18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Ryszardenko 2012-05-01, 10:32 1
Tristan88 napisał/a:

Donald to rudy judasz. Trzyma się zasady obiecanki - cacanki a głupiemu radość. Jest liderem oszustów, kłamców, złodziei, obłudników, konfidentów, esbeków i morderców i to akceptuje. Nie jest Polakiem (do 16 roku życia mówił tylko po niemiecku), działa wbrew naszym myślom, dążeniom i pragnieniom. Jesteś nieudacznikiem i cwaniaczkiem cały czas udającym, że chce zrobić wiele, a jedynie co robi, to nas okrada.

Wyrazy uznania dla pana Wojciech Cejrowskiego



gdzie Ty wyczytałeś , że mówił do 16 roku życia tylko po niemiecku? Nie bronię go, bo też go nie lubię,ale za to lubię znać fakty , a nie jakieś głupoty wyssane z palca.

P.S. urodził się w Gdańsku
Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-05-01, 10:44
Yo Izolda ( Tristan88 )

Cytat:

Donald to rudy judasz. Trzyma się zasady obiecanki - cacanki a głupiemu radość. Jest liderem oszustów, kłamców, złodziei, obłudników, konfidentów, esbeków i morderców i to akceptuje. Nie jest Polakiem (do 16 roku życia mówił tylko po niemiecku), działa wbrew naszym myślom, dążeniom i pragnieniom. Jesteś nieudacznikiem i cwaniaczkiem cały czas udającym, że chce zrobić wiele, a jedynie co robi, to nas okrada.

Wyrazy uznania dla pana Wojciech Cejrowskiego



Może i jest debilem, ale to on zgarnia 15 kafli co miesiąc za nic.

who's niga now?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-01, 11:28 1
Gdzie Wy kurwa kupujecie te klapki na oczy, bo nie wierzę, że były dodawane do karty wyborczej po oddaniu głosu na PO. Jak można mieć coś podane na tacy i dalej wierzyć w błahe zapewnienia ?(nie mówię o filmiku tylko o rzeczywistości)
Zgłoś
Avatar
jugo500 2012-05-01, 11:48
Cytat:

Może Ty ubekiem nie jesteś, ale tatuś pewnie zapierdlala na stałej rządowej posadce i to wszystko co masz zapewne tobie załatwił, dlatego nie narzekasz. Szczerze ! Tak k***a zazdroszczę Ci że ci się dobrze układa za rządów p.tuska (specjalnie z małej). Ale niestety od 40-90% (nie znam statystyk % ale wiem że w ch*j ledwo żyje) ludzi nie ma tego luksusu i zak***iają!! Jak niewolnicy mając na piśmie (np. Ja 3020 zł) A na rękę dostaję 1834 zł (ten miesiąc) bo resztę wpierdlala ch*j wie co. Ale na pewno wiem że to nie pan tusk zrobił tylko kaczuszka za którego miałem nie mniej niż 2300 na rękę.
No k***a sory ale mając 2 letnią córkę i młodą żonę ledwo co wiążemy koniec z końcem a te 400 zł zgubione (zaj***ne) na prawdę by pomogło.



bardzo mnie rozbawiłes pierwszym zdaniem !!!

Dla Polaka każdy kto jest przy władzy jest podejrzany i na 100% złodziej !!! takie już skrzywienie narodowe.

Miłego weekendu dla wszystkich !!!
Zgłoś
Avatar
Snejku 2012-05-01, 13:02
Tusk jest założycielem gildii złodzieji.
Zgłoś
Avatar
szkodnik001 2012-05-01, 13:15
Dobrze gada, dać mu buty
Zgłoś
Avatar
Champion69 2012-05-01, 13:34
Filmik z Cejrowskim=dużo piw .. ehe .
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-05-01, 13:55
Tristan88 napisał/a:

Donald to rudy judasz. Trzyma się zasady obiecanki - cacanki a głupiemu radość. Jest liderem oszustów, kłamców, złodziei, obłudników, konfidentów, esbeków i morderców i to akceptuje. Nie jest Polakiem (do 16 roku życia mówił tylko po niemiecku), działa wbrew naszym myślom, dążeniom i pragnieniom. Jesteś nieudacznikiem i cwaniaczkiem cały czas udającym, że chce zrobić wiele, a jedynie co robi, to nas okrada.

Wyrazy uznania dla pana Wojciech Cejrowskiego



nie zesrales sie czasem? gdyby byl taki jak piszesz to nie wygralby 2 razy... i nie! nie oddalem na niego glosu, ani na zjebany pis, dajcie sobie spokoj z tymi pseudopolitycznymi wywodami, jestesmy na sadolu a tu w polityke sie nie bawimy!
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-05-01, 18:09
pomaranczowy4 napisał/a:



spoko tylko ta nasza "religia" trzyma w ryzach ten naród" jak bedziesz taki wielki niewierzący, to muzułmanie postawią tu więcej meczetów niż jest kościołów i powoli zaczniesz sie budzić w innym swiecie. i bedziesz musiał klękać 5 razy dziennie w jakąś strone.bo jak nie to masz łeb obcięty..także ja katolikiem nie jestem ale pomyśl jak przyjdą inni


Chcesz jednym gównem zastępować drugie? Pozdro.
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-05-01, 19:44
KurwaRomantyk napisał/a:


Chcesz jednym gównem zastępować drugie? Pozdro.


nie chce....system mamy chuj.wy ale religia zwał jak zwał to albo nasza albo ich...i nie ma przeoroś. im bardziej my ulegamy wpływom tym bardziej muzułmanie zyskują...popatrz jak we francji ludzie w niektórych miejscach boją się wyjść z domu. jak brudasy chcą robic awanture to niech ją robią u siebie a nie pod naszymi oknami..a nieliczni normalni zawsze znajdą sobie miejsce...
Zgłoś
Avatar
osobliwy nick 2012-05-01, 20:52
Tristan88 napisał/a:

Nie jest Polakiem (do 16 roku życia mówił tylko po niemiecku)


Różnych debili tu spotykałem, ale Ty jesteś jednym z nielicznych do których chce mi się w ogóle wystosować komentarz. Czuj się wyróżniony. A podobne bzdury możesz wciskać swojej babci i razem z nią onanizować się tym faktem.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-05-02, 0:11
pomaranczowy4 napisał/a:


nie chce....system mamy chuj.wy ale religia zwał jak zwał to albo nasza albo ich...i nie ma przeoroś. im bardziej my ulegamy wpływom tym bardziej muzułmanie zyskują...popatrz jak we francji ludzie w niektórych miejscach boją się wyjść z domu. jak brudasy chcą robic awanture to niech ją robią u siebie a nie pod naszymi oknami..a nieliczni normalni zawsze znajdą sobie miejsce...


Ok, zgadzam się, że muzułmanie są problemem. Ale co do tego ma kościół katolicki, naprawdę jesteś tak naiwny, że myślisz, że to on nas trzyma z dala od nich? Nie, trzyma nas to, że ten kraj jest tak zjebany, że nikt nie chce do niego migrować. Kraj powinien być świecki i szkoły i inne instytucje państwowe nie powinny ulegać czyimś przekonaniom religijnym, jeśli kłóciłyby się z prawem.
Zgłoś
Avatar
newpolishscientist 2012-05-02, 1:39
Nie wiem jaki w ogóle jest cel wrzucania tych filmów. Aby tylko dalej kłócić to popiżdżone społeczeństwo.

" Nie jest Polakiem (do 16 roku życia mówił tylko po niemiecku "

Tak to jest prawda, z tym że również Jarosław Kaczyński mówił do 16 roku życia po niemiecku jako że Donald Tusk, jest jego bratem.
Ludzie mają klapki na oczach i tego nie widzą PIS, PO, SLD, PSL , JKM to wszystko jeden bat tylko pod inną nazwą.
Zgłoś
Avatar
RAMONES 2012-05-02, 8:53
Jeden wart drugiego.
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-05-06, 8:49
KurwaRomantyk napisał/a:


Ok, zgadzam się, że muzułmanie są problemem. Ale co do tego ma kościół katolicki, naprawdę jesteś tak naiwny, że myślisz, że to on nas trzyma z dala od nich? Nie, trzyma nas to, że ten kraj jest tak zjebany, że nikt nie chce do niego migrować. Kraj powinien być świecki i szkoły i inne instytucje państwowe nie powinny ulegać czyimś przekonaniom religijnym, jeśli kłóciłyby się z prawem.


zgodnie z logiką wszystko mówisz dobrze, ale świat tak nie funkcjonuje..swieckość= obojetność.. musimy trzymac tą nasza parszywą religie i byc coraz bardzdiej bezwzgledni, bo inaczej to sie zle skonczy. pozdro
Zgłoś