18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Niedawno był filmik z panem Wojciechem, który masakruje frytkę, więc przypomniałem sobie inną, niemniej wesołe rzeczy Kawałki z jego starego programu.

Pedały


Feministki

"ja proponuję, żeby zalegalizować również kradzieże, to też będziemy mieli mniej przestępców"

Gadajcie co chcecie, że katol, że konserwatysta, ale potrafi obrazić każdego słowami, których nie zrozumie.
Poza tym jego książki to mistrzostwo. Opowiadają o indianach z Ameryki Środkowej (czyli temat, który mnie gówno obchodzi), a zaczytałem się i w jeden dzień połknąłem całą po przeczytaniu oczywiście.
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-03-01, 10:55 27
szanuje goscia za to, ze tyle lat juz funkcjonuje w mediach i nikomu w dupe nie wlazi, nie pucuje sie lewackiej elycie yntelektualnej.
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-03-01, 12:08
Buty niech se kupi, bo jebie ...
Zgłoś
Avatar
grotik 2010-03-01, 12:25 8
@ up ohh miszczu... jesteś taki zabawny...
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-03-01, 12:36
wiem, dziękuję
Zgłoś
Avatar
doorshlaq 2010-03-01, 12:44 3
nie szanuje goscia za to, ze tyle lat juz funkcjonuje w mediach i pucuje sie prawackiej elycie yntelektualnej.
Zgłoś
Avatar
i................e 2010-03-01, 12:51
to katol
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-01, 12:55
... i konserwa!
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-03-01, 12:57 36
Cejrowski niestety jest lustrzanym odbiciem naszego zacofanego spoleczenstwa... spoleczenstwa przesiaknietego nienawiscia, chamstwem, prostota, zawiscia... ubierajacego w niedziele odswietne ubranie wychodzac do kosciola, bedace wzorowym katolikiem, patriota, a wieczorem napierdalajacego zone, swe dzieci... facet wyzywa hoseksualistow od zboczencow, czytajac anonse... niech kurwa laskawym wzrokiem przejrzy ogloszenia heteroseksualnych... niech spojrzy w lustro. tyle
Zgłoś
Avatar
alien111 2010-03-01, 13:03
Co Wy narzekacie, przecież to jest przezabawny człowiek
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-03-01, 13:19
Przezabawny? No ale o gustach się nie dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-03-01, 13:27
Poglądy są zależne od człowieka i powinno się je wzajemnie szanować, a tu na forum wyskakuje gościu, że katolicy są tacy sracy i owacy. Wrzucanie wszystkich katolików do jednego worka z napisem "zacofane wsioki", świadczy o wrzucającym jako jeszcze bardziej zacofanym intelektualnie wsioku, który nie dorósł do dyskusji.

Pan Wojciech Cejrowski ma bardzo mądre poglądy na świat choć sposób ich przedstawiania nie jest dla wszystkich dobry (mi akurat pasuje). Teraz pytanie do tych wszystkich "postępowców": wyobraźcie sobie co się stanie jak zabraknie wszystkich konserwatystów i zostaniecie tylko wy? (Proszę o logiczne odpowiedzi, a nie takie typu: "kurwa jesteś głupi, nic się nie stanie, gówno, chuj, pedał itp.)

Moim zdaniem jeśli na świecie zabrakłoby konserwatystów, to zostanie tolerancja dla pedalstwa, równouprawnienie gdzie kobiety w rządzie będą walczyć o wprowadzenie nowej klasy staników, narkotyki będą ogólnodostępne, dziećmi nie będzie miał się kto zajmować, będą różnego rodzaju choroby, populacja spadnie do bardzo ograniczonej liczby ludzi, świat przestanie funkcjonować i cała ta dzisiejsza technika i postęp upadną ponieważ nie będzie miał się kto tym zajmować. Tego chcecie?
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-03-01, 13:32
Unabomber rządzi!
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-03-01, 13:46
experto24, popisałeś sie umiejętnością czytania ze zrozumieniem... w swoim poście nie odniosłem się negatywnie do katolików, czy tez idei religii katolickiej/chescijanskiej.... niestety inteligenty "wsioku", w 2 czesci swojej wypowiedzi jedynie ukazałeś swą dojrzałość emocjonalną oraz nieobca Ci empatie
Zgłoś
Avatar
BoRsuk1910 2010-03-01, 13:47
Jak to ktos kiedys madrze powiedzial "Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonan"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie