18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
femi666 2014-02-21, 19:46
20 minut od wstawienia na oficjalnego fejsa MNQ, słaby refleks kolego : D
Zgłoś
Avatar
writen 2014-02-21, 21:12 19
niemniej jednak bardzo trafne.
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-02-21, 21:53
też się dziwie na chuj te świeczki co to daję w ogóle, ja im mogę świeczkę zapalić ale na grobie a nie w oknie
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2014-02-21, 22:08
@ruli
Ja zapaliłem świeczkę i postawiłem przy oknie. Tak samo pomożesz zmarłej osobie paląc świeczkę jak teraz pomagamy w ten sposób.
Można dyskutować. Nic mnie to nie kosztuje.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-02-21, 22:22 53
Ja bym im zapalił napalm. A świeczkę Polakom pomordowanym przez skurwieli z UPA.
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-02-21, 22:31 2
@up
Dobrze gadasz,piwo.
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-02-21, 22:34 2
"czasami jesteś przytrzymany"
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-21, 22:38 9
Nie da się ukryć, że przemawia do mnie komiks, ale tak mnie wkurwia ta solidarność, że tona maści nie pomoże.
U nas tylu ludzi potrzebuje pomocy, tylu jest na skraju biedy i chuj cisza... a tam słać pomóc w szpitalu MSWiA przyjmą kilkaset osób z obrażeniami.,.. a mają oni ubezpieczenia??? nie kurwa ale kogo to teraz przecież My zapłacimy, nie ma problemu.
Nie pierdolcie mi że tacy jesteście humanitarni, no jak się po kieszeniach 40 mln rozłoży to fakt nie wiele, ale czemu nie zapłacą za to posłowie??? Pytali kogoś o chęć pomocy??? Nie sądzę!
Zgłoś
Avatar
Sithios 2014-02-21, 22:45
MNQ tafił idealnie. W internecie wszyscy plotkują o Majdanach tak jakby u siebie w kraju nie mieli problemów.
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-02-21, 23:08
@Tomaszu
kosztuje mnie to świeczkę więc pierdole za duży wydatek wole przodkom zapalić na szczęście nie zamordowanym przez upa
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-21, 23:15
A więc o to chodzi...
Zastanawiałem się po chuj świeczki, skoro światło na klatce się pali.
Szczerze mnie jebie co banderskie pomioty zrobią, żal mi tylko tej reszty ludzi.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-02-21, 23:23 4
Najbardziej bawi mnie fakt, że to Polska jest właśnie krajem gdzie od 24 lat panuje sen na jawie, ludzie z układu starego i nowego rozkradają i wyprzedają kraj, jego surowce, siłę roboczą, bankowość, ekonomie i ziemię, zatem w końcu powinna nastąpić sytuacja, że wkurwieni ludzie wychodzą na ulice i każą rządowi i reszcie "polityków" wypierdalać w podskokach i nie zbliżać się do żadnych stanowisk publicznych.

Ale nie w Polsce....

Bo w Polsce o ile twój sąsiad nie ma lepiej niż ty, to jest ok, a ciemna masa łyka każdy temat zastępczy i sie o niego zaciekle spiera, ale co gorsza Polaków dziecinnie łatwo podzielić na 2 obozy, które będą się nawzajem winiły za obecną sytuację kraju. W Polsce mamy podział "prawo" i "lewo" czyli święty pojedynek katole vs komuchy.

Tyle że, prawdziwe komuchy i prawdziwe katole (w sensie pracownicy powyższych "środowisk") taplają się w luksusie nietykalni przez polskie prawo.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-21, 23:34 1
Łohoho, jeszcze nie było pierdolenia typu "niezapominamy o Wołyniu". Cebulaczni pseudopatrioci już spią?
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-02-22, 11:45 1
@up Ty nie śpisz bo w sobotę szkoły nie masz i mama pozwala dłużej posiedzieć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie