18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pater patriae 2012-07-24, 23:17 3
... ,że ludzie dalej głosują na tego złodzieja"
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-24, 23:19
Że co? Jakie rzeczy i po jakim imieniu? Patologia to była jak rządził L i J i gonili bezdomnego "za obrazę" przez pół kraju a słowa takie jak "premier to chuj" i inne takie nie miały prawa bytu bo...ludzie nawet w mięsnym na dzielnicy bali się do ekspedienta powiedzieć "poproszę kaczkę" bo Jarek miał takie wyjebiste kompleksy i brak dystansu do siebie. To była patologia stary. To że możesz sobie pisać "Tusk to chuj" to tylko oznaka tego że to w końcu wolny kraj. Wtedy to Ci jedna i jedyna "właściwa" partia mówiła czy jesteś patriotą i skąd masz pieniądze oraz czy i dlaczego jesteś złodziejem, bo "jak ktoś ma pieniądze, to skądś je ma"... Tyle ode mnie.
Zgłoś
Avatar
sdfgs 2012-07-24, 23:26 2
Pater patriae napisał/a:

ludzie dalej głosują


Uwierz mi, że od ostatnich wyborów nikt na niego nie głosował...(i pewnie już nie będzie)
Zgłoś
Avatar
seba21 2012-07-24, 23:28
Żal mi was wszystkich którzy chodzicie na te chore wybory, ja się totalnie od tego odciełem, nie oglądam wiadomości i jakoś nie żałuję. Jestem nerwowym człowiekiem i wiem jakby się to skończyło dla mnie. Pozdrawiam wszystkich wyborców
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-24, 23:32 3
sdfgs napisał/a:


Uwierz mi, że od ostatnich wyborów nikt na niego nie głosował...(i pewnie już nie będzie)



Ekhm.



Przecież, jeżeli nie oddasz głosu na PO to do władzy dojdzie PiS, a tego przecież TVN nie chce.
A jak nie oddasz głosu na PiS to wtedy do władzy dojdą burzyciele kościołów, a tego przecież Radio Maryja nie chce.

Cytat:

Żal mi was wszystkich którzy chodzicie na te chore wybory, ja się totalnie od tego odciełem, nie oglądam wiadomości i jakoś nie żałuję. Jestem nerwowym człowiekiem i wiem jakby się to skończyło dla mnie. Pozdrawiam wszystkich wyborców



A mi żal Twoich przodków którzy pewnie walczyli o wolną Polskę, a Tobie nie chce się iść nawet na wybory, uwierz, nie robisz na złość politykom, a wręcz odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-25, 0:14 3
tysonic napisał/a:

Że co? Jakie rzeczy i po jakim imieniu? Patologia to była jak rządził L i J i gonili bezdomnego "za obrazę" przez pół kraju



Napisała o Komorowskim, szuka jej prokurator

Poznanianka Anna Łojewska głosowała na Bronisława Komorowskiego. Dziś przyznaje, że to był błąd. Mocno rozczarowana działaniami prezydenta, na internetowym forum oceniła je w ostrych słowach. I zaczęły się kłopoty. Kobiety szuka olsztyńska prokuratura.

Anna Łojewska jest osobą dość popularną w Poznaniu, ma wyższe wykształcenie, zna kilka języków, publikuje. W książce „Pamiętnik z dekady bezdomności” opisała swoje perypetie, gdy z powodów finansowych straciła mieszkanie i musiała zamieszkać w ośrodku dla bezdomnych „Barka”. Zdołała wyjść na prostą, założyła własną firmę, dzisiaj pomaga innym.

W rozmowie z „Codzienną” Anna Łojewska nie ukrywa, że w wyborach prezydenckich jej kandydatem był Bronisław Komorowski. – I jestem nim głęboko rozczarowana. Bardzo żałuję, że oddałam głos na Bronisława Komorowskiego. Popełnił wiele błędów, a już kompletnie niezrozumiała dla mnie jest próba zmiany prawa o zgromadzeniach inspirowana przez prezydenta – tłumaczy poirytowana kobieta, która publicznie dała wyraz niezadowolenia.

W maju tego roku – przy okazji Dnia Weterana – Komorowski przyjechał do Poznania, aby porozmawiać z żołnierzami rannymi podczas misji w Iraku i Afganistanie. Relacja z tego spotkania ukazała się na portalu Gazeta.pl, a pod tekstem internautka o nicku a.lojewska napisała w ostrym tonie długi komentarz, który zaczęła dość symbolicznie: „panie prezydencie – specjalnie z małej litery”. Później skrytykowała pobyt polskich żołnierzy w Afganistanie. Wpis ten kończy słowami: „…jako prezydent mojego kraju, na którego głosowałam, proszę nie roztrwaniać moich podatków, bo i tak pan i koledzy z PO dostatecznie zmarnowaliście!”.

Anna Łojewska przyznaje „Codziennej”, że to ona jest autorką komentarza. – I nie żałuję – mówi stanowczo, choć może mieć poważne problemy.

Wpisem Łojewskiej zainteresowały się służby pilnujące, aby nikt nie psuł samopoczucia Bronisława Komorowskiego. 11 lipca Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe wszczęła śledztwo z art. 135 kodeksu karnego. – W sprawie znieważenia prezydenta i Wojska Polskiego – potwierdza „Codziennej” zastępca prokuratura rejonowego Anna Grygo-Janusz.

Anna Łojewska nie otrzymała wezwania na przesłuchanie, bo śledczy z Olsztyna muszą procesowo potwierdzić, że to ona jest autorką komentarza na forum Gazeta.pl. Gdy to się stanie, wyborca Platformy Obywatelskiej usłyszy zarzuty za krytykowanie polityka PO. W sobotę Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało złożenie we wrześniu projektu zmian znoszących m.in. art. 135 kodeksu karnego umożliwiający ściganie za znieważenie głowy państwa.

niezalezna.pl/31182-napisala-o-komorowskim-szuka-jej-prokurator
Zgłoś
Avatar
sdfgs 2012-07-25, 0:25
Jak to ktoś kiedyś powiedział "Spieprzaj dziadu"(bo mu wolno) Sondaże zależnie czy robi je ktoś dla PO czy ktoś dla PIS wyglądają inaczej...
Zgłoś
Avatar
A................n 2012-07-25, 9:18 1
Nie lubię WP za te nazwy artykułów które mijają się z prawdziwą zawartością.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2012-07-25, 14:56 6
tysonic napisał/a:

Że co? Jakie rzeczy i po jakim imieniu? Patologia to była jak rządził L i J i gonili

bezdomnego "za obrazę" przez pół kraju a słowa takie jak "premier to chuj" i inne takie nie miały prawa

bytu bo...ludzie nawet w mięsnym na dzielnicy bali się do ekspedienta powiedzieć "poproszę kaczkę" bo

Jarek miał takie wyjebiste kompleksy i brak dystansu do siebie. To była patologia stary. To że możesz

sobie pisać "Tusk to chuj" to tylko oznaka tego że to w końcu wolny kraj. Wtedy to Ci jedna i jedyna

"właściwa" partia mówiła czy jesteś patriotą i skąd masz pieniądze oraz czy i dlaczego jesteś

złodziejem, bo "jak ktoś ma pieniądze, to skądś je ma"... Tyle ode mnie.



Jak rasowy leming na krytykę pod adresem ryżego wodza umiesz odpowiedzieć tylko - bo kaczka jest gorsza.

Niestety nie zauważasz w tym swoim amoku, że:

Władza wozi się za kasę podatników a spółki państwowe traktowane są jako prywatne folwarki.

Afery w których utaplane są czołowe nazwiska obu partii są zamiatane pod dywan (nietrudne - skoro 90%

obywateli czerpie całą swoją wiedzę o świecie z TV).

Program liberalizacji gospodarki anulowany (bo niby kryzys - ale takie rozwiązania pro gospodarcze to

chyba na kryzys są dobre?).

Podatki podniesione, a dług upchany po samorządach (przez co tylko wincenty ekonomista wie ile tego

długu naprawdę jest).

Wiek emerytalny podniesiony (efekt taki że polak będzie brał po około 1500zł przez 4 lata - np. niemiec przez 10lat po ponad 8000zł - mimo tego samego wieku emerytalnego).

Świadczenia (np. zdrowotne) obcięte.

Komercjalizacja służby zdrowia (od przyszłego roku - jak szpital przekroczy limity z NFZ to będziesz

płacił za zabieg, albo czekał do następnego roku).

Prawo do zgromadzeń publicznych ograniczone.

Zwiększenie uprawnień policji do używania broni (teraz gliniarze mogą strzelać do dzieci i kobiet w

ciąży).

Krytyka w internecie spotyka się z akcją ABW (antykomor)

Za niekompetencje przy tworzeniu ustaw będziemy do UE płacić wielomiliardowe kary i odszkodowania

(ustawa hazardowa).

Prowadzenie gry z ruskimi celem obniżenia znaczenia prezydenckiej delegacji lecącej do smoleńska (ryży

oczywiście nic nie pamięta).

Podpisanie niekorzystnych umów gazowych (za co pawlak powinien już dawno siedzieć).

Brak reakcji na odcięcie gazoportu w Świnoujściu (bo najlepszy gaz jest od putina).

Jeżeli dla ciebie to normalność - to znaczy że piszesz z jakiegoś zakładu zamkniętego z pokoju bez klamek...no albo trolujesz bo jesteś beneficjentem tego bajzlu.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-07-25, 18:51
W tym państwie to kurwa nie ma nawet na kogo głosować. Same kurwa złodzieje i kurwy. Gdy nie dadzą w końcu w Polsce, że głosujesz na KONKRETNEGO kandydata co ma rządzić, a nie partię. To będzie chujowo tak jak jest teraz i nawet Sir Jan Kowalski tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-25, 18:54 1
Zgłoś
Avatar
M@peT 2012-07-25, 22:03
To wszystko i tak nie zmienia faktu ze jesteś jebanym warszawiakiem.
Zgłoś
Avatar
Juzek_Owsiak 2012-07-25, 23:17
Wygląda jak rebus
Zgłoś
Avatar
Donald_Tusk 2012-07-26, 10:50
Wypraszam sobie!
Zgłoś