18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wojsko polskie
zakart • 2015-12-10, 9:42
Zgodnie z decyzją ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, począwszy od 10 grudnia 2015 roku, w organizowanych w Warszawie comiesięcznych uroczystościach upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej uczestniczyć będzie wojskowa asysta honorowa - informuje MON.
źródło: niezalezna.pl/73762-miesiecznice-smolenskie-z-asysta-wojskowa
Współczuję szczerze rodzinom ofiar tej tragedii, ale moim zdaniem brakuje jeszcze dwóch przedstawicieli PZP - czyli Poradni Zdrowia Psychicznego.
A chuj. Mam dzisiaj dobry humor. Możecie mnie zjebać.
Zgłoś
Avatar
NoPuke 2015-12-10, 10:11
Zapomniałeś jeszcze do tego dodać wymiany zegara na krzyż w sali obrad rządu oraz oczywiście tego youtube.com/watch?v=abXCj_qJSGw i jeszcze nie napisałeś o tym że projekt nowelizacji budżetu 2015 zakłada pobawienie MONu 209 mln złotych.
Zgłoś
Avatar
ypierdalaj 2015-12-10, 10:20
Do niektórych dalej nie dociera ze to nie był felerny wypadek autobusu z setkom cywilnych ofiar, tylko samolot z prezydentem i świta i ludzie którzy tam zginęli (w wypadku/zamachu- prawda na pewno przetrwa) zasługują na szczególne upamiętnienie.
Ś.p. Lech Kaczyński był patriotą, a w Polsce niestety są ludzie którzy maja ten kraj w dupie i którzy powiedzą "i dobrze, ze zginał, było, minęło, zapomnijmy". My nie zapomnimy.

Może i rzeczywiście na pokładzie wybuchła bomba, i Ruscy o tym wiedza, a samolotu nie oddadzą bo ten fakt wtedy wyjdzie.
A oni bedą winnymi w oczach całej reszty, być może ze niesłusznie.

Jest stara, znana i skuteczna maksyma wojskowa
Dziel i rządź
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-12-10, 10:24 1
Polska, kraj położony między nazistami, którzy od czasu do czasu wybijają sąsiadom obywateli, a rubieżą co czasem stwierdzi "Polsza niet zagranica"... Zamiast wydać parę milionów na zbrojenia atomowe (słaby to straszak wobec atomowego mocarstwa ale zawsze jakikolwiek kurwa) będziemy finansować comiesięczną paradę wojskową po Krakowskim Przedmieściu... Od razu mi lepiej...
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2015-12-10, 15:39
Przyszła "dobra zmiana"...

Zgłoś