18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
KuBuX 2024-06-28, 9:36
Ten zjebany filmik widze tu juz z 3 raz w ciagu miesiaca..
Zgłoś
Avatar
maddog77 2024-06-28, 20:24
Są w Polsce fajne i zadbane loszki akurat robię w akwaparku więc co się naoglądam to moje...sam przez kilka lat miałem taką mężatkę 180cm 90kg duże cycki i dupsko,gęste długie kudły jak szła nie było faceta który za nią by się nie obejrzał.
Zgłoś
Avatar
razak 2024-06-29, 11:03 1
Baronessa napisał/a:

Mój ziomo. 🫡🤙
Natomiast chyba każdy wie, łącznie z tobą koniochlaście piwniczany, jak jest w prawdziwym życiu, jeżeli chodzi o stosunki damsko-męskie z kobietami, szczególnie w Polsce.
Po 1, w PL praktycznie nie ma fajnych i zadbanych loszek.
Po 2, pOlki są mega roszczeniowe jeżeli chodzi o wymagania. Chciały by bogatego księcia z bajki, a same nie reprezentują praktycznie nic. Po ślubie z pOlką, nawet otyłą , zapomnij o seksie.
Po 3. Seks w katOlickiej pOlsce jest traktowany jak jakieś szatańskie zło.



Stary najzwyczajniej w świecie mi Cię kurwa szkoda jeżeli nie udało Ci się w Polsce znaleźć ładnej i poukładanej kobiety. Czasami jak czytam tutaj komentarze to naprawdę mam wrażenie, że trafił mi się los na loterii i lepiej sobie o niego dobrze dbać. Nie szukaj szmat na tinderze ziomek bo to droższe niż kurwa będzie. Wyjdź do parku, zagadaj do jakiejś ładnej kobiety, pojedź sobie na wakacje, wyjdź ze swojej pierdolonej strefy komfortu, ale poznaj w końcu dupę, bo jest ich od zajebania w naszym kraju. Te normalne kobiety spędzają czas w kawiarniach, parkach, górach, bibliotekach, a nie kurwa w klubach i tanich barach. Wyjdź z domu z założeniem, że idziesz poznać fajną laske, a nie z założeniem, że każda jest głupią kurwą, to Ci się troszkę oczy otworzą Często te nie śmiałe w łóżku robią takie cuda jakich na filmikach nie znajdziesz i jeszcze zaradnę są i zajebiście gotują. Pierdol te księżniczki i zrobione lale.
Zgłoś