18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
N................y 2013-04-03, 18:41 55
Za Cejrowskiego zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-04-03, 18:57 2
Masz jeszcze czas dodaj opis bo ci wyjebią...
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2013-04-03, 19:22 10
Cejrowski jedzie po Urzędzie Kradziejów.. to jest Bandytów.. tfu! No, jak mu tam... po Skarbowym (co za kurwa obłudna nazwa...)? Dałem piwo, zanim jeszcze zacząłem oglądać.

I nie żałuję.
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-04-03, 19:37 13
I co "sadyści" takiego katola oglądacie?
To się kurwa zdecydujcie.
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-04-03, 20:10 7
a ja tam go lubię i huj !
i co mi zrobicie ?
Zgłoś
Avatar
Jew-o-phile 2013-04-03, 20:38 9
Zaraz pogryzą, Cejrowski jest typowym wąsko myślącym katolem, przyznam, czasami mówi z sensem, czasami...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-04-03, 20:39 4
@up
bez przesady, z tymi sędziami to jest prawda; tak samo z przepustkami z więzienia - padaka
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-03, 20:41 21
Precz_z_Preczem napisał/a:

I co "sadyści" takiego katola oglądacie?
To się kurwa zdecydujcie.



Po chuj od razu z "katolem" wyjeżdżasz? Tak samo jest "katolem" jak i podróżnikiem, więc mogłeś przy okazji Beacie Pawlikowsiej dojebać. Gdzieś w tym odcinku mówił, że tylko bycie katolem jest zajebiste, a gimbusy udające ateistów i jadące katolów to chuje? W główce ci się chyba delikatnie popierdoliło i suty pieką jak przy jakiejkolwiek okazji nie naskoczysz na kogoś, kto ma inne przekonania niż ty? Moje przekonania - moja sprawa, a tobie wielki chuj w dupę do tego, w co ja wierzę bądź nie.
Zgłoś
Avatar
Jew-o-phile 2013-04-03, 20:42 1
Nie mówię że teraz nie miał racji, mimo to jest on człowiekiem lekko ograniczonym i (jak dla mnie) repulsywnym.

Gusta.
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-04-03, 20:42 2
pierdole... nic sensownego tu nie powiedział... no kurwa nic... sędzia ma odpowiadać za współudział mu się w głowie POPIERDOLIŁO.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-04-03, 20:42 3
W sumie to nie wiem czy go lubić czy nie. Czasami gada mądrze i sensownie, ale jak zacznie pierdolić jakieś katolickie smuty to niedobrze mi się robi.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-03, 20:43
Niestety Cejrowski dobrą idee chce przekazać ale mu nie idzie. Bo taki urzędnik który do końca życia ma płacić za to że się jebnął albo chuj głupi zrobił to specjalnie i tak będzie płacić z kasy podatników bo stąd ma forsę. Niech już po prostu państwo zapłaci co ma zapłacić a gość pójdzie na bruk z wilczym biletem na urzędy państwowe.
Zgłoś
Avatar
Jew-o-phile 2013-04-03, 20:43
@kobziarz

Wiesz co to ad-hominem ?

Pewnie nie, jak chcesz żeby ludzie brali cię na poważnie to lepiej mów z sensem.
Ale oczywiście, kto ma problem z Cejrowskim musi być Ateistą prosto z gimbazy.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-03, 20:44 3
Polecam wywiad przeprowadzony z nim w Do Rzeczy!

Zgłoś