18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Zrobienie najechania na pracownika wchodzącego po rampie na górę, na skutek czego staję się dostanie pod koła załadowanego pojazdu. Człowiek sponiewierany pod pojazdem staje się nieruchliwy co wskazuje na urazy wewnętrzne i głęboką penetrację nacisku.

Zgłoś
Avatar
Fifka 2016-11-16, 0:27 2
"co wskazuje na urazy wewnętrzne i głęboką penetrację nacisku"
Hahah co opis to lepszy. Piwko się należy.
Zgłoś
Avatar
69zielony69 2016-11-16, 0:59 7
Za głupie opisy piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
mamurra 2016-11-16, 2:42
OP, weź już przestań kaleczyć język polski...
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-11-16, 7:12
Penetracji nie było bo widly wózka byly zajęte
Zgłoś
Avatar
sSQNn 2016-11-16, 10:52
Bo nie ma to jak być idiotą wpierdalającym się przed pojazd...
Zgłoś
Avatar
u................t 2016-11-16, 12:11 4
@up
Wioząc taki ładunek jedzie się tyłem a nie przodem, po to właśnie żeby widzieć co się dzieję
Zgłoś
Avatar
primas 2016-11-16, 17:43 9
@up kolego pod górkę jedzie się przodem po to by ładunek się nie zsunął lub wózek nie przewrócił
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2016-11-16, 18:50
ej fantastico a tobie co najechało na głowę, że taki popieprzony jesteś?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-11-16, 20:00 4
ulthart napisał/a:

@up
Wioząc taki ładunek jedzie się tyłem a nie przodem, po to właśnie żeby widzieć co się dzieję


W zaistniałej sytuacji wózkowy jechał prawidłowo przodem ponieważ wjeżdżał pod górkę. A pod górkę z towarem trzeba i należy wjeżdżać przodem a zjeżdżać tyłem po to żeby drogocenny towar nie spierdzielił się (zsunął) z wideł i/lub palety.
Gdyby jechał po płaskiej powierzchni zasłużył by na dużego dildosa w anusa - oczywiście za karę a nie w nagrodę zboczuchy jedne.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2016-11-16, 22:49
"Człowiek sponiewierany pod pojazdem staje się nieruchliwy co wskazuje na urazy wewnętrzne i głęboką penetrację nacisku."

Pierdolisz waćpan. Wjechał mu na nogi i przetarł jego dupskiem podjazd. Powyżej pasa, poza zadrapaniami i stłuczeniami, raczej nie ruszony.
Zgłoś
Avatar
Dr.Greenthumb 2016-11-17, 0:04 1
Wina obydwu, po to jest klakson żeby go używać. Czy to wyjazd zza winkla, czy to jazda bez widoczności, czy cofanie.
Wjazd tyłem i zjazd przodem skończyłby się prawdopodobnie utratą stateczności (nie znam wagi ładunku).
Środek ciężkości zmienia się również podczas ruszania/przyspieszania i hamowania, więc @ulthart, nie wprowadzaj innych w błąd, bo przez takie właśnie zachowanie wózki się przewracają.

Gość co szedł nie lepszy, szedł sobie środkiem drogi transportowej

@el_kadafi, Taki wózek waży +/- 4t do tego ma mały prześwit +/- 30cm, wątpię aby były to tylko zadrapania i stłuczenia.
Zgłoś
Avatar
bialy_pielgrzym111 2016-11-17, 8:34
Gdyby jechał tyłem to na pewno by gościa zauważył. Tylko nie wiadomo czy by mu na to jego wózek pozwolił. Zależnie też od towaru jaki wiózł. Druga sprawa to sam poszkodowany. Gdzie mózg iść rampą w stronę jadącego widlaka po czym się odwrócić do niego plecami... zero wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2016-11-17, 8:35 3
Większość Sadoli nie potrafi poprawnie pisać po polsku a czepiacie się kolesia który pisze niepoprawnie, ale świadomie. Gdy widzę teksty typu "ruchałbym TĄ babkę", chuj mnie strzela. Jesteście bandą, popierdolonych, ignorantów. Odpierdolcie się od Fantastico!
Zgłoś
Avatar
freeszpak 2016-11-17, 15:16
Kurwa pod górkę z ładunkiem jechać tyłem ;d ulthart jeśli piszesz poważnie to kretyn z ciebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie