18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wojenna Historyjka
Deathgazer • 2013-08-07, 23:08
-„Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj”.

-„Odmawiam”, rzekł oficer. Nie chcę, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.”

Żołnierz odszedł, aby wrócić po godzinie śmiertelnie ranny, niosąc ciało swojego przyjaciela.

Oficer wpadł we wściekłość.
-„Mówiłem ci, że nie żyje. Teraz straciłem was obu. Powiedz, czy warto było iść, by przynieść ciało?”

Umierający odrzekł: „O, tak. Gdy do niego dotarłem, jeszcze żył. I powiedział do mnie:

"Wiedziałem, że przyjdziesz”.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-08-08, 1:02 3
Braterstwo broni kurwa!
Zgłoś
Avatar
skrimek 2013-08-08, 1:43
Forest gump?
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2013-08-08, 2:52 3
pojebało was? przecież to jest, kurwa, jak materiał z demotywatorów...ja rozumiem, bo sam czasem się wzruszam podczas filmów, czy ogólnie przy pewnych sytuacjach, ale to gówno? przecież to jest, kurwa, gówno niczym te zjebane historyjki z łańcuszków albo demotów.
ma sa kra.
Zgłoś
Avatar
mctewu 2013-08-08, 3:19 1
Still better story than Twilight...
Zgłoś
Avatar
Roczu 2013-08-08, 7:19
piękne słowa
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-08-08, 9:02
Deathgazer napisał/a:

-„Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj”.

-„Odmawiam”, rzekł oficer. Nie chcę, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.”

Żołnierz odszedł, aby wrócić po godzinie śmiertelnie ranny, niosąc ciało swojego przyjaciela.

Oficer wpadł we wściekłość.
-„Mówiłem ci, że nie żyje. Teraz straciłem was obu. Powiedz, czy warto było iść, by przynieść ciało?”

Umierający odrzekł: „O, tak. Gdy do niego dotarłem, jeszcze żył. I powiedział do mnie:

"Wiedziałem, że przyjdziesz”.



Ale jaja
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-08-08, 9:39 2
desperadonbth napisał/a:

Obrazek



One Erection... Widzę że wielki fan, przecież nie można było dać innego gifa, tylko akurat z tym pedałkiem.
Zgłoś
Avatar
MortPL 2013-08-08, 10:46 1
isitsaturday napisał/a:


– Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj.
– Odmawiam – rzekł oficer. – Nie chcę, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.
Żołnierz odszedł kilkadziesiąt metrów i padł postrzelony kilkakrotnie w tors i w głowę.
– Ktoś jeszcze chce okazać niesubordynację?



Czyżby opowieści z ruskiej armii?
Zgłoś
Avatar
Toljanos 2013-08-08, 20:42
Jest milion innych portali na takie historie, czemu akurat na portalu dla sadystów są takie ciepłe kluchy
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-08-08, 20:42 1


Idz Pan.
Zgłoś