18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
Quassar 2022-02-26, 12:48 6
a pasy 10 m dalej.... GZ.. ameba roku.
Nie bez powodu jest na wózku mam nadzieje że teraz już zginie na amen i nie będzie zakałą dla społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Nieto 2022-02-26, 21:32 3
nie wiem gdzie to jest, jaka to ulica, ale tam potrafią pomagać bliźnim, gdy ktoś chce sobie zrobić eutanazję to mu w tym nie przeszkadzają
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-02-27, 12:13 1
Wiadomo, osoba na wózku to debil do kwadratu, ale kierowca puszki też niespecjalnie próbuje uniknąć zdarzenia
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-03-26, 3:14
Oj tam, zaraz 3 pasy! Półtora, może dwa w porywach!
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów