18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
wojenko wojenko
marna • 2014-03-21, 19:49
Cytat:

Na wszystkich tych zdjęciach widać wojnę - ponury, brudny, podły pejzaż. Ludzie są jej ofiarami. Wszystkie fotografie zostały wykonane przez bardzo odważnych ludzi - moich kolegów korespondentów wojennych. Nie należy myśleć, że wojna jest karmą dziennikarzy. To paraliżuje nas i zmienia nasz pogląd. Urzeka i sprawia, że się jest ​​chorym. Nie zapomina jej się nigdy.

Specjalnie nie piszę przy zdjęciach, w którym kraju lub część świata zostały one wykonane. Wystarczy Wam wiedzieć tyle, że to się dzieje na Ziemi.













reszta w komentarzu.
Zgłoś
Avatar
marna 2014-03-21, 19:52 6


















Zgłoś
Avatar
mierzeja 2014-03-21, 19:58 1
Jest wojna są ofiary(ktoś zarobi)
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-21, 20:21 3
Większość tych zdjęć to Czeczenia, ale możliwe, że parę jest z Bałkanów.
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-03-21, 21:56 1
Wojna to jednak jeden wielki syf zwłaszcza kiedyś
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-03-22, 2:19 5
@up no tak bo dzisiaj to bardziej sterylnie się bombarduje i wysadza

a co do wojenek... kiedy się tylko pomyśli, że KAŻDA wojna, KAŻDY konflikt jaki kiedykolwiek miał miejsce praktycznie na ziemskim padole, został spowodowany przez grupkę a niejednokrotnie przez JEDNEGO człowieka - kogoś zakompleksionego, egoistycznego, mającego władzę autorytarną...

Miliony istnień poszło się jebać bo taki hitlerek chciał chuj wie czego... Albo Napoleon - to samo...

Dzisiaj kto decyduje o tym, czy będzie wojna czy nie? Putin? Obama? Duma Rosji? Kongres USA? To, co dzieje się później to już tylko rozkazy typu "macie zniszczyć, macie zająć". Na polu bitwy nikt nie dyskutuje bo rozkazy są i chuj. Broniący się nie zabijają z rozkazu - zabijają "rozkaz".

Wojna rodzi się w umyśle jednostki - jednak ta rzadko pociąga za spust.
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-03-22, 4:42 2
Za truposzy stawiam piwo Fajne klimaty !!!
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-03-22, 23:26 4
Piszcie o mnie co chcecie ale ja boję się wojny.Wiem jakie zdziczenie i zatarcie ludzkości ze sobą niesie.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-03-23, 10:55 1
Zawsze mnie dziwią ci pyskacze, którzy tak zachęcają do np. zbrojnego odebrania kresów polskich, a no tak ci ludzie to w 90% 14-letni pryszczaci gówniarze, którzy myślą, że wojna to battlefield, albo CS
Zgłoś
Avatar
Paprodziad 2014-03-24, 21:58
Jeśli ktoś mówi że wojna jest "fajna" nigdy nie widział jej na oczy.
Zgłoś