18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Woda z mózgu
SirMajkel • 2017-02-18, 12:01
Jeszcze nie minęła połowa kadencji tego tragicznego rządu a już media zaczynają wmawiać ludziom, że następne wybory to będzie starcie tylko dwóch kandydatów: Tusk vs Duda. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu i pamiętajcie, że na pewno będą jeszcze inni kandydaci.

Zgłoś
Avatar
M................6 2017-02-18, 12:08
Chce kurwa zobaczyć kto będzie głosował na Tuska.

A jak będzie miał więcej niż 10% to spierdalam z tego kraju....

Zgłoś
Avatar
r................4 2017-02-18, 12:10
żydowskie media informują o dwóch żydach , kandydatach na urząd prezydenta żydowskiego parlamentu.
Czuję się jakbym mieszkał w izraelu.

UP. Nie ważne kto głosuje tylko kto liczy głosy.
Pozdro dla Stalina
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-02-18, 12:10
Ja bym się nie zdziwił jakby Tusk wygrał.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-02-18, 12:41
robert924 napisał/a:

żydowskie media informują o dwóch żydach , kandydatach na urząd prezydenta żydowskiego parlamentu.
Czuję się jakbym mieszkał w izraelu.

UP. Nie ważne kto głosuje tylko kto liczy głosy.
Pozdro dla Stalina



nie wierzę w to co czytam.... kolejny idiota, który wszędzie widzi żydów. Tak bo wszyscy Polacy są tacy wspaniali, nie kradną nie kombinują i nie podpierdalają się nawzajem i zamiast przyznać się do debilizmu i ogarnąć to obwiniają innych za wszystko.
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-02-18, 12:58
Up , widzę w tobie żyda .
Obrzezany chuj ci w ryj
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-02-18, 13:19 4
robert924 napisał/a:

Up , widzę w tobie żyda .
Obrzezany chuj ci w ryj



a ja widzę w tobie patusa z plebsu, który ćpa, chleje i wiecznie zdziwiony jest, że kasy nie ma i oczywiście obwinia wszystkich innych za to.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-02-26, 14:56
Maxi96 napisał/a:

Chce kurwa zobaczyć kto będzie głosował na Tuska.

A jak będzie miał więcej niż 10% to spierdalam z tego kraju....



Założysz się, że będzie miał?
Ja stawiam na 20% wynik, poprze go .N, PO, PSL - wyborce zagłosują, mam nawet takie przeczucie, że wygra następne wybory
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-02-27, 12:18
Donald Tusk raczej przytuli kolejną posadę w strukturach Unii Europejskiej. Pensja lepsza, a warunki pracy też nie najgorsze. Do tego PO już nie jest jego partią, bo nie uwierzę, że Grzegorz Schetyna ustąpi mu miejsca lub poza stwierdzeniem "popieram kandydaturę Donalda Tuska na urząd Prezydenta RP" zrobi cokolwiek w czasie kampanii. Do tego były premier jest nieustannie opluwany przez ludzi, którzy wciąż naiwnie wierzą, że polityk może być nieskazitelnie uczciwy oraz że kieruje się wyłącznie interesem państwa i narodu.
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-02-28, 15:25 1
Maxi96 napisał/a:

Chce kurwa zobaczyć kto będzie głosował na Tuska.

A jak będzie miał więcej niż 10% to spierdalam z tego kraju....

Ave... idę zagłosować na Tuska, wszystko byle byście PiSuary płakali jak najwięcej.
Zgłoś