dla ciebie złą wiadomość. Jesteś wtórnym analfabetą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co ma selekcja naturalna z totalitaryzmem? Co ma czarny humor z totalitaryzmem?
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2020-11-21, 14:10
Coś jakby wpierdol na legalu
Zgłoś
Avatar
pawex226 2020-11-21, 14:41
Rebeliant napisał/a:

Nie mam też respektu do nacji nam wrogich, czyli wszystkich poza Haiti i Gruzją.



A co z Węgrami ?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 15:21 1
pawex226 napisał/a:

A co z Węgrami ?



Nie są naszym sojusznikiem. Czasem nam po drodze, ale ogólnie nie mam do nich respektu, nie za ochotnicze wstępowanie w szeregi SS. Za to, że w momencie decyzji wezmą swój interes ponad nasz, co jest logiczne i oczywiste, ale to właśnie oznacza wrogość/neutralność, a nie bycie sojusznikiem. W sojuszu liczy się dobro wszystkich. Haiti i Gruzja traktują nas jak sojuszników, my ich nie, wyjebane. Ale my traktujemy jak sojuszników USA/Niemcy/Izrael, a oni nas nie. Taka jest polityka, takie są stosunki międzynarodowe. Rozumiem, ale mam wyjebane na każdy kraj nam wrogi, czy gospodarczo, czy militarnie, czy politycznie, a poza wymienionymi dwoma każdy jeden jest bezwzględnie gdzieś pomiędzy śmiertelny wróg a kraj neutralny.
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-11-21, 19:09
piękne zachowanie policji.. w sumie ich rozumiem nie będą już musieli typów obijać na komendzie
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-11-21, 23:12
Rebeliant napisał/a:

Co kurwa? Gdzie kurwa? Ja pierdole. To jest Sadol, piszę tutaj komentarze aby sobie frywolnie wyrażać pogardę dla ludzkiego ścierwa. Normalnych ludzi, a zwłaszcza słabszych nie wyszydzam, i nie gardzę nimi. Nie mam też respektu do nacji nam wrogich, czyli wszystkich poza Haiti i Gruzją.
Ale skąd kurwa wziąłeś, że mam zapędy do autorytaryzmu, to nie ogarniam... Jak odnosisz się do mojego postu w tym wątku, to mam dla ciebie złą wiadomość. Jesteś wtórnym analfabetą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co ma selekcja naturalna z totalitaryzmem? Co ma czarny humor z totalitaryzmem?



A co ci złego zrobili Brazylijczycy? Okupację? byli u nas? widziałeś chociaż jednego w życiu na własne oczy?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 5:13
AdamBrown napisał/a:

A co ci złego zrobili Brazylijczycy? Okupację? byli u nas? widziałeś chociaż jednego w życiu na własne oczy?



Nie musisz mi zrobić czegokolwiek abym uważał cię za ścierwo. Dzikus a także imbecyl/debil/głupek, to ścierwo. Odpad do utylizacji, zbędny element w populacji światowej. Brazylia jest chyba na pierwszym miejscu, raczej wyprzedziła Rosję, gdzie też pełno ścierwa żyje.
Zgłoś