18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
silverrose 2012-08-16, 23:11 2
Kolejny dodatek kolejny krok w przod i dwa kroki w tyl... znowu w dniu premiery zyska ~2mln graczy, a po 3 miesiacach odejdzie 4 mln. Podobnie bylo w Wotlk i Cata, tylko TBC przynioslo rozrost. Jak to blizz, cinematics robi genialne. Kung fu pandy mnie kusza, o ile GW2 mnie nie zatrzymie na dluzej. WoW to juz bardziej maszynka do pozyskania kasy na proj. Titan niz oczko w glowie blizza, jak bylo za dawnych lat.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-08-16, 23:32 9
najlepsze intra itak robi Bagiński do Wiedźminów, mam nadzieję, że do III i cyberpunka też b ędzie robić









do tego polecam animowaną historię Polski i intra do bitwy pod Grunwaldem, zajebiście wykonane.
Zgłoś
Avatar
lierox90 2012-08-16, 23:59 1
@Steelmike to jest kontynuacja, jak byś swoje małe nędzne ignoranckie ego wystawił na parę faktów odnośnie tej gry to byś to wiedział i nie pierdolił głupot

@silverrose może tak może nie, oni przede wszystkim chcą dokończyć opowieść którą zaczęli dawno temu i która wierze że skończą, śledzę od początku gier i książek historie Warcrafta i jestem z niej zadowolony.

Ja się nie mogę doczekać MoP nie tylko na kontynuacje opowieści ale i dlatego że podoba mi się azjatycka stylizacja.
Nikt nikomu nie każe w to grać ale przynajmniej oszczędźcie swojego psioczenia na grę w momencie kiedy tematem jest animacja/film i powiązane z nią zagadnienia a nie to skąd pochodzi.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-17, 1:42 2
lierox90 napisał/a:

@Steelmike to jest kontynuacja, jak byś swoje małe nędzne ignoranckie ego wystawił na parę faktów odnośnie tej gry to byś to wiedział i nie pierdolił głupot



Że się brzydko wyrażę - chuj mnie obchodzi WoW jako kontynuacja. Może to tworzy spójną całość, ale grając w Warcraft 3 z dodatkiem, który zakupiłem i mi się podoba, oczekuję kontynuacji poprzez kolejną strategię. Nie zamierzam kupować WoW-a + masy dodatków, a potem opłacać abonament.

Do tego jeśli ktoś lubi strategie, a nie cierpi cRPG i MMORPG, to nie zagra w WoW-a.
Zgłoś
Avatar
Sethemar 2012-08-17, 2:06
Pomijając te wasze wszystkie argumenty mniej i bardziej trafne.
Motyw Pandareńskiego wojownika i tak jest kozacki. Animacja bomba. Na dodatek jakie on wprowadza Pandemonium:P
Zgłoś
Avatar
DragonShade 2012-08-17, 7:52
Według mnie ta gra umiera. Wrzucanie kolejnych dodatków na siłę, żeby zatrzymać graczy którzy odchodzą do F2P, jak np. Tera, Aion, GW2 już nie działa.
Zgłoś
Avatar
prowler 2012-08-17, 9:25
Po złoił orka... Fajnie się to ogląda, pomijając wynurzenia o samej grze.
Zgłoś
Avatar
Bewup 2012-08-17, 9:45 3
for the horde
a tak serio to pierdolicie, że WoW be i do dupy i grafika brzydka i chuj w oko blizzardowi. Faktycznie szkoda, że nie ma kontynuacji do w3, ale Blizzard wypuszcza jedno z nielicznych MMO, które graficznie trzymają poziom przez tak długi czas (czego nie można powiedzieć np. o Lineage 2). Kreskówkowatość może się nie podobać, ale wolniej się starzeje od takiego Modern Warfare czy innych silących się na realizm shooterów. Sam ostatnio odpaliłem MoH: Allied Assault, który swego czasu urywał dupę, a teraz, gdyby grę odrzeć z poziomu desantu, to byłaby tak cienka, że ja pierdole. Podsumowując, grywalność zawsze jest ważniejsza od grafiki (vide Tetris czy Pac-Man)
btw warek mógł zapodać lolstorma i byłoby i po pandzie i po aluchu
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-08-17, 9:50
Mogli by zrobić cały film właśnie w takiej animacji , bardzo przyjemnie by się to oglądało
Zgłoś
Avatar
normale 2012-08-17, 9:56 2
Fajnie się czyta komentarze hejterów których nie było stać żeby zagrać w wowa:-D Chujowa grafika? Jak na 10-letnią grę jest całkiem dobra. Chujowa gra? Jak nie grałeś w żadne MMORPG to się nie wypowiadaj

Ciężko znaleźć teraz grę w której nie zastosowano jakichś udogodnień wymyślonych przez Blizzarda.
"A teraz ten MoP kurwa Blizzard przestał mierzyć w swoich fanów i chce do gry zwabić nowych 11-12 letnich graczy" tu się zgodzę, bo Ciężko zachęcić ludzi żeby zaczęli grać w coś na co trzeba wyłożyć kupę kasy i do tego, tak na prawdę zaczynają grę dalej niż od środka. A fani? Chuj z fanami diablo 2 miało i w sumie nadal ma kupę fanów, a wystarczy popatrzeć na diablo3, żeby zobaczyć jaką kasową srakę zrobili
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-08-17, 10:01
Intro fajne ale jakość filmików tego typu na sadisticu jest tak biedna ze aż rzygać się chce lepszy youtube żeby to pooglądać po co tu to wrzucacie?
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2012-08-17, 10:10
Słabe. Najlepsze intro do WoWa, to to z dodatku Wrath of The Lich King.
Widać, ze Blizz coraz bardziej skłania się ku gimbazie.
Grałem w WoW, więc wiem o czym mówię. Gra się zmieniła. Nies jest to już MMO z prawdziwego zdarzenia.
Wszystko zostało uproszczone, expi się szybko a złoto wypada jak szalone.
Nie mówię, że te zmiany są złe, ale kiedyś było lepiej.
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-08-17, 10:57
dla mnie ten dodatek jest ostatecznym pójściem bli$$a w stronę koszenia kasy.
Co to kurwa ma być, film animowany, przygodowy czy co ? Myślałem , że świat Warcrafta to miejsce odwiecznej krwawej walki między ludźmi a orkami . Jeszcze w 2 wyraźnie było to widać w3 broniła się genialną fabułą. Natomiast z Wowów to tylko Wrath of The Lich King był dobry , reszta to śćierwo cukierkowe zrobione tak aby obniżyć wiek, żeby dzieciaki w hameryce mogły sobie grać.
Wiem co mówię bo wzdłuż i wszerz przeszedłem wowa ze wszystkimi dodatkami.
To samo zrobili z D3 teraz , bez kasy , ciężko się gra - klimat taki o , muzyka chujowa , fabuła to żenada.
Jedyne co jest spoko to rozwój postaci i fizyka gry , zabijanie itp.
Od paru dni powróciłem do D2 i W2 , to były gry, może pikseloza , ale klimat , grywalność ... yhhh.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-08-17, 11:17
Pan kapitan napisał/a:



A czy gdzieś napisałem, że gram w WOW-a? Dla Twojej i innych wiadomości: nie grałem, nie gram i grać nie zamierzam.
Intro efektowne, fajnie wykonane i dlatego wrzuciłem...

Czep się swego chłopa - o ile go masz. A jak nie masz to noś cycki na wierzchu, a może znajdziesz.



Wątpię...na deskę nikt nie poleci, chyba, że onanista;) A i to na jego miejscu bym się bał czy dziura nie z drzazgami
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2012-08-17, 11:25
yoshi88-88 napisał/a:

dla mnie ten dodatek jest ostatecznym pójściem bli$$a w stronę koszenia kasy.
Co to kurwa ma być, film animowany, przygodowy czy co ? Myślałem , że świat Warcrafta to miejsce odwiecznej krwawej walki między ludźmi a orkami . Jeszcze w 2 wyraźnie było to widać w3 broniła się genialną fabułą. Natomiast z Wowów to tylko Wrath of The Lich King był dobry , reszta to śćierwo cukierkowe zrobione tak aby obniżyć wiek, żeby dzieciaki w hameryce mogły sobie grać.
Wiem co mówię bo wzdłuż i wszerz przeszedłem wowa ze wszystkimi dodatkami.
To samo zrobili z D3 teraz , bez kasy , ciężko się gra - klimat taki o , muzyka chujowa , fabuła to żenada.
Jedyne co jest spoko to rozwój postaci i fizyka gry , zabijanie itp.
Od paru dni powróciłem do D2 i W2 , to były gry, może pikseloza , ale klimat , grywalność ... yhhh.



No ciekawy punkt widzenia xD "scierwo cukierkowe" haha o ile pamiec mnie nie myli caly warcraft od poczatku tak wygladal (pamietacie oczojebne kolory chociazby w wc2?, no sorry chyba, ze mieliscie czarno-biale monitory), kazdy z osobna bedzie przekonywal, ze wow byl zajebisty na roznych etapach swojego rozwoju, co jest jawnym pierdoleniem i usilnym przekonywaniem do swojej racji, wow jest przelomowym MMORPG, ktory przez 8 lat przeszedl ewolucje, ktora pokazuje jak defacto rozwijal sie rynek gier, casual'izowanie gier jest trendem ogolnobranzowym, a nie wymyslem activision-blizzard, era hardcorowych graczy i gier z czasow wc2, d1, sc1 minela bezpowrotnie i trzeba sie z tym pogodzic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie