18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wpadł dzięki MAM TALENT
~Angel • 2009-10-31, 22:01
Cytat:

Poszukiwany przez dwa sądy 24-letni mieszkaniec Bytomia zaprezentował się w programie telewizyjnym poszukującym talentów. Jurorzy nie dostrzegli w nim zacięcia artystycznego, za to poszukiwanego dostrzegł dzielnicowy z Komisariatu I w Bytomiu. Niedługo potem 24-latek trafił za kraty aresztu, gdzie spędzi najbliższe 1,5 roku.

Przed kilkoma tygodniami oglądający program telewizyjny dzielnicowy z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach, ku swojemu zaskoczeniu zobaczył na ekranie telewizora ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości od września ubiegłego roku 24-letniego mieszkańca dzielnicy Karb. Mężczyznę między innymi za rozbój, kradzież i zniszczenie mienia poszukiwały Sądy Rejonowe w Bytomiu i Oleśnie, które nakazały go zatrzymać i dostarczyć do najbliższej jednostki penitencjarnej. Zaprezentowany występ artystyczny nie przypadł do gustu jurorom, którzy nie dopuścili go do kolejnego etapu programu. Pokaz ten uprawdopodobnił natomiast to, że poszukiwany mężczyzna nie uciekł z kraju, w związku z czym dzielnicowy i jego kolega z komisariatu, podejmując policyjną pracę operacyjną, doprowadzili do zatrzymania nieuchwytnego dotąd 24-latka. Prezentujący swoje uzdolnienia muzyczne bytomianin, biorąc udział w programie zapewne liczył na przyspieszenie kariery scenicznej i chyba nawet przez myśl mu nie przeszło, że już wkrótce pogoń za sukcesem przyspieszy, tyle, że pobyt za kratami aresztu śledczego, gdzie czeka go 1,5 roku odsiadki za popełnione wcześniej przestępstwa. Szef bytomskiej policji nagrodził dzielnicowego, za jego skuteczność w służbie.



Źródło:
Kod:
http://www.bytom.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art2770,utalentowany-poszukiwany.html




Teraz może pośpiewać kolegom podczas wspólnej kąpieli na łaźni, na pewno będą na TAK

MC Janson
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-10-31, 22:10
Nie dość że nie ma talentu to mózgu też brak, każdy wie że gdy Cie ścigają najpierw sie gra w M jak Miłość...
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-10-31, 22:12 6
Nie rozumiem. Mieć 24 lata i być tak kurewsko głupim? Mi by było wstyd żyć..
Zgłoś
Avatar
lesiot 2009-10-31, 22:18 1
A to jest onet czy sadistic?
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-10-31, 22:39 2
fajne ma spodnie
Zgłoś
Avatar
CJ 2009-10-31, 22:45
z ryja widac że kryminał... połowy zębów nie miał
Zgłoś
Avatar
t................e 2009-10-31, 22:59
CJ napisał/a:

z ryja widac że kryminał... połowy zębów nie miał


wybite czy wyszczerbione od robienia laski ;> ?
już rozumiem co się tak oburzył chłopak po występie '' ni e wybrali mnie bo na mnie nie zarabią '' czy coś takiego .
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2009-11-01, 0:52 2
campire napisał/a:

(...)od robienia laski ;> ?(...)



Wam kobiety to tylko jedno w głowach
Zgłoś
Avatar
maRyJane 2009-11-01, 9:47
może w celi się powiesi to jeszcze nagrodę Darwina dostanie
Zgłoś
Avatar
Robson.K6 2009-11-01, 10:03
Zastanawiam sie tylko jak mozna byc az tak glupim? Gdybym wiedzial ze jestem scigany napewno nie pokazywal bym sie w telewizji. Koles albo ma cos z bania albo nawet nie wiedzial ze jest scigany tylko media wszystko 'wykolorowaly'.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-11-01, 10:06
Robson.K6 napisał/a:

Gdybym wiedzial ze jestem scigany napewno nie pokazywal bym sie w telewizji.


No właśnie, inaczej mają się sprawy jeśli jeszcze nie wiesz że ścigają.
Zgłoś
Avatar
Robson.K6 2009-11-01, 10:26
Cytat:

Linekk, No właśnie, inaczej mają się sprawy jeśli jeszcze nie wiesz że ścigają.


Cytat:

Mężczyznę między innymi za rozbój, kradzież i zniszczenie mienia poszukiwały Sądy Rejonowe w Bytomiu i Oleśnie,


Majac tyle na swoim koncie mogl sie tego spodziewac i nie pokazywac sie w jednej z najwiekszych komercyjnych telewizji w Polsce. No ale jak juz napisalem nie wiadomo ile z tego artykulu jest prawda.
Zgłoś
Avatar
t................e 2009-11-01, 11:39
Łukasz napisał/a:

Wam kobiety to tylko jedno w głowach



heh wcale nie kojarzę fakty
Zgłoś
Avatar
Sln_Aras 2009-11-01, 13:43
Saia napisał/a:

fajne ma spodnie


Kradzione
Zgłoś
Avatar
y................h 2009-11-01, 14:14
Czyli on zostanie milionerem jak wyjdzie z kicia, polski 50 cent plebs kocha takich słuchać a następnie włączyć GTA.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie