18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Niedawno był filmik z panem Wojciechem, który masakruje frytkę, więc przypomniałem sobie inną, niemniej wesołe rzeczy Kawałki z jego starego programu.

Pedały


Feministki

"ja proponuję, żeby zalegalizować również kradzieże, to też będziemy mieli mniej przestępców"

Gadajcie co chcecie, że katol, że konserwatysta, ale potrafi obrazić każdego słowami, których nie zrozumie.
Poza tym jego książki to mistrzostwo. Opowiadają o indianach z Ameryki Środkowej (czyli temat, który mnie gówno obchodzi), a zaczytałem się i w jeden dzień połknąłem całą po przeczytaniu oczywiście.
Zgłoś
Avatar
słomcia 2010-03-01, 13:48 13
no ja nie wiem dla kogo ten język jest niezrozumiały. człowiek ten wypowiada się prostym wręcz prymitywnym językiem szerząc nietolerancję, oszczerstwa i za przeproszeniem ciemnotę wśród prawicowych tępaków. zwróćcie uwagę,że to nagranie ma z 10 lat minimum. teraz chyba już nikogo nie dziwi, że kobieta może mieć zainteresowania techniczne może np. studiować na politechnikach, na ścisłych kierunkach a nie tak jak temu panu się wydawało jest tylko do rodzenia dzieci i usługiwania mężowi. no i chyba mało kto kwestionuje dzisiaj potrzebę kształcenia w kwestiach współżycia .... bo potem wyrasta taka ciemnota,która myśli że przy pierwszym stosunku nie można zajść w ciąże itp. i już na temat kwestionowania przez tego człowieka naszej ustawy aborcyjnej to brak słów... gwałt i zagrożenie życia matki to nie wystarczający powód żeby zlepek komórek usunąć? zero empatii tylko jak koń ma klapki na oczach ten człowiek. niech lepiej siedzi w amazońskim buszu i z niego nie wychodzi bo tam jego miejsce ....
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-03-01, 13:52
w sumie jest ok, feministkom i gejom odpierdala powoli ale.. ja jednak uważam że co do likwidowania ciąży się nie zgadzam, nie wiem sam czy go lubię czy nie
Zgłoś
Avatar
d................k 2010-03-01, 13:57 2
Wielki szacun dla tego człowieka - widzę, że już za młodu widział chorą pełną hipokryzji sytuację. A ci którzy uważają tutaj Cejrowskiego za "podręcznikowy przykład zacofanego Polskiego społeczeństwa" niech wracają do swoich homo związków/do słuchania radia maryja/fascynacji nad PiSem (i inwigilacji kolegów z podwórka)/czytania faktu czy SE'u. Jesteście tępi i tyle.
Zgłoś
Avatar
słomcia 2010-03-01, 14:05 3
dback no zwykle uciekam się od tego typu argumentów ale tym razem no zwyczajnie nie mogę się powstrzymać! Jesteś głupi jak but z lewej nogi! coś ci się chyba pokręciło z tymi homo związkami radiem maryja i pisem....
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-03-01, 14:09
Napalm napisał/a:

spoleczenstwa przesiaknietego nienawiscia, chamstwem, prostota, zawiscia... ubierajacego w niedziele odswietne ubranie wychodzac do kosciola, bedace wzorowym katolikiem, patriota, a wieczorem napierdalajacego zone, swe dzieci... facet wyzywa hoseksualistow od zboczencow, czytajac anonse... niech kurwa laskawym wzrokiem przejrzy ogloszenia heteroseksualnych... niech spojrzy w lustro. tyle



Ciekawe, że nie odniosłeś się negatywnie do katolików... Napalm nie obracaj kota ogonem, bo to chciałeś powiedzieć już zostało odczytane A sprowadzanie jednego przykładu do całości społeczeństwa takiego jak Ty określiłeś jest co najmniej nieobiektywne.
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-03-01, 14:28
experto24, niczego nie odrwacam, uzycie odniesienia do religi miało jedynie zobrazowac obłude, dwulicowość spoleczeństwa... Cejrowski zdeklarowany katolik, pokazuje jak pielegnuje miłość do bliźniego, tolerancje, etc. Zrozum nie piętnuje religii, a jedynie tępe nietolerancyjne pałające nienawiścią społeczeństwo... "sprowadzanie jednego przykładu do całości społeczeństwa takiego jak Ty określiłeś jest co najmniej nieobiektywne" tu mógłbym się zgodzić z Tobą , ale tego nie uczynie, gdyż jesteś hipokrytą i utożsamiasz się z jego poglądami:P
Zgłoś
Avatar
sylweeczek 2010-03-01, 14:43 1
Chciałem napisać coś "mądrego", ale tu już taka dyskusja, że powiem tylko tyle: Jak dla mnie to jego programy są świetne.
Zgłoś
Avatar
trauma 2010-03-01, 15:06 11
Oto moje zdanie:



Jejciu, chyba jestem nietolerancyjny
Zgłoś
Avatar
platinum1234567 2010-03-01, 15:23 21
niech sie zapinaja w dupe po pracy w domu , ale niech nie wychodza na ulicy twierdzac ze jest to normalne i korzystne dla kogokolwiek
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-01, 15:47 8
experto24 napisał/a:


Teraz pytanie do tych wszystkich "postępowców": wyobraźcie sobie co się stanie jak zabraknie wszystkich konserwatystów i zostaniecie tylko wy? (Proszę o logiczne odpowiedzi, a nie takie typu: "kurwa jesteś głupi, nic się nie stanie, gówno, chuj, pedał itp.)



Nie wiem, czy kwalifikuje się jako 'postępowiec', ale odpowiem Ci o czym marzymy. Gdy już Was zabraknie będziemy uprawiać gejowski seks. Codziennie, na ostro, używając do tego wyuzdanych zabawek. Potem będziemy łapać kobiety i siłą zmuszać je do aborcji, a z wyskrobanymi płodami będziemy uprawiać seks, niekoniecznie gejowski. Będziemy chodzić w miniówkach i butach na obcasie. Będziemy ciągle zażywać heroinę i zabijać starszych ludzi. A no i oczywiście "kurwa jesteś głupi, nic się nie stanie, gówno, chuj, pedał itp.)"

experto24 napisał/a:


Moim zdaniem jeśli na świecie zabrakłoby konserwatystów, to zostanie tolerancja dla pedalstwa, równouprawnienie gdzie kobiety w rządzie będą walczyć o wprowadzenie nowej klasy staników, narkotyki będą ogólnodostępne, dziećmi nie będzie miał się kto zajmować, będą różnego rodzaju choroby, populacja spadnie do bardzo ograniczonej liczby ludzi, świat przestanie funkcjonować i cała ta dzisiejsza technika i postęp upadną ponieważ nie będzie miał się kto tym zajmować. Tego chcecie?



Postęp upadnie, jak nie będzie katoprawicy . Świat upadnie. Choroby i naziści na dinozaurach, ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
platinum1234567 2010-03-01, 15:53
foad69 tak z czystej ciekawosci ; co to jest wedłóg Ciebie katoprawica i jakie formacje w polsce bys do niej zaliczył??
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2010-03-01, 16:09
Konserwatyści to współczesna wersja pańszczyźnianego chłopa co wierzył w gusła i bał się ściąć kołtuna bo go pokręci. Oczywiście ten irracjonalny strach wynikał z ich niewiedzy, lęku przed nowym i wiary w hasło "dobrze jest nie trza psuć było gorzej i chwalili". Dziś zamiast wiary w dziada z lasu mają swój Krk a zamiast kołtuna z włosów mają kołtun z mózgu. Krzyczą stop narkotykom ale walą wódę wiaderkami (wódka cacy naroktyki be czemu? nikt nie wie) Stop skrobankom i nie dla socjalu( najważniejsze niech się urodzi a jak zdechnie z głodu to "Buk" tak chciał. ALE SĄ POTRZEBNI żeby można było dzieciom pokazać co z nimi będzie jak się nie będą uczyć tylko klepać paciorki.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-01, 16:13 2
Przedrostka kato- chyba tłumaczyć nie muszę. Prawica w sensie światopoglądowym (w żadnym wypadku nie odnoszę się tu do kwestii gospodarczych, wolny rynek i kapitalizm to oczywizm), w tym przypadku synonim do konserwatyzmu- skłonność do normowania największych pierdoł narzędziami legislacyjnymi (normowanie prawem rzeczy, które powinny pozostać w sferze autonomii i stanowienia o sobie jednostki), przesadna rola i przywiązanie do religijnych bajeczek, autorytetów, wartości, sprzeciw wobec nowego, brak tolerancji, obrzydzenie do sfery seksualności. Jak zapewne wiesz odchodzi się już od bipolarnego dzielenia partii na prawo i lewo, ale z oczywistych, polskich przykładów masz LPR, PIS i w praktyce większość PO.
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2010-03-01, 16:16
:/
Zgłoś
Avatar
t................s 2010-03-01, 16:35
trauma napisał/a:

Oto moje zdanie:

Obrazek

Jejciu, chyba jestem nietolerancyjny



fajne zestawienie nicka i obrazka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie