18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
WoT a życie rodzinne
~Faper Noster • 2015-01-09, 8:10
Gram sobie w WoT, narzeczona obok ogląda jakiś serial.
Idzie mi całkiem nieźle, celownik właśnie "zbiera się" na kolejnym ciężkim czołgu (gram artylerią, więc trochę to trwa - kto grał ten wie o co chodzi).
W tym momencie narzeczona wstaje i zaczyna kierować się do kuchni (a jak!)
I nagle, mój cel postanawia odjechać - na co ja, mimowolnie, do siebie:

- A dokąd to, GRUBASIE?

Niestety, materiał własny
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-01-09, 13:02 5
Gram w WoTa... Kurwa co to do huja jest? Skoro w to ktoś gra, to musi być jakaś gra... Wujek google zawsze pomoże... Kurwa World of Tanks. Ludzie co Wy kurwa robicie!?! Ja czasu nie mam tv włączyć, zapierdalam 7 dni w tygodniu: od pon do pt siedzę za biurkiem/ jadę na budowę, w weekend ciągnę zaoczne studia magisterskie na Pwr, robię uprawnienia branżowe, szkolenia z kosztorysowania, certyfikaty z autocada (...) ale nie o mnie miało być:
Kurwa nie mam czasu na seriale/gry, ale kurwa na siłkę 3-4 razy w tyg zawsze go znajdę, w wolny weekend jestem w Kielcach- sprawdzam afisz- kupuję bilety do teatru z dziewczyną, za x wolny weekend kurwa jadę na żagle, do meritum: ile kosztuje bilet do teatru (miasto: Kielce, miejsce w: loży, Sztuka: Hemar- poeta przeklęty) 2x 25zł, żaglówka na Kaszubach za 420stkę 20z ł godzina + 100 kaucji, kurwa karnet na siłownię u mnie w mieście 70 zł za cały miesiąc... Czy kurwa nie ma lepszych rozrywek?
Bo skoro jak zakładam była obraza o "dokąd idziesz grubasie" to karnet szt. 1 co najmniej by się przydał. Kurwa nie jestem alfa i omegą, ale staram się chociaż trochę kreatywności wykazać w czasie wolnym...
Zgłoś
Avatar
Godi87 2015-01-09, 13:05 5
Nie umiesz grac graj artą, nienawidze ludzi którzy grają babokami
Zgłoś
Avatar
makabrax 2015-01-09, 13:07 37
@DrMenegele
a może tak każdy się w końcu zajmie sobą, a nie wpierdalaniem się że jak ten może grać, jak ten może biegać, jak ten może książki czytać, jak ten może chodzić do teatru, jak ten może się uczyć, pierdoli jeden z drugim żłopiąc piwo i oglądając kiepskich... chuj wam do tego co kto robi, jeżeli dzięki temu jest szczęśliwy to czemu kurwa ma robić coś innego... i niech nawet kurwa nawet gapi się w chmury przez pół dnia...
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2015-01-09, 13:19 19
drMenegele widać, że jesteś nieszczęśliwy, bo byś nie pisał o swoich zainteresowaniach w ten sposób. Życie Ci jeszcze da w kość za to, że gonisz tak zajączka. Jak nie załamaniem nerwowym to depresją. Nie wiem czy kiszenie dupy na słoncu w egipcie jest warte pracy 7 dni w tygodniu. Ale jak tak uważasz to ok. Ale odjebaj się od innych. Nie twoja działka kto jak go spędza. A granie w gry na pewno nie ustępuje niczemu pójściu do teatru.
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-01-09, 13:23 3
makabrax napisał/a:

@DrMenegele
a może tak każdy się w końcu zajmie sobą, a nie wpierdalaniem się (...) chuj wam do tego co kto robi, jeżeli dzięki temu jest szczęśliwy to czemu kurwa ma robić coś innego... i niech nawet kurwa nawet gapi się w chmury przez pół dnia...



Nie do końca masz rację... tzn. nic nie mam osobiście do kolegi Faper Nostera tylko do sposobu spędzania przez niego wolnego czasu. Natomiast co do wpierdalania się... To tak jak z pedałami, jeżeli pedał mówi, że jest pedałem i czyni to publicznie, podlegać to powinno również publicznej ocenie, wbrew temu co próbuj się nam narzucać przez postempowe środowiska. Przez analogię, jeżeli moja dziewczyna ma swoje cycki dla mnie to tylko ja je oceniam*, jeżeli np wrzucę je na Sadola to co mam napisać: proszę pod postem nie pisać komentarzy, nie oceniać, bo cycki są prywatne!?!
*I ten co ew dopierdala mi rogi pod moją nieobecność, a nie ma mnie często
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2015-01-09, 13:43 5
CI co pisza o ruchaniu to chyba jeszcze tego nie robili,ile mozna dymac...

i nie czaje tego przypierdalania sie do gier,kazdy lubi co innego

DrMenegele, no wlasnie widze jaki "zarobiony jestes" ,kurwa mozna sobie gdzies z toba fotke zrobil wspalanyly czlowiek z ciebie....
Zgłoś
Avatar
szfak 2015-01-09, 13:49
kolejny jebany szmarciarz
Zgłoś
Avatar
kkubam 2015-01-09, 13:58 9
Ostatnio dawno nie wchodziłem na Sadola, ale dla tego jełopa aż się zalogowałem:

Hacker40 napisał/a:

Kurwa stary masz 32lata, narzeczoną na karku i grasz w takie gówno dla gimbopojebów jak WoT...
Weź idź zrób coś produktywnego, chociażby wydymaj swoją laskę w ten sposób upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Laska gówna w telewizji nie będzie oglądać robiąc sobie papkę z mózgu, ty zaś grać w to dziadostwo nie będziesz a jak się uda to i może przysporzysz się społeczeństwu tworząc nowego obywatela



Deklu, co ma wiek, czy status rodzinny do sposobów spędzania wolnego czasu, jeśli odpowiada to np. dwóm stronom związku?!

Jeśli nie cierpię łowienia ryb to wszystkich wędkarzy mam nawyzywać od różnych kurwów, czy innych mniej szlachetnych istot?!

Mam dla ciebie bardzo dobrą radę: znajdź długą prostą zakończoną jakimś murem, stań na początku tej prostej, rozpędź się, jak tylko możesz i jebnij swoim pustym łbem o tę ścianę na końcu...

PS Mam ok. 40, 16 lat w związku i od czasu do czasu gram w WoT'a i nie mam z tego powodu problemów małżeńskich czy innych takich.

PPS "Chcecie żyć wiecznie...?!?"
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-01-09, 14:04 23
ech... jest czas i miejsce na wszystko: na siłkę, na wyjazdy, na teatr, na kino, na seks, na żagle, na gry, na seriale itd.

znacie tylko nanosekundę z życia @autora z narzeczoną, a już macie teorie jak żyje, jaką ma kobietę i czy czasem nie ma na imię Renata...
a może to, że on gra, a ona ogląda cośtam w tv to np. zakończenie dnia:
wracają z pracy godz. 18:00, seks na odprężenie, wspólna kolacja i pogadanka jak tam minął dzień, jest 21:00 - więc czas na relaks więc on włączył komp., ona tv i zbierają siły przed nocną rundą
nigdy w związku nie byliście???
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2015-01-09, 14:17 10
oczami30latki napisał/a:

nigdy w związku nie byliście???


Trafiłaś w sedno - to pewnie jest powód wszelkich hejterskich komentarzy zakompleksionych frustratów i jednorękich bandytów.
Zgłoś
Avatar
d................6 2015-01-09, 14:31 7
A ja napierdalam ze swoją dziewczyną w gry online i jest ok. Nie każdy gracz to jebany nołlajf, który napierdala od rana do wieczora w gry. Trzeba coś robić żeby nie zdechnąć z nudów. I chuj.

Cytat:

Gram w WoTa... Kurwa co to do huja jest? Skoro w to ktoś gra, to musi być jakaś gra... Wujek google zawsze pomoże... Kurwa World of Tanks. Ludzie co Wy kurwa robicie!?! Ja czasu nie mam tv włączyć, zapierdalam 7 dni w tygodniu: od pon do pt siedzę za biurkiem/ jadę na budowę, w weekend ciągnę zaoczne studia magisterskie na Pwr, robię uprawnienia branżowe, szkolenia z kosztorysowania, certyfikaty z autocada (...) ale nie o mnie miało być:
Kurwa nie mam czasu na seriale/gry, ale kurwa na siłkę 3-4 razy w tyg zawsze go znajdę, w wolny weekend jestem w Kielcach- sprawdzam afisz- kupuję bilety do teatru z dziewczyną, za x wolny weekend kurwa jadę na żagle, do meritum: ile kosztuje bilet do teatru (miasto: Kielce, miejsce w: loży, Sztuka: Hemar- poeta przeklęty) 2x 25zł, żaglówka na Kaszubach za 420stkę 20z ł godzina + 100 kaucji, kurwa karnet na siłownię u mnie w mieście 70 zł za cały miesiąc... Czy kurwa nie ma lepszych rozrywek?
Bo skoro jak zakładam była obraza o "dokąd idziesz grubasie" to karnet szt. 1 co najmniej by się przydał. Kurwa nie jestem alfa i omegą, ale staram się chociaż trochę kreatywności wykazać w czasie wolnym..



A chuj nas to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Miacholl 2015-01-09, 15:35 1
up
Każdy arciarz to jednoręki bandyta
Zgłoś
Avatar
Hellcat 2015-01-09, 17:09 5
Chciałam dać piwo, ale grasz artą...
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2015-01-09, 18:43 5
DrMenegele napisał/a:

Gram w WoTa... Kurwa co to do huja jest? Skoro w to ktoś gra, to musi być jakaś gra... Wujek google zawsze pomoże... Kurwa World of Tanks. Ludzie co Wy kurwa robicie!?! Ja czasu nie mam tv włączyć, zapierdalam 7 dni w tygodniu: od pon do pt siedzę za biurkiem/ jadę na budowę, w weekend ciągnę zaoczne studia magisterskie na Pwr, robię uprawnienia branżowe, szkolenia z kosztorysowania, certyfikaty z autocada (...) ale nie o mnie miało być:
Kurwa nie mam czasu na seriale/gry, ale kurwa na siłkę 3-4 razy w tyg zawsze go znajdę, w wolny weekend jestem w Kielcach- sprawdzam afisz- kupuję bilety do teatru z dziewczyną, za x wolny weekend kurwa jadę na żagle, do meritum: ile kosztuje bilet do teatru (miasto: Kielce, miejsce w: loży, Sztuka: Hemar- poeta przeklęty) 2x 25zł, żaglówka na Kaszubach za 420stkę 20z ł godzina + 100 kaucji, kurwa karnet na siłownię u mnie w mieście 70 zł za cały miesiąc... Czy kurwa nie ma lepszych rozrywek?
Bo skoro jak zakładam była obraza o "dokąd idziesz grubasie" to karnet szt. 1 co najmniej by się przydał. Kurwa nie jestem alfa i omegą, ale staram się chociaż trochę kreatywności wykazać w czasie wolnym...



Nie krócej było napisać że masz ból dupy bo nie każdy zapierdala jak mały robocik?
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2015-01-09, 20:23 5
Łoo.. Ależ komentarzy

No to po kolei:
- tak, gram w WoT i jednocześnie mam dziewczynę. Niemożliwe? A jednak
- po jakimś czasie człowiek nabywa ochoty na inne rozrywki niż tylko bzykanie. Ona ma swoje pasje, ja swoje. W tym WoT-a
- dla zatroskanych przyrostem naturalnych, ten obowiązek wobec społeczeństwa spełniliśmy
- na co dzień też ciężko pracuję, dzięki czemu stać mnie na utrzymanie rodziny i zostaje jeszcze parę groszy na golda do WoT-a
- wbrew pozorom, granie artą wcale nie jest takie miłe łatwe i przyjemne. Nie wymaga może tyle refleksu co jazda spotterem, ale głowa musi pracować, inaczej nic się nie ustrzeli, szczególnie na wyższych tierach

Pozdrawiam Sadole!

PS Jak by ktoś chciał, w WoT mam tego samego nicka co tu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie