18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
masabitumiczna 2012-07-06, 12:50
Wyścigi i tak są lepsze! Bo co to za ściganie jak liczy się stoper i kartka, a nie walka koło w koło/drzwi w drzwi/zderzak w zderzak, opóźnianie hamowania itp...
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-07-06, 13:14 10
@up zrozumiał byś jak byś trochę pojeździł po szutrówkach i innych tego typu drogach, cały czas na granicy poślizgu, a na zakręcie prawie zawsze poślizg, jeden błąd drzewo/rów/słup/etc. Każdy ma swój gust swoje pasje, jak dla mnie super filmik, a WRC jest też świetną sprawą
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-06, 16:36 5
Czasy gdy jeździli Burns (RIP), McRae (RIP), Makinen, Gronholm, Sainz, czy później Loeb - to było niesamowite, piękne, emocjonujące. Nawet w telewizji oglądało się to z dreszczykiem emocji.
Piwko.
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-07-07, 10:41 4
O Solbergu zapomniałeś ;]
a tak serio. WRC dla mnie osobiście jest bardziej emocjonujące niż F1 etc. Może i ścigają się z czasem, ale robią to w pięknych miejscach i na różnych nawierzchniach. 0 monotonii.

a tak na marginesie, to czy ktoś wie czy na TV4 puszczają jeszcze takie obszerne relacje z rajdów jak kiedyś? Bo nigdy trafić nie mogę ani na reklamę, ani na relację.
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2012-07-07, 11:24 2


tak kiedyś wyglądały relacje z rajdów w Polsce, a wiecie jak jest teraz?

za 5 sekundową migawkę w SPORCIE po wiadomościach, trzeba płacić (sic!) niebotyczne pieniądze
jeśli nie płacimy to nas nie pokazują i prezenter mówi tak:
na 1szym miejscu Kajetanowicz - 5 sekundowa migawka
na 2gim Rzeźnik - 2-3 sekundowa migawka, bo załoga nie ma hajsu na więcej

aaa na PIĄTYM - ktośtam ktośtam, który również zapłacił

Jeśli nikt nie zapłaci to po prostu nawet nie wspominają o tym, że w ogóle był jakiś rajd

ps. zwróćcie uwagę ile ludzi jest na trybunach i nie tylko, myślę że na całym rajdzie jest ich więcej niż na jakimkolwiek meczu w ekstraklasie
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-07-07, 12:29
a gdzie power, a gdzie kick?
kategoria B, to było to
Zgłoś
Avatar
juki 2012-07-07, 12:55 2
I tak najbardziej brakuje mi Grupy B :<
Zgłoś
Avatar
P................S 2012-07-07, 13:34
iceman_ napisał/a:





popieprzyło mi sie z uszami ale słyszę tam Borowczyka?
Zgłoś
Avatar
SasekPL 2012-07-07, 22:34
Rzeczywiście mocno sadystyczny ten film jest...
Zgłoś