18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wpadka lektora w TLC
Bloodex • 2013-08-03, 13:39
Siostra przed chwilą odkryła takie cudo podczas oglądania telewizji . O to pukanie i szuranie nie miejcie pretensji do mnie , wszystkie dźwięki pochodzą z tv.



Nagrywane komórką , nie tosterem .
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2013-08-03, 17:40 3
Venka napisał/a:



ale jakość i tak wciąż jest chujowa w porównaniu do lcd z led



Pierdol pierdol, posłuchamy znawcy

Co to jest lcd z led ? Albo telewizor jest lcd, albo jest led. To dwie różne technologie.

Co niby przeważa na korzyść leda nad plazmą ?

Plazma też ma 1080, ale co z niego skoro programy do tej rozdzielczości są skalowane ? Wszystko jest w natywnej 720 więc hd ready wystarczy.

Czerń dalej w plaźmie jest czerniejsza niż w ledzie.

Wymiarami, a zwłaszcza głebokością plazmy wiele nie ustępują.

Prądążerność typu 500 wat już jest przeszłością, spokojnie biorą w okolicach 100 W, a z leda te swoje 50 wat w dupe możesz sobie wsadzić, bo jest wtedy tryb energooszczedny włączony i obraz jest w chuj ciemny - znikome podświetlenie. W normalnym trybie też wpierdziela ok 100 wat.

Plazma posiada zerowy czas reakcji, led i lcd zazwyczaj 5ms.

Takze w czym ten led jest lepszy od plazmy ?

Płacić 2-3 klocki za to, by powiekszać kutasa przed sąsiadami smiesznym Ledem z 40 calami wole wydać mniej na plazme, a mieć tv minimum 50 cali.

Nara
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-08-03, 17:44 26
Ja pierdole, rozmowy o specyfikacjach telewizorów na sadisticu. Chyba zabłądziłem.
Zgłoś
Avatar
gajuszek 2013-08-03, 17:47
Przecież to jest Kuba Wątły z Krzywego Zwierciadła z Superstacji XD
Zgłoś
Avatar
Venka 2013-08-03, 18:04 5
darkalex1 napisał/a:



Pierdol pierdol, posłuchamy znawcy

Co to jest lcd z led ? Albo telewizor jest lcd, albo jest led. To dwie różne technologie.

Co niby przeważa na korzyść leda nad plazmą ?

Plazma też ma 1080, ale co z niego skoro programy do tej rozdzielczości są skalowane ? Wszystko jest w natywnej 720 więc hd ready wystarczy.

Czerń dalej w plaźmie jest czerniejsza niż w ledzie.

Wymiarami, a zwłaszcza głebokością plazmy wiele nie ustępują.

Prądążerność typu 500 wat już jest przeszłością, spokojnie biorą w okolicach 100 W, a z leda te swoje 50 wat w dupe możesz sobie wsadzić, bo jest wtedy tryb energooszczedny włączony i obraz jest w chuj ciemny - znikome podświetlenie. W normalnym trybie też wpierdziela ok 100 wat.

Plazma posiada zerowy czas reakcji, led i lcd zazwyczaj 5ms.

Takze w czym ten led jest lepszy od plazmy ?

Płacić 2-3 klocki za to, by powiekszać kutasa przed sąsiadami smiesznym Ledem z 40 calami wole wydać mniej na plazme, a mieć tv minimum 50 cali.

Nara



Mylisz się - nie ma telewizorów "led". Są to telewizory LCD z podświetleniem (krawędziowym bądź pełnym) za pomocą LED dzięki czemu uzyskujesz lepszą czerń. Przejdź się do sklepów i porównaj sobie obraz z plazmy i lcd - naprawdę jest różnica przynajmniej dla mnie. Jednak to Ty gospodarujesz swymi pieniędzmi i kupisz co chcesz, przedstawiam tylko moje zdanie na ten temat.

Jest co prawda technologia OLED jednak stosowana jest głównie w telefonach (np AMOLED)

Ja w dupę sobie nic nie wsadzam, a wszelkie tryby ekologiczne zawsze wyłączam
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-08-03, 18:05 1
darkalex1 napisał/a:



Co to jest lcd z led ? Albo telewizor jest lcd, albo jest led. To dwie różne technologie.



Trudno się domyślić ze chodzi o "led" czyli lcd z podświetleniem led zamiast lampowego.

Venka napisał/a:



ale jakość i tak wciąż jest chujowa w porównaniu do lcd z led


Możesz rozwinąć?
Poza rozdzielczością telewizory lampowe są lepsze od lcd pod każdym względem, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-08-03, 18:07
"o widzisz? I tu jest profesjonalizm, kurwa"
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-08-03, 18:16 2
1:33 dobrze przetłumaczone
Zgłoś
Avatar
magdeczka.1234 2013-08-03, 18:24
ale żenada... ja bym gościa od razu wywaliła. Poważna telewizja hahahah

Ten Frajer to Jakub Wątły... niezly wieśniak
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-03, 18:32
Plazmy stosowało się dla rzeczywiście wielkich rozmiarów telewizorów, ze względu na mniejszy pobór energii a po drugie że duże ogląda się z większej odległości - wtedy nie widać niedoskonałości jeśli chodzi o rozdzielczość.

A co do LED to chwyt marketingowy. Telewizory to zwykłe LCD a że zmienili podświetlenie to od razu można kosić klientów na nową nazwę.
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-08-03, 19:31 2
Ja pierdole. Tutaj temat jest zupełnie o czymś innym nie o pierdolonym ELSIDI I LED -.-
Zgłoś
Avatar
suchy945 2013-08-03, 21:34
@darkalex1 zamknij pizde internetowy magistrze inżynierze od kurwawszystkiego
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-08-03, 22:59
1:34 rozjebało mnie
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2013-08-03, 23:09
suchy945 napisał/a:

@darkalex1 zamknij pizde internetowy magistrze inżynierze od kurwawszystkiego



Niby rówieśnik, a tyle do powiedzenia ciemna masa ma. Krzyczeć potrafi, a jak potrzebne argumenty to język się plącze i dupe zamykasz.
Zgłoś
Avatar
r................t 2013-08-03, 23:35
Swoją drogą co to kurwa za gówniany program???
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2013-08-04, 9:15
darkalex1 napisał/a:



Niby rówieśnik, a tyle do powiedzenia ciemna masa ma. Krzyczeć potrafi, a jak potrzebne argumenty to język się plącze i dupe zamykasz.



No to opowiedz coś więcej o tych różnych technologiach jakimi są led i lcd.

Dla większości ludzi wsadzenie diod led zamiast świetlówki to nie jest nowa technologia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie