18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Wojenna ustawka
Zenek_traktorzysta • 2021-08-19, 22:06
Dzwoni dowódca wojsk armii chińskiej do USA i proponuje wojnę:
Witajcie Amerykanie, chcemy wypowiedzieć wam wojnę, co wy na to?
Amerykanin: Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe, nasze wojska są w Iraku i Afganistanie, wiec ze względów ekonomicznych odpada, zadzwoń do Rosji myślę, że oni się zgodzą.
Chińczyk dzwoni do Rosji i zaczyna rozmowę w ten sam sposób:
Witajcie bracia Rosjanie, chcemy wypowiedzieć wam wojnę, co wy na to?
Rosjanin: W obecnych czasach nie ma takiej możliwości, u nas cięgle niewyjaśniona jest sytuacja z Gruzją i Czeczenią, wiec o nowych konfliktach zbrojnych nie ma mowy.
Chińczyk: To z kim wreszcie możemy walczyć?
Rosjanin: Dzwon do Polski!!!
Chińczyk: Gdzie? Do Polski? A co to za kraj?
Rosjanin: To nasi sąsiedzi, bardzo waleczny naród, około 40 mln ludności, z bogata historia wojenna. Oni na pewno wam nie odmówią.
Chińczyk dzwoni do Polski i rozpoczyna rozmowę:- Witajcie, dzwonie z Chin. My Chińczycy chcemy wypowiedzieć wam wojnę!
Polak: Nam, Polakom?
Chińczyk:- Tak, wam Polakom
Polak: A ile was jest?
Chińczyk: 3 mld
Polak: Ile?
Chińczyk: 3 mld.
Uśmiecha się Chińczyk (i myśli: "Już pękają!")
Polak:- O, k.....a, człowieku! gdzie my was będziemy chować?

2021-08-19, 22:12
heheheh. no ta

2021-08-19, 22:22
k***a macz, 40 lat temu Pan Masztalski z Panem Ecikiem ten wic juz opowiadali...

2021-08-19, 22:23
„gdzie my was będziemy chować?” Trzymać, k***a trzymać

2021-08-19, 23:10
Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, ze warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, superwysokie szpilki oraz maski również ze skóry. Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:
Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy. Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach, seksownych butach i masce powiedział, ze jestem miłością jego życia! Potem kochaliśmy sie przez kilka godzin.
Panna relacjonuje: U mnie było podobnie, kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę.
Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowna, skórzana bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzana maskę na twarzy. Kiedy mnie zobaczył powiedział "co na obiad, Batmanie?"

czaisz?

Już podupił na mieście heee

2021-08-19, 23:19
Pragnę tylko napomknąć, ze tan bezpardonowo waleczny naród przegrał trzy wielkie powstania narodowe, po tym jak sam ściągnął na siebie zaborców. Przegrał z kretesem kampanię wrześniową, potem pozwolił wyrżnąć kwiat inteligencji w bezsensownym powstaniu. Poza tym to naród wielkich strategów i brawurowo odważnych żołnierzy - w gębie.

2021-08-19, 23:30
Dark_steam napisał/a:

Pragnę tylko napomknąć, ze tan bezpardonowo waleczny naród przegrał trzy wielkie powstania narodowe, po tym jak sam ściągnął na siebie zaborców. Przegrał z kretesem kampanię wrześniową, potem pozwolił wyrżnąć kwiat inteligencji w bezsensownym powstaniu. Poza tym to naród wielkich strategów i brawurowo odważnych żołnierzy - w gębie.



z prawdziwą przykrością, ale przyznam Ci rację...

2021-08-19, 23:37
Marzenia ściętej głowy. Gdyby mozna porownac nasze panstwo do któregoś z psów to bylby to chihuahua

2021-08-19, 23:49
Co to za ch*jnia na głównej :lol: Dawno tak ch*jowego żartu nie widziałem, aż się zaśmiałem

2021-08-19, 23:53
Waleczny naród? Raczej mieso armatnie dla gierek wielkich Panów. Polscy życie oddawali w imię czego? 2k na rękę dla robotników? W imię księży pedofilów? A może w imię Powstania Warszawskiego gdzie więcej cywili wymordowano bo ktoś liczyć nie potrafił? ... Chcecie to walczcie. Ja to pie**ole 8-)

2021-08-19, 23:58
C0C0JUMBO napisał/a:

Waleczny naród? Raczej mieso armatnie dla gierek wielkich Panów. Polscy życie oddawali w imię czego? 2k na rękę dla robotników? W imię księży pedofilów? A może w imię Powstania Warszawskiego gdzie więcej cywili wymordowano bo ktoś liczyć nie potrafił? ... Chcecie to walczcie. Ja to pie**ole



Co za debil, chociaż byś szkołę skończył.
A co do tematu, dobry kawał ale trzeba zaktualizować trochę danych (liczbę ludności Polaków/Chińczyków, konflikt z Ukrainą oraz lokowanie amerykańskich żołnierzy)

:-D

2021-08-20, 00:05
ch*jowe

2021-08-20, 00:28
Przy naszym obecnym stanie wojska, gdzie połowa sprzętu pamięta jeszcze drugą wojnę światową, sądzę że przez chińską armię zostalibyśmy rozgromieni w tydzień

2021-08-20, 00:47
radek225 napisał/a:

Przy naszym obecnym stanie wojska, gdzie połowa sprzętu pamięta jeszcze drugą wojnę światową, sądzę że przez chińską armię zostalibyśmy rozgromieni w tydzień



Tydzień założyłeś chyba tylko dlatego, że musieliby tu jeszcze przyjechać

2021-08-20, 00:56
Pięć ch*jowych tematów z rzędu na głównej. To nawet nie powinno się w poczekalni znaleźć