18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
ofens14 2013-11-30, 1:15 5
Za Wojtka duże zimne do dna
Zgłoś
Avatar
Reative 2013-11-30, 1:48 1
Wielkie piwo! Takich tematów nam tutaj potrzeba, dobra robota!
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-11-30, 2:07 1
Super temat Piwko leci
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-30, 8:48
poszukaj dokladniej bo ten misiek tutaj juz byl, starczy do wyszukiwarki wrzucic wojtek i wyskoczy
Zgłoś
Avatar
Lololoney2 2013-11-30, 11:40
Nie zapominajmy o jeszcze jednym niedźwiedziu Wojska Polskiego - Baśce Murmańskiej, która salutowała samemu marszałkowi...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-30, 14:17 1
sadistic.pl/niedzwiedz-wojtek-vt122867.htm
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-30, 17:51
Jeden z niewielu naprawdę doskonałych, radosnych i ciekawych epizodów historii Polski.

Normalnie, wg standardu jaki zawsze Polsce fundowała opatrzność to Wojtek powinien był upuścić skrzynię z amunicją i zniszczyć całą baterię dział... bo tak wygląda większość historycznych wydarzeń w Polsce - wszystko idzie super... i nagle "znów wyszło jak zwykle".

No ale Wojtka szanuję, byłem w Edynburskim zoo i wiedziałem tą tablicę i w sumie szkoda, że nikt nie chce w Polsce potrzymać piękną tradycję i przemianować jakąś kompanię transportową na historyczną 22-jkę z logiem misia
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-07, 2:49
DUST DEVIL napisał/a:

Jeden z niewielu naprawdę doskonałych, radosnych i ciekawych epizodów historii Polski.

Normalnie, wg standardu jaki zawsze Polsce fundowała opatrzność to Wojtek powinien był upuścić skrzynię z amunicją i zniszczyć całą baterię dział... bo tak wygląda większość historycznych wydarzeń w Polsce - wszystko idzie super... i nagle "znów wyszło jak zwykle".

No ale Wojtka szanuję, byłem w Edynburskim zoo i wiedziałem tą tablicę i w sumie szkoda, że nikt nie chce w Polsce potrzymać piękną tradycję i przemianować jakąś kompanię transportową na historyczną 22-jkę z logiem misia



Pierdolisz bez sensu, jak chuj z pod kredensu Pierdolony lewicowy szmaciarz !!!
Zgłoś
Avatar
premium122 2013-12-13, 21:19
DUST DEVIL napisał/a:

Jeden z niewielu naprawdę doskonałych, radosnych i ciekawych epizodów historii Polski.

Normalnie, wg standardu jaki zawsze Polsce fundowała opatrzność to Wojtek powinien był upuścić skrzynię z amunicją i zniszczyć całą baterię dział... bo tak wygląda większość historycznych wydarzeń w Polsce - wszystko idzie super... i nagle "znów wyszło jak zwykle".

No ale Wojtka szanuję, byłem w Edynburskim zoo i wiedziałem tą tablicę i w sumie szkoda, że nikt nie chce w Polsce potrzymać piękną tradycję i przemianować jakąś kompanię transportową na historyczną 22-jkę z logiem misia



Kiedyś jako szczyl pojechałem do okupanta (niemiec) dorobic sobie w wakacje.
Na budowie pracowal z nami taki beżowy przybysz z komunistycznego raju zwanego "kuba".
W przerwach wychwalał swoj kraj i zdobycze socjalizmu oraz karcil i utyskiwal na kapitalistyczny wyzysk.
To w koncu grzecznie go zapytalem dlaczego tu pierdoli jak potluczony i na garnuszek kapitalistow przejechal pol swiata zamiast siedziec w ojczyznie i oplywac w dostatki socjalistycznej gospodarki.
Z lamanego niemieckiego/angielskiego przeszedl wtedy na swoj jezyk ojczysty i zaczal wrzeszczec.
Niespecjalnie rozumiem hiszpanski doszedlem jednak do wniosku , ze mnie obraza wiec dalsza rozmowa zmienila sie juz w bijatyke.Ale do czego zmierzam.
Do tego , ze drogi DUST DEVIL piewco komunizmu powinienes te swoje "mądrosci"(o innych twoich postach glownie wspominam)
serwowac przebywajac w korei polnocnej badz przynajmniej w moskwie bo piszac ze szkocji troche mi to hipokryzja zalatuje.
Pomijam juz fakt , ze majac 21 lat komune to znasz tylko z opowiadan albo filmow a ja jednak na ten jej koncowy okres sie zalapalem i niemile wspominam wieczne kolejki,kartki, biede i szarzyzne.
Zgłoś