18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
koolowsky 2012-12-27, 14:12 92
zdecydowanie wolę naszych żuli niż muslimów.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2012-12-27, 15:41 6
Co za debilna wstawka ktoś napisał coś na ścianie tydzień wcześniej a ty się jarasz że kilku meneli stoi obok .
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-12-27, 16:18 4
W ogóle kurwa nie czaję podniecaniem się menelami.
Tutaj że menel coś powiedział, tutaj że menel idzie krzywo drogą, tam że menel się porzygał...
kurwa co mnie obchodzą menele. To są starzy zapici ludzie. Cholernie nieinteresujący temat.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-27, 19:31 2
"dimibwa"- nawet nick jakiś taki afrykański, nie wiem komu polewasz wódkę, ale chyba nikt się tutaj z tobą nie napije. Nie to, żeby moje "piwo" miało jakieś znaczenie, ale oczywiście go nie dam, idź się pierdol z arabami czy murzynami, ja już wolę napić się wódki z żulem xD
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-27, 19:50 2
Obrońcy polskości!
Ja tam wolę Araba od żula. Wykształcony Arab da Polsce o wiele więcej niż Polak-żul albo Polak-antyislamista z Internetu.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-12-27, 20:38 6
anonymousm napisał/a:

Obrońcy polskości!
Ja tam wolę Araba od żula. Wykształcony Arab da Polsce o wiele więcej niż Polak-żul albo Polak-antyislamista z Internetu.



Menel pozbiera szkło i puszki muslim przywiezie 15kg ładunków

Śmieszą mnie Ci wszyscy propagandziści pseudo multikulturowości. Jak tylko islam dojdzie do władzy pierwsi stracicie głowy w imię boga bez twarzy
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-27, 20:39 2
@up Tak, wykształcony arab [to dopiero oksymoron] od razu przyjedzie do nas i będzie budować z nami Wielką Polskę. Jesteś skończonym idiotą. Większość arabów to właśnie żule, brudasy i kurwy społeczne, zwalczać takie gówno to obowiązek wykształconych ludzi właśnie. Zwalczać prawem.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-27, 21:09 2
@up
Arab może być w Polsce lekarzem, dziennikarzem, tłumaczem, artystą, kucharzem. Ty zawsze będziesz nikim.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-28, 0:46 3
@up Szkoda gadać z takim zerem jak ty. Arab równie dobrze może być w Pakistanie, Iranie czy Arabii Saudyjskiej: lekarzem, dziennikarzem czy kucharzem, ty np. w tych krajach nawet nie mógłbyś być kurwą [jak u nas] bo by cię ukamienowali.

Postawiłem ci piwo, pij i nie pierdol więcej.
Zgłoś
Avatar
N7 2020-06-11, 23:41
przekaz dla zachodu
Zgłoś