18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Lubieketchup 2024-06-03, 11:28 4
Proszę o streszczeniem w jednym zdaniu
Zgłoś
Avatar
uniwerstal 2024-06-03, 11:45
@Lubieketchup:
-dzień dobry jestem z litwy, chce pan kupić akcję orlenu?
- słyszę ukraiński akcent, jak jest po litewsku "dzień dobry"?
- niestety nie mogę rozmawiać w innym języku bo jestem z pracy
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-03, 11:47 10
Film pokazuje, że nawet takie barachło jak upadliniec jest w stanie wydymać na hajs przez telefon Polaka idiotę.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-06-03, 14:33 5
Lubieketchup napisał/a:

Proszę o streszczeniem w jednym zdaniu



odkąd ukry się u nas pojawili to wzrosły oszustwa o 300% na olx i wszędzie tam gdzie można było
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-03, 21:22 1
Banderowcy w nocy zmieniają prognozę pogody! U mnie w mieście na przykład miało świecić słońce, a spadł deszcz.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-04, 0:23 1
Nie ma się co tak smucić. Naszych idiotów golą banderowcy, a w USA brudasy z Indii scamują na miliardy $$
Jelenie są wszędzie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-04, 7:53 1
smc napisał/a:

Banderowcy w nocy zmieniają prognozę pogody! U mnie w mieście na przykład miało świecić słońce, a spadł deszcz.


To jeszcze nic. U mnie na osiedlu banderowcy sprawili, że deszcz padając miał krople na lewą stronę wywinięte i padając mniej wody zostawiał. Ludzie brali kalosze ponoć myśląc że ulewa będzie.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-06-04, 10:24 1
baronturbina napisał/a:

To jeszcze nic. U mnie na osiedlu banderowcy sprawili, że deszcz padając miał krople na lewą stronę wywinięte i padając mniej wody zostawiał. Ludzie brali kalosze ponoć myśląc że ulewa będzie.



Wy tu sobie żartujecie, a u mnie wyjmują psie kupy ze śmietników i rzucają na chodnik.
Bo skąd by się wzięło gówno na chodniku? Polak przecież posprząta.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-04, 15:41
htp napisał/a:

Wy tu sobie żartujecie, a u mnie wyjmują psie kupy ze śmietników i rzucają na chodnik.
Bo skąd by się wzięło gówno na chodniku? Polak przecież posprząta.


O kurwa! Ale jaja u mnie też takie gowna są! Dopiero teraz do mnie dotarło czemu i kto temu winien!
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-06-05, 23:27 1
Yebać ścierwo banderowskie, bolszewickie, hitlerowskie, anglosaskie , rzydowskie, kozojebskie.....kurwa, nie ma już na świecie normalnych narodów.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-16, 0:19
Zgłoś